هنرکده اردیبهشت

هنرکده اردیبهشت

از اونجایی که تبریز یه شهر بزرگه و حرف برای گفتن در زمینه هنر زیاد داره، به فکر این افتادم که این مکان رو راه اندازی کنم. چون واقعا فعلا همچین جاهایی تو تبریز کمه :( حمایت شما باعث میشه که هنرکده اردیبهشت جون بگیره و فعال باشه و هنرمندان شهرشو به بهترین شکل ساپورت کنه.

40,000 تومان

از 4,000,000 تومان

30 روز

زمان باقی مانده

2 نفر

حامی پروژه

1%
1% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

هنرکده اردیبهشت

من در حال حاضر دارم یک هنرکده تاسیس میکنم تو تبریز. مکانش رو اجاره کردم تو بازار کبود ولی همچنان نیاز به حمایت دارم جهت خریدن آثار هنری و ارائه اون تو هنرکده.

از اونجایی که تبریز یه شهر بزرگه و این شهر حرف برای گفتن در زمینه هنر داره، به فکر این افتادم که این مکان رو راه اندازی کنم. چون واقعا فعلا همچین جاهایی تو تبریز کمه :(

شاید چندتا سوال براتون پیش بیاد که من لازم میدونم یه سری توضیحات بدم راجع به اونا:

متولی این هنرکده کیست؟

من وهاب خوشمقام هستم. لیسانس گرافیک دارم از دانشگاه آزاد اسلامی تبریز و تو شرکت‌هایی مثل گراف، روسیلی ، نگارگران، کاراکال طراح بودم و یکی از برگزارکنندگان رویداد استارت آپ میت آپ تبریز. در تبریز چند نمایشگاه گروهی برگزار کرده‌ام و با چند تیم در تهران افتخار مشارکت در پروژه های متعدد را داشتم. علاوه بر کار گرافیک، انیمیشن را هم به صورت حرفه‌ای دنبال می‌کنم و تا به حال بیشتر از 20 انیمیشن کوتاه تبلیغاتی کار کردم.

در هنرکده چه کارهایی انجام میشه؟

توی یک هنرکده معمولا آثار هنری از جمله نقاشی، طراحی، خوشنویسی گذاشته میشه و در کنار اون کتاب هم میشه خرید توش. یعنی یه گالری با یه قفسه کتاب. حتی جایی هم میشه برای همفکری دوستان هنرمند. و صدالبته این هنرکده بعد از دو ماه (حدودا تیرماه) فروشگاه اینترنتی هم خواهد داشت تا شما عزیزانی که خارج از تبریز هستید هم بتونید از ما خرید کنید.

این مبلغ برای چه چیزی هزینه خواهد شد؟

بستن قرارداد با هنرمندان و ناشران در ابتدا مستلزم جلب اعتماد آنهاست. بدلیل این که ما نمیخواهیم هنرمندان در ابتدای کار، علی رغم میلشان کار خود را به رایگان و به صورت امانی در اختیار ما بگذارد، هنرکده اردیبهشت قصد دارد در ابتدای کار 50 درصد مبلغ اثر هنری را به هنرمند پرداخت کند تا هنرمند با خیالی راحت آثار خود را به هنرکده بسپارد، و به نوعی اثرش را بیمه کند. شما با این کار فقط از یک هنرکده حمایت نمی‌کنید بلکه پشتیبان یک جامعه هنری هستید.

در ازای مشارکت، چه چیزی عاید مشارکت کنندگان می شود؟

پاداش‌هایی در نظر گرفته شده برای حامیان پروژه که قطعا تا پایان شهریور ماه 1396، به همه پرداخت خواهد شد.

پروژه در حال حاضر در چه مرحله‌ای است؟

هنرکده اردیبهشت در حال حاضر در مکان خودش مستقر شده و فقط نیاز به حمایت مالی داره برای خرید بیشتر آثار هنری.

از این که از این پروژه حمایت میکنید از شما ممنونم :)

پاداش اول

مبلغ 5,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 1000 از 1000 مانده

یک تشکر در وب سایت پروژه


زمان تحویل: شهریور 1396

پاداش دوم

مبلغ 10,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 100 از 100 مانده

یک تشکر در وب سایت پروژه + ثبت اسم شما در تابلو داخل هنرکده جهت تشکر


زمان تحویل: شهریور 1396

پاداش سوم

مبلغ 20,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 40 از 40 مانده

یک تشکر در وب سایت پروژه + ثبت اسم شما در تابلو داخل هنرکده جهت تشکر + کد تخفیف 20٪ برای تمامی محصولات (مخصوص خرید اینترنتی)


زمان تحویل: شهریور 1396

پاداش چهارم

مبلغ 50,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 20 از 20 مانده

یک تشکر در وب سایت پروژه + ثبت اسم شما در تابلو داخل هنرکده جهت تشکر + پیکسل + ماگ هنرکده + کد تخفیف 20٪ برای تمامی محصولات (مخصوص خرید اینترنتی)


زمان تحویل: شهریور 1396 ارسال میشود هزینه ارسال: مجانی

پاداش پنجم

مبلغ 100,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 20 از 20 مانده

یک تشکر در وب سایت پروژه + ثبت اسم شما در تابلو داخل هنرکده جهت تشکر + پیکسل + ماگ هنرکده + کد تخفیف 20٪ برای تمامی محصولات (مخصوص خرید اینترنتی) + یک کتاب رایگان از هنرکده


زمان تحویل: شهریور 1396 ارسال میشود هزینه ارسال: مجانی

پاداش ششم

مبلغ 250,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 4 از 4 مانده

یک تشکر در وب سایت پروژه + ثبت اسم شما در تابلو داخل هنرکده جهت تشکر + پیکسل + ماگ هنرکده + کد تخفیف 20٪ برای تمامی محصولات (مخصوص خرید اینترنتی) + دو کتاب رایگان از هنرکده + هدفون بی سیم


زمان تحویل: شهریور 1396 ارسال میشود هزینه ارسال: مجانی

پاداش هفتم

مبلغ 400,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 4 از 4 مانده

یک تشکر در وب سایت پروژه + ثبت اسم شما در تابلو داخل هنرکده جهت تشکر + پیکسل + ماگ هنرکده + کد تخفیف 30٪ برای تمامی محصولات (مخصوص خرید اینترنتی) + دو کتاب رایگان از هنرکده + ارسال تندیس هنرکده جهت تشکر ویژه + هدفون بی سیم


زمان تحویل: شهریور 1396 ارسال میشود هزینه ارسال: مجانی