آب را گل نکنیم

آب را گل نکنیم

ما قصد داریم به شکل جدید و مبتکرانه ای برای فرهنگسازی زندگی سبز، حمایت از محیط زیست و به خصوص بحران کم آبی که کشورمون رو تحدید میکنه، تبلیغات محیطی انجام بدیم و از این راه کمک کوچکی هم به نیازمندها کنیم! شما هم هستید؟ :)

هنوز هیچی

از 5,200,000 تومان

40 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

آب را گل نکنیم

سلام

احتمالأ میدونید که منابع آب شیرین، فقط حدود ۳٪ از کل آب های روی زمین رو تشکیل میدن و یخچال های قطبی ۱.۸٪ این مقدار رو به خودشون اختصاص دادن. کشور ما‌ در سالهای اخیر دچار خشکسالی بوده و هنوز هم هست اما با این حال بسیاری از ما روزانه مقدار بسیار زیادی آب شیرین و قابل شرب رو هدر میدیم. آمار ها نشون داده که هر فرد روزانه بین ۸۰ تا ۱۰۰ گالن آب رو استفاده میکنه که شامل مصارف حمام و دستشویی و مصارف دیگه میشه. این در حالیه که بسیاری از روستاهای کشورمون به خصوص در مناطق گرم جنوبی به آب لوله کشی دسترسی ندارن و به سختی آب شرب خودشون رو تامین میکنن و با این وضع، بزودی خود ما هم ممکنه برای تامین آب دچار دردسر بشیم

هدر ندادن آب کار خیلی راحتیه و به هیچ وجه به این معنی نیست که باید کم مصرف کنیم، بلکه به این معنیه که باید درست مصرف کنیم و این کار ملزم به اصلاح عادت های اشتباه فردیه. اینکه چه عادات خوبی رو، و چطور جایگزین عادات بدمون کنیم رو همه ی ما بلدیم اما شاید فقط به یک تلنگر نیاز داشته باشیم.

​​ما قصد داریم با کمک دونیت و و هموطنای عزیزمون کمپین فرهنگسازی «آب را گل نکنیم» رو با یک ایده مبتکرانه و جدید در شهر شیراز راه اندازی کنیم.
میدونید که فرهنگسازی به تبلیغات نیاز داره و شاید تا الان تبلیغات زیادی رو در فضای مجازی یا بیلبورد های سطح شهر دیده باشید. اما شاید اون طور که باید این تبلیغات نتیجه مثبت نداشته باشه.

ایده ما چیه؟

​ما میخوایم این تبلیغات رو‌ به نحوی متفاوت ارائه کنیم. هدفمون اینه که اقدام به چاپ تیشرت های آستین بلندی با طرح های «آب را گل نکنیم» و «من آب را هدر نمیدهم» بکنیم و به رایگان در دسترس عموم قرار بدیم!

چرا فکر میکنیم این ایده جواب میده؟

تعداد مردمی که نظرشون به طرح جالب روی تیشرت شما جلب میشه شاید بیشتر از تعدادی باشه که به بیلبورد ها توجه میکنن. در واقع تیشرت ها میتونن بیلبورد های متحرک ما باشن و جاهایی برن که بیلبورد ها نمیتونن!

مشخصا کسی از تیشرت رایگان بدش نمیاد و اینکه یک نفر تیشرتی رو با پیام «من آب را هدر نمیدهم» هدیه بگیره میتونه باعث بشه اون فرد بیشتر در مصرف آب صرفه جویی کنه، همچنین وقتی دیگران پیام روی این تیشرت رو ببینن این جرقه در ذهنشون بوجود میاد که «من هم نباید آب رو هدر بدم» بنابرین این فرهنگ میتونه مثل ویروسی از فردی به فرد دیگه ای منتقل بشه!

ما در نظر داریم تا با جمع آوری مبلغ مورد نیازمون 250 تیشرت با پیام ها و طرح های تاثیر گذار چاپ و عرضه کنیم. هزینه این تعداد تیشرت 4.5 میلیون تومان خواهد بود و بقیه مبلغ صرف تبلیغات برای کمپین خواهد شد.


و اما کمک به نیازمندان

​دیوار های مهربانی سطح شهر رو دیدین؟ تعدادی از این تیشرت ها رو روی دیوار های مهربانی قرار میدیم و مقداری رو هم به خانواده های نیازمند اهدا میکنیم تا امر خیری هم انجام داده باشیم!

دیگه چی؟

تعدادی تیشرت هم برای حامیانمون که هوای ما رو دارن خواهیم فرستاد و در صورت موفقیت پروژه، قصد داریم اون رو در شهر های دیگر ایران هم اجرایی کنیم!

به کمکتون نیاز داریم ؛)

 

تیشرت های زندگی سبز

مبلغ 45,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 15 از 15 مانده

در صورت موفقیت پروژه و در راستای هدفمون که تبلیغات برای زندگی سبز هست، تیشرت هایی با طرح مربوط به کمپین رو برای حامیان پروژه ارسال میکنیم.
برای پشتبانی و تبلیغات، چه کسی بهتر از حامی ها؟ :)


زمان تحویل: اسفند 1395 ارسال میشود هزینه ارسال: مجانی