کمک رسانی به پدران کم توان و نیازمند

کمک رسانی به پدران کم توان و نیازمند

این کمپین مردمی با هدف حمایت از پدران کم توان و نیازمند در جهت رفع مشکلات و بهبود شرایط زندگیشان راه اندازی شده است.لطفا با حمایت سبزتان ما را در موفقیت این پروژه یاری فرمایید.

5,186,095 تومان

از 37,680,500 تومان

50 روز

زمان باقی مانده

722 نفر

حامی پروژه

14%
14% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

کمک رسانی به پدران کم توان و نیازمند

با سلام

مطمئنا همه ما ها تا به حال متوجه این شده ایم که پدر ها چقدر فرزندانشون رو دوست دارن؛و اینکه اگه خدایی نکرده نتوانند نیاز های فرزندانشون را رفع کنند چقدر شرمنده و ناراحت میشوند.

این کمپین که با همکاری چند تن از آشنایان و به طور کاملا مردمی راه اندازی شده، قصد این رو داره که به چندین پدر نیازمند و کم توان که از قبل شناسایی شدن کمک کنه.

تمام این پدران عزیز واقعا به کمک ما نیاز دارند.انشالله با این کار دل این پدران عزیز شاد میشه و از شرمندگی خانواده شون درمیان.

شما عزیزان میتوانید با پرداخت حتی 5000 تومان نقش مهمی در کمک به این عزیزان باشید. اجر و پاداش خیرین عزیز نزد خداوند بزرگ باقی است.

در زیر به توضیح مختصری در اینباره می پردازیم:

 

 

هدف از ایجاد پروژه :

همانطور که ذکر شد،هدف از ایجاد این پروژه کمک رسانی به چند تن پدر نیازمند می باشد که در حومه شهر های استان البرز سکونت دارند و واقعا نیازمند به این کمک می باشند.

مراحل پروژه :

انشالله و به یاری خدا،پس از جمع آوری مبلغ مورد نیاز،کلیه مبالغ جمع آوری شده به این پدران عزیز با توجه به نیازشان اهدا شده و نتیجه این امر خیر شما به صورت گزارشی در آینده در پیوست به همین مطلب قرار خواهد گرفت.

معرفی متولی پروژه :

بنده عضو جمعی از مردم محل زندگیمان هستم که با مشاهده وضع زندگی این عزیزان تصمیم گرفتیم به یاری بشتابیم.

مبلغ مورد نیاز :

مبلغ درخواستی این پروژه برای تامین نیاز های این پدران عزیز جمعا 34.800.000 تومان میباشد که با احتساب حق وبسایت دونیت مبلغ 37.680.500 تومان در پروژه درج گردیده است.

امیدوارم که به یاری خداوند مهربان و شما عزیزان،این پروژه به موفقیت برسد.انشالله دعای خیر این خانواده ها بدرقه راهتان باشد.