خرید 2 دستگاه آب سرد کن

خرید 2 دستگاه آب سرد کن

شرکت تجارت سیر سرند آسیا در تلاش است با حمایت شما عزیزان 2 دستگاه آب سرد کن دو شیر استیل را برای روستاهای آبکوهی و دسکی که از توابع شهرستان جاسک ( یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است) خریداری نماید.

افزودن به علاقه مندی ها

305,000 تومان

از 5,400,000 تومان

موفق نشد! :(

3 نفر

حامی پروژه

6%
6% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عضویت در دونیت، اگر پروژه‌ای که از آن حمایت کرده‌اید، نتوانست مبلغ مورد نظر را تامین کند، مبلغ پرداختی شما به «کیف پول شما در دونیت» بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

خرید 2 دستگاه آب سرد کن

مصرف آب آشامیدنی سالم و بهداشتی نقش مهمی در سلامتی انسان دارد به طوری که کم آبی بدن می تواند باعث سستی و کسالت بدن شده و حتی مرگ انسان را بدنبال داشته  باشد. دانش آموزان معمولا پنج تا شش ساعت از روز بطور مستمر در فضای مدرسه می گذارند، معمولا در طول این مدت نیاز به آب آشامیدنی دارند، نبود آب سالم و بهداشتی مورد نیاز در مدارس موجب شده تا دانش آموزان آب آشامیدنی مصرفی خود را از منزل به همراه بیاورند.

شرکت تجارت سیر سرند آسیا در تلاش است با حمایت شما عزیزان 2 دستگاه آب سرد کن دو شیر استیل را برای روستاهای  آبکوهی و دسکی که از توابع شهرستان  جاسک ( یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است)  خریداری نماید تا از استاندارهای مطلوبی بهرمند شوند .

روستاهای محروم این شهرستان که بدلیل مشکل نبود آب و مضاف بر آن نبود آب آشامیدنی سالم و همچنین بدلیل استفاده طولانی مدت نیاز به بازسازی مجدد آب سردکن ها را دارند. روستاهای نام برده اکثر فاقد لوکشی هستند و آب مدارس روستا از طریق مخازن آب تامین می شود.

 • حسین فلاح امینی

  حسین فلاح امینی

  سلام داستان واقعی خانواده‌ای فقیر با دو پسر معلول که دل هر انسانی را به درد می‌آورد https://2nate.com/didebannet/2pesar

 • روح الله احمدی

  روح الله احمدی

  تا الان 4 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • محی سَنیسِل

  محی سَنیسِل

  تا الان 76 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • ساره اسعدی (حمایت میهمان)

  ساره اسعدی (حمایت میهمان)

  تا الان 14 بار از پروژه‌ها حمایت کرده