زیمالند

زیمالند

بیکاری قشر تحصیل کرده یکی از مشکلاتی هست که ما امروز باهاش درگیریم. زیمالند یک استارت آپ هست که توسط یکی از همین جوونها میخواد فعالیتش رو شروع کنه ولی به دلیل هزینه های بالای اولیه ممکنه تو مرحله شروع متوقف بشه، زیمالند قراره برای خیلیها شغل ایجاد کنه.

هنوز هیچی

از 10,000,000 تومان

30 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

زیمالند

من مدتی خارج از ایران زندگی میکردم، کسی شناخت درستی به ایران نداره اکثر اونها ایران رو هم مثل بقیه کشور های تروریستی میدونن و فکر میکنن داخل ایران جنگه. این طرز فکر مخصوصا بین جوننها خیلی زیاده. خیلی از کشور ها درآمد نفتی ندارن و درآمدشون توی توریسم و گردشگری از درآمد نفتی ما بیشتره. زیما لند ایران رو به همه رده های سنی میشناسونه . در مورد فرهنگ و تمدن و سوغات و صنایع دستیمون صحبت میکنه. کار رو برای ورود به ایران و رزرو هتل ،رستوران ،کافه ، خرید کردن ،آنلاین خرید کردن صنایع دستی و سوغات ایران و ... آسون میکنه . وقتی توریست وارد کشور می شه ارز با خودش میاره ، کار با خودش میاره. آدم های بیشتری خونه ها و اقامتگاههاشونو اجاره میدن. نیاز به غذا و رستوران بیشتر میشه، راننده های بیشتری مشغول به کار میشن. زیمالند همین الان هم حمایت سازمان میراث فرهنگی و گردشگری را برای در اختیار گذاشتن اطلاعات داره. ولی ما نیاز به حمایت مالی داریم.

ساخت یه سایت با گرافیک حرفه ای و سئو و داشتن امکان خرید انلاین و رزرو آنلاین حدود 8 میلیون تومان هزینه داره. برای طراحی اپلیکیشن های مربوطه هم حدود 4 میلیون تومان هزینه در نظر گفتیم. من 2 میلیون تومان اولیه را برای شروع دادم ولی نیاز به حمایت مالی داریم. 

درآمد سایت هم از تبلیغات هست. 
این حمایت مالی در نهایت برگردونده میشه. بعنوان کمک به بچه های نیازمند. و رسید هم برای دونیت ارسال میشه تا همه کسایی که حمایت کردن بدونن که کمک خیلی بزرگی کردن.