موتور جست و جوی پولک

موتور جست و جوی پولک

اگه بخوای همین الان یه خرید اینترنتی امن با بهترین قیمت و کیفیت رو انجام بدی ، باید بهترین فروشنده رو سرچ کنی و این تخصص پولک هست که یک فروشنده ی ایده آل رو بهت معرفی کنه و اگر فروشنده هستی ، پولک بیشترین مشتری رو به سمت فروشگاهت هدایت میکنه :) پولک متخصص فروش اینترنتی

هنوز هیچی

از 27,000,000 تومان

90 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

موتور جست و جوی پولک

بارها برای خرید اینترنتی به فروشگاه های آنلاینی برخورد کردیم که مطمئن نیستیم خریدی که از آن میکنیم امن است یا خیر یا این که این فروشگاه قیمت محصول مورد نظر ما را گران تر عرضه میکند یا قیمت واقعی آن محصول است! موتور جست و جوی پولک ، این امکان را فراهم میکند تا با جست و جوی محصول مورد نظرتان یا فروشنده ی محصول مربوطه ، مطمئن ترین فروشنده با بهترین قیمت و کیفیت به شما نشان داده شود.

 

پولک نتایج جست و جو را به صورت داینامیک و به کمک یادگیری ماشینی ، متناسب با خواسته ی شما نمایش می دهد. در صفحه ی اصلی پولک فقط و فقط فروشگاه ها لیست میشود تا نزدیک ترین نتیجه به شما نمایش داده شود.

پولک ، یک موتور جست و جوی قدرتمند با قابلیت جست و جوی آفلاین و یک مرورگر سریع و قدرتمند و یک مرجع معتبر برای معرفی فروشگاه شما چه در قالب سایت ، تلگرام و یا اینستاگرام به شرط اعتبار و کیفیت است.

پولک در مرحله ی تست نسخه ی آلفا توسط 10 کاربر است. 5 کاربر حرفه ای و 5 کاربر مبتدی تا نحوه ی عملکرد در این مرحله محک بخورد.

در وحله ی بعد ، یعنی نسخه ی بتا ، پولک توسط 100 نفر با مشخصه ی منحصر به فرد تست خواهد شد.

حمایت شما از پولک صرف تامین سرمایه ای خواهد شد که با آن دژ محکم پولک را شکل خواهد داد.

* تهیه سرور

* طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن اندروید ، iOS و وب اپلیکیشن

* تهیه وب میل اختصاصی کاربران پولک و هویت مجازی مبتنی بر پلتفرم پولک

* تبلیغات

* طراحی و پیاده سازی وب سایت و گسترش امکانات مربوطه


استراتژی ورود به بازار رقابت

پولک یک پلتفرم رایگان هم برای کاربران و هم صاحبان کسب و کار های مجازی می باشد و تمامی فروشگاه های آنلاین نیز به صورت رایگان و اوتوماتیک در پولک ایندکس خواهند شد. پولک با ارائه ی API خود به وب سایت های فروشگاهی ، این امکان را فراهم خواهد کرد که جست و جوی سایت ها مبتنی بر هسته ی مرکزی پولک انجام گیرد. یعنی تمامی فروشگاه های اینترنتی به اختیار میتوانند از سرچ انجین پولک استفاده کنند و با توجه به کیفیت ، قیمت رقابتی بهتر و معیار های بهینه سازی ، خود را در رنکینگ پولک به درجات بهتری برسانند.

همچنین پولک در دسترس تمامی کاربران پلتفرم ویندوز در مرحله ی اول به صورت رایگان قرار میگیرد و نحوه ی ارائه ی آن در سه مرحله صورت میپذیرد.

 * آلفا » فراخوان ده کاربر (انجمن ها ، گروه ها و مدیران نشریه های فناوری)

* بتا » دعوت 50 کاربر جدید توسط 10 کاربر اولیه و دعوت 50 برنامه نویس توسط تیم تیله سافت (انجمن ها ، گروه ها ، مدیران نشریه های فناوری و علمی ، استادان دانشگاهی ، ربات تلگرام ، QR Code در سطح شهر ، انتخاب مدیران اقتصادی برتر)

* فاینال » ارائه ی عمومی و گسترده ی نرم افزار (ارائه ی نسخه ی ویژه به سهامداران ، عمده فروشان محصولات فناوری ، شرکت های خودروسازی ، تبلیغات گسترده در فضای مجازی روزانه 100 پست تبلیغاتی ، انتشار لینک دانلود نسخه ی ویندوز در فروشگاه های برتر اینترنتی و...)


مدل درآمدی

تمامی فروشگاه های آنلاین ، در هر قالبی ، پیک فروش فوق العاده دارند و در این پیک زمانی تلاش میکنند بیشترین مشتری را جذب کنند ؛ مثل جمعه ی سیاه که بین فروشنده ها رقابت به باریکی مو میرسد. در این پیک زمانی پولک شرایط تبلیغات و افزایش رنکینگ و افزایش نتایج جست و جو را فراهم میکند و هر فروشنده ی آنلاین میتواند با پرداخت تعرفه های هفتگی یا دو هفته ای ، از شرایط تبلیغات در نتایج جست و جو استفاده کند. همچنین توسعه دهندگان سایت برای سئوی سایت خود میتوانند از خلاصه نتایج جست و جو به شکل ساده و رایگان استفاده کنند و در صورت نیاز نسخه ی پیشرفته را خریده و استفاده کنند.

هزینه ی تبلیغات در پولک نسبت به رقبای خود مثل گوگل بسیار مناسب تر و با بازدهی بیشتر است. زیرا پولک یک موتور جست و جوی بومی است و پالایش سایت های ایرانی متناسب با جست و جوهای یک کاربر ایرانی انجام میشود ، بنابراین تبلیغات یک فروشنده ی بزرگ در پولک بیشتر از گوگل بازدهی خواهد داشت.


کلام آخر

در انتها می توانیم بگوییم پولک ، یک موتور جست و جوی بومی است که به کاربران خود این اطمینان را خواهد داد که یک خرید آنلاین مطمئن ، به صرفه و با کیفیت خواهند داشت و همچنین پولک به کسب و کار های با اصالت و حتی نو پا ، رونق بیشتری میبخشد چون ساختار بازاریابی پولک متناسب با بازار ایران طراحی شده است.

یک ماه تبلیغ رایگان در پولک

مبلغ 1,000,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 5 از 5 مانده

تبلیغات پولک شامل بازه ی زمانی دو هفته ای میباشد ؛ با این پاداش یک ماه فروشگاه خود را رایگان تبلیغ کنید.


زمان تحویل: تیر 1397

یک ماه رنکینگ اول فروشگاهی

مبلغ 1,200,000 تومان

0

حامی

به کمک این پاداش ، کاربر با جست و جوی محصول مرتبط با فروشگاه شما ، فروشگاه شما را در رتبه ی اول هر صفحه میبیند.


زمان تحویل: شهریور 1397

یک سال اشتراک ارائه ی تخفیفات فروشگاه های پولک

مبلغ 5,000,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 5 از 5 مانده

هر ماه فروشگاه هایی که در نتایج جست و جو نمایش داده میشوند ، تخفیفاتی ارائه میدهند از هر فروشگاه تخفیف انحصاری به شما تعلق خواهد گرفت


زمان تحویل: مرداد 1397