تدوین الگوی استاندارد قرارداد برای طراحی (گرافیک، وب، صنعتی و معماری)

تدوین الگوی استاندارد قرارداد برای طراحی (گرافیک، وب، صنعتی و معماری)

متاسفانه اکثر قراردادهای موجود در زمینه‌های مختلف طراحی، به صورت غیرحرفه‌ای، با بندهای متناقض و مبهم و به صورت سلیقه‌ای تدوین شده‌اند. به همین منظور تصمیم گرفتیم با کمک اعضای کمپین #من_طراحم، اساتید هر رشته و یک متخصص حقوقی، الگوهای استانداردی برای این منظور تدوین کنیم.

افزودن به علاقه مندی ها

2,805,000 تومان

از 2,600,000 تومان

موفق شد! :)

100 نفر

حامی پروژه

108%
108% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عضویت در دونیت، اگر پروژه‌ای که از آن حمایت کرده‌اید، نتوانست مبلغ مورد نظر را تامین کند، مبلغ پرداختی شما به «کیف پول شما در دونیت» بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

تدوین الگوی استاندارد قرارداد برای طراحی (گرافیک، وب، صنعتی و معماری)

یکی از اهداف اصلی کمپین «من یک طراحم» فرهنگسازی برای ایجاد درک متقابل میان طراحان و مشتریان آنها بوده و بخش عمده‌ای از مباحث مطرح شده در نخستین نشست بررسی چالشهای شغلی طراحان در فرهنگسرای اندیشه و نیز دو رویداد آموزشی برگزار شده توسط کمپین، مربوط به همین موضوع بوده است. برای رسیدن به این هدف قطعا ایجاد یک زبان مشترک در قالب یک قرارداد حرفه‌ای و مورد توافق طرفین می‌تواند بسیار مفید باشد. اما متاسفانه اکثر قراردادهای موجود در زمینه‌های مختلف طراحی، به صورت غیرحرفه‌ای، با بندهای متناقض و مبهم و به صورت سلیقه‌ای تدوین شده‌اند و برای همین غالبا موقع استناد در جریان همکاری با مشکل مواجه می‌شوند. به همین منظور تصمیم گرفتیم با کمک اعضای کمپین، اساتید هر رشته و یک متخصص حقوقی، الگوهای استانداردی برای زمینه‌های مختلف طراحی به صورت تفکیک شده تدوین شود و به رایگان در اختیار همه قرار گیرد.

 

برای این منظور ابتدا با مشاوره فعالان و اساتید رشته‌های طراحی گرافیک، طراحی وب، طراحی صنعتی و معماری، دغدغه‌های فنی هر زمینه به تفکیک گردآوری میشوند. سپس این اطلاعات در اختیار متخصص حقوقی قرار می‌گیرد تا پیوست فنی قرارداد هر زمینه با توجه به دغدغه‌های موجود تدوین گردد. در نهایت متن کامل این نمونه قراردادها، در قالب فایل Word و pdf به صورت رایگان و برای استفاده عموم در وبسایت کمپین قرار می‌گیرد. با این کار علاوه بر فرهنگسازی عمومی، قراردادهای طراحان می‌تواند با پشتوانه بیش از چهار هزار و پانصد عضو کمپین اعتبار و قدرت بیشتری بیابد.

شایان ذکر است رونمایی از قرارداد تدوین شده طی برگزاری دومین همایش بزرگ کمپین در یکی از فرهنگسراهای تهران انجام خواهد شد تا بازتاب خبری بیشتری در رسانه‌های فرهنگی داشته باشد.

 

درباره کمپین «من یک طراحم»

کمپین «من یک طراحم» یک حرکت فرهنگی و غیرانتفاعی است که توسط مرکز طراحی اسپیرال از تابستان 94 راه‌اندازی شده است و با جذب بیش از 4500 امضاکننده در وبسایت خود، جایگاه ویژه‌ای میان طراحان یافته است. هدف از راه اندازی این کمپین تثبیت جایگاه شغلی یک طراح در مقابل سفارش‌دهنده و ارتقای فرهنگ عمومی در این زمینه است. برگزاری نخستین نشست بررسی چالشهای شغلی طراحان جوان در فرهنگسرای اندیشه و دو رویداد آموزشی با موضوعات «آموزش نکات کاربردی در قراردادهای طراحی» و «رازهای پرواز از دانشگاه به بازار کار» در مرکز طراحی اسپیرال، بخشی از فعالیتهای فرهنگی آموزشی این کمپین تا کنون بوده است. اخبار کامل فعالیتهای این کمپین را می‌توانید اینجا بخوانید.

نیازمندیهای پروژه:

از آنجا که ماهیت کمپین غیرانتفاعی است و تا کنون برنامه‌های آن به صورت جمعی پیش رفته است، با مشورت با اعضای کمپین در آخرین جلسه آموزشی در تاریخ 27 آبان‌ماه 94، تصمیم بر آن شد هزینه‌های تدوین قراردادها با کمک اعضای کمپین تامین گردد. طی آن جلسه و بر اساس پیشنهادهای اعضا، جناب آقای دکتر نعناکار به عنوان متخصص حقوقی این پروژه تعیین شدند. پیرو مذاکرات انجام شده با دکتر نعناکار، تعرفه تدوین هر قرارداد تخصصی یک میلیون تومان اعلام شد، که با توجه به همکاری ایشان با کمپین و ماهیت غیرانتفاعی آن توافق کردند که با 50 درصد هزینه کمتر این پروژه را با بالاترین کیفیت مدیریت کنند. در فاز اول قرار شد برای چهار موضوع طراحی گرافیک، طراحی وب، طراحی صنعتی و معماری الگوی استاندارد تدوین گردد، و در صورت حمایت مالی بیشتر، موضوعات دیگر طراحی نیز نظیر طراحی لباس و پارچه، طراحی جواهرات، طراحی دکوراسیون، انیمیشن، طراحی بازیهای کامپیوتری، و... نیز تدوین گردد. بدین ترتیب هزینه‌های اولیه پروژه بدین شرح خواهد بود:

 • هزینه تدوین 4 الگوی قرارداد طراحی: 2.000.000 تومان
 • هزینه مشاوره 4 نفر از اساتید طراحی: 600.000 تومان
 • هزینه‌های مدیریتی و اجرای پروژه: توسط اسپیرال به رایگان انجام می‌شود.
 • جمع کل: 2.600.000 تومان

یادآوری می‌شود گزارش هزینه‌ها و رونمایی از قرارداد تدوین شده طی برگزاری دومین نشست کمپین در یکی از فرهنگسراهای تهران انجام خواهد گرفت.

حامیان هدایای در نظر گرفته شده:

برای مشارکت‌کنندگان در این طرح هدایای مختلفی در نظر گرفته شده است. استارتاپ حسابیت (سیستم صدور فاکتور آنلاین) یکی از اسپانسران این طرح است و تمام پیکسل‌های اهدایی با نشان من‌طراحم از طرف این استارتاپ تامین می‌شود. همینطور 5.000 تومان اعتبار در سیستم حسابیت به تمامی شرکت‌کنندگان در این طرح اهدا می‌شود.

 

حامی دیگر این پروژه هم مثل همیشه خود مرکز طراحی اسپیرال است که علاوه بر اهدای ماگ من‌طراحم، برای تمام مشارکت‌کنندگان در طرح دونیت، 20 درصد تخفیف در کمپ‌های آموزشی خود در نظر گرفته است. برای اطلاع از زمان و موضوع این کمپ‌های آموزشی به این وبسایت مراجعه کنید. کد تخفیف ثبت نام پس از کمک به این طرح برای شما ایمیل می‌شود.

 

 

اگر شما هم تصمیم دارید حامی این رویداد و رویدادهای بعدی کمپین من‌طراحم باشید با آدرس info at mantaraham.ir در ارتباط باشید.

3 گزارش برای این پروژه درج شده است.

دانلود رایگان الگوی قراردادهای طراحی

2017-04-24 16:30:30

همانطور که قبلا اطلاع‌رسانی شد، دومین همایش کمپین #من_طراحم سوم اسفندماه 95 در سالن همایش‌های برج میلاد تهران با حضور 800 نفر از طراحان برگزار شد. در این همایش نسخه اول الگوهای استاندارد قرارداد برای طراحی رونمایی شد و نکات مربوط به آن توسط دکتر نعناکار (تدوین‌کننده قرارداد)، حامد بیدی (موسس کمپین) و جواد یزدانی (مدیر دونیت) شرح داده شد. همزمان این نسخه در کانال تلگرام کمپین نیز جهت پاسخ به پرسش‌های شرکت‌کنندگان گذاشته شد.

پس از این رویداد، نسخه نهایی به همراه چهار ضمیمه فنی قرارداد در رشته‌های طراحی گرافیک، طراحی وب، طراحی داخلی و طراحی صنعتی به صورت رایگان روی وبسایت کمپین من طراحم منتشر شد. شما می‌توانید فایل‌های مربوط به این قراردادها را از آدرس http://mantaraham.ir/contract دانلود و مورد استفاده قرار دهید. اگر نکات مبهمی در این الگوها مشاهده می‌کنید و یا پیشنهادی برای بهتر شدن آن دارید می‌توانید از طریق ایمیل [email protected] و شبکه‌های اجتماعی کمپین آن را مطرح نمایید.

این موفقیت را مدیون تک‌تک شما دوستانی هستیم که با کمک‌های مالی و معنوی خود یک بار دیگر ثابت کردید که برای رفع مشکلاتمان می‌توانیم از خودمان شروع کنیم.

 

پ.ن.: تعدادی از ماگ‌ها و پیکسل‌های مربوط به حامیان پروژه نیز در این همایش به دست شما دوستان رسید. دوستانی که هنوز هدایای خود را دریافت نکرده‌اند به زودی از طریق ایمیل یا تلفن با آنها جهت ارسال هدیه تماس گرفته می‌شود.

دعوت به دومین همایش کمپین #من_طراحم و رونمایی از قراردادها

2017-02-19 09:32:53

همانطور که حتماً در جریان هستید، کمپین #من_طراحم توانست 108% از مبلغ مورد نیاز برای تدوین الگوی استاندارد قرارداد برای طراحی (حدود 2.8 میلیون تومان) را از طریق وب سایت دونیت و با مشارکت اعضای کمپین تامین کند.

همانطور که وعده شده بود، خروجی این کمپین، الگوهای استانداردی برای انواع طراحی (گرافیک، وب، صنعتی و معماری) خواهد بود. 

به همین منظور، دومین همایش این کمپین در حال شکل گیری است و اعضای دونیت می توانند با استفاده از کد تخفیف زیر، 50% روی مبلغ بلیط رویداد تخفیف دریافت کنند:

2nate-mntrhm

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام به لینک زیر مراجعه کنید:

https://evand.com/events/2nd-mantaraham-conference

توجه داشته باشید که برای دریافت الگوی استاندارد طراحی، الزامی به شرکت در این رویداد وجود ندارد، اما حضور در این رویداد به همه طراح ها توصیه می شود :)

 

گزارش روند کار و جلسه بررسی پیش‌نویس قرارداد

2016-12-26 14:05:53

پس از موفقیت پروژه دونیت کمپین، با دکتر نعناکار جلسه‌ای جهت هماهنگی و طرح جزئیات موضوع گذاشته شد و بنا شد ایشان پیش‌نویس اولیه قرارداد را تدوین و در اختیار کمپین قرارد دهد. در مرحله بعدی قرار شد کمپین این پیش نویس را جهت درج دیدگاه‌های فنی در اختیار نمایندگان چهار گروه طراحی گرافیک، وب، صنعتی و معماری قرار دهد. همچنین دکتر نعناکار پیشنهادات بسیار خوبی جهت ادامه فعالیتهای کمپین «من طراحم» در قالب یک موسسه غیرانتفاعی (NPO) و ارائه خدمات آموزشی و مشاوره‌ای به طراحان مطرح ساخت که جزئیات آن به زودی به مشورت اعضا گذاشته خواهد شد.

 

پس از ارسال پیش‌نویس از طرف دکتر نعناکار به دبیرخانه کمپین، برای اعمال ملاحظات حرفه ای هر رشته متن پیش نویس را برای چهار نماینده از هر رشته ارسال کردیم تا متن را بازبینی و نظرات اصلاحی خود را به ما برگردانند. سپس دکتر نعناکار این بازخوردها را به لحاظ قانونی بررسی کردند و برای برگزاری جلسه اعلام آمادگی کردند.

 

 بدین ترتیب جلسه‌ای جهت بررسی الگوی اولیه قراردادهای طراحی در روز چهارشنبه 1 دی ماه در مرکز طراحی اسپیرال برگزار شد. در این  جلسه 4.5 ساعته که نمایندگان چهار رشته طراحی گرافیک، طراحی صنعتی، طراحی وب و معماری نیز حضور داشتند، مفاد پیش‌نویس قرارداد طراحی به طور سطر به سطر بازبینی و ویرایش شد. قوانین مکتوب و حتی موضوعات عُرفی از هر رشته که در این جلسه مطرح شد بسیار مفصل بود و در این نوشته نمی گنجد. در برخی موارد بر روی واژه ها، اصطلاحات، تعاریف، جملات و مفاهیم متداول در بین طراحان نیز گفتگوهای چالشی درگرفت که خروجی آن کامل شدن متن اصلی قرارداد بود.

 

حاضرین در این جلسه دکتر نعناکار (نویسنده پیش نویس قرارداد، وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه)، دکتر حامد بیدی (مؤسس کمپین، مدیر عامل اسپیرال و مدرس دانشگاه)، علیرضا فتحی (مدیر اجرایی کمپین)، آرش تنهایی (طراح گرافیک، مدرس دانشگاه و نماینده رشته گرافیک)، و جواد یزدانی (طراح صنعتی، مدیر وبسایت دونیت و نماینده رشته طراحی صنعتی) بودند.لازم به ذکر است علی رغم ارسال متن پیش نویس قرارداد به نماینده رشته معماری برای بازبینی و اعمال نظرات اصلاحی در آن، جای ایشان در این جلسه خالی بود که امیدواریم در موضوع پیوست فنی بتوانیم از تجربیات ایشان بهره مند گردیم.

 

همانطور که در پروژه جمع سپاری دونیت نیز توضیح داده ایم، برای این متن «پیوست های فنی» نیز در نظر گرفته شده است که قرار است توسط چهار نفر از با تجربه های هر رشته در تدوین آن کمپین را همراهی کنند. و همانطور که قبلا در کانال کمپین و ایمیلهای ارسالی به اعضا توضیح داده شده، متن نهایی این قراردادها قرار است در دومین همایش بزرگ کمپین رونمایی شود. جهت اطلاع از این همایش که به عنوان بزرگترین گردهمایی طراحان ایران شناخته می‌شود، می‌توانید کانال تلگرام یا صفحه اینستاگرام کمپین را دنبال کنید.

 • یاشار ایمانلو

  یاشار ایمانلو

  تا الان 26 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • محی سَنیسِل

  محی سَنیسِل

  تا الان 76 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • مجید آب پرور

  مجید آب پرور

  تا الان 4 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • حامد ستاریان

  حامد ستاریان

  تا الان 57 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • وهاب (حمایت میهمان)

  وهاب (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • علی فارمد (حمایت میهمان)

  علی فارمد (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • میثم مظلومی (حمایت میهمان)

  میثم مظلومی (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • مجتبی امامی

  مجتبی امامی

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • حامد بیدی

  حامد بیدی

  تا الان 2 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • ناشناس

  ناشناس

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • رامین خطیبی (حمایت میهمان)

  رامین خطیبی (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • نیما رحیمی‌ها

  نیما رحیمی‌ها

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • محمد بیگلری

  محمد بیگلری

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • میلاد صفرزاده (حمایت میهمان)

  میلاد صفرزاده (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • مهران قانع (حمایت میهمان)

  مهران قانع (حمایت میهمان)

  تا الان 2 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • عباس حسن زاده (حمایت میهمان)

  عباس حسن زاده (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • علیرضا جعفری - نواک (حمایت میهمان)

  علیرضا جعفری - نواک (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • تارا ابطحی (حمایت میهمان)

  تارا ابطحی (حمایت میهمان)

  تا الان 2 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • تارا ابطحی (حمایت میهمان)

  تارا ابطحی (حمایت میهمان)

  تا الان 2 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • Hamidreza Aghighi

  Hamidreza Aghighi

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • Vahid Effati Chitgar

  Vahid Effati Chitgar

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • قادر اسدی

  قادر اسدی

  تا الان 2 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • کیهان اکبرزاده (حمایت میهمان)

  کیهان اکبرزاده (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • شرکت ایده پرداز ترسیم (حمایت میهمان)

  شرکت ایده پرداز ترسیم (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • مهدی احمدی (حمایت میهمان)

  مهدی احمدی (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • محسن زراعت پیشه (حمایت میهمان)

  محسن زراعت پیشه (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • ناشناس

  ناشناس

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • محمدامین نوبهار

  محمدامین نوبهار

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • حسین فارسی

  حسین فارسی

  تا الان 4 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • هومان باقریان

  هومان باقریان

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • شبیر غفاریان (حمایت میهمان)

  شبیر غفاریان (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • معصومه تن (حمایت میهمان)

  معصومه تن (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • عطیه علاقمند (حمایت میهمان)

  عطیه علاقمند (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • حمید ترابی (حمایت میهمان)

  حمید ترابی (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • آرمیتا اکبری (حمایت میهمان)

  آرمیتا اکبری (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • محمد آریا مقصودی (حمایت میهمان)

  محمد آریا مقصودی (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • صهبا سرابيان تبريزي (حمایت میهمان)

  صهبا سرابيان تبريزي (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • شروين مشايخ

  شروين مشايخ

  تا الان 5 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • Arman Shojaei

  Arman Shojaei

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • سینا عشاقی (حمایت میهمان)

  سینا عشاقی (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • آرش گیتی (حمایت میهمان)

  آرش گیتی (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • داوود خدمتی (حمایت میهمان)

  داوود خدمتی (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • پريسا احمدی (حمایت میهمان)

  پريسا احمدی (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • S Pourmohammadi

  S Pourmohammadi

  تا الان 2 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • یاسمن مسعودی (حمایت میهمان)

  یاسمن مسعودی (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • سجاد یاقوتی (حمایت میهمان)

  سجاد یاقوتی (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • آزاد بهرامی

  آزاد بهرامی

  تا الان 5 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • گروه رسانه ما (حمایت میهمان)

  گروه رسانه ما (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • پریسا یوسفی

  پریسا یوسفی

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • AMir Zamaniha

  AMir Zamaniha

  تا الان 10 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • سهیل ساقیان

  سهیل ساقیان

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • الهام مهرپرور (حمایت میهمان)

  الهام مهرپرور (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • Saied Alavi

  Saied Alavi

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • بهداد مرسلپور (حمایت میهمان)

  بهداد مرسلپور (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • Vahid

  Vahid

  تا الان 2 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • بهاره اعتمادی

  بهاره اعتمادی

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • امیر ترابی

  امیر ترابی

  تا الان 3 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • ponisha ir

  ponisha ir

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • جاوید ایزدفر

  جاوید ایزدفر

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • اميرحسين ناطقي (حمایت میهمان)

  اميرحسين ناطقي (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • بتول غضنفری

  بتول غضنفری

  تا الان 2 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • مجید حمیدیان فرد (حمایت میهمان)

  مجید حمیدیان فرد (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • وحید نیک بخت (حمایت میهمان)

  وحید نیک بخت (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • عاكف رحمتي (حمایت میهمان)

  عاكف رحمتي (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • نازنین قیطاقی (حمایت میهمان)

  نازنین قیطاقی (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • علی زاهدی (حمایت میهمان)

  علی زاهدی (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • سنا مصفایی (حمایت میهمان)

  سنا مصفایی (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • محمد مهدی فلاح

  محمد مهدی فلاح

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • علی اصغر شفقت (حمایت میهمان)

  علی اصغر شفقت (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • میثم زندی

  میثم زندی

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • محسن سلاحی (حمایت میهمان)

  محسن سلاحی (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • محمد مرتضی ناصری (حمایت میهمان)

  محمد مرتضی ناصری (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • مهدی شاه امیریان

  مهدی شاه امیریان

  تا الان 3 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • بهراد خادم حقیقیان

  بهراد خادم حقیقیان

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • علی نیکنام (حمایت میهمان)

  علی نیکنام (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • هادی دانش پژوه (حمایت میهمان)

  هادی دانش پژوه (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • ناشناس (حمایت میهمان)

  ناشناس (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • ناشناس

  ناشناس

  تا الان 2 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • ناشناس

  ناشناس

  تا الان 7 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • مهدى حسين چاتا (حمایت میهمان)

  مهدى حسين چاتا (حمایت میهمان)

  تا الان 2 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • MaNi Razavizadeh

  MaNi Razavizadeh

  تا الان 3 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • روزبه ساروپوریان (حمایت میهمان)

  روزبه ساروپوریان (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • somayeh asadi

  somayeh asadi

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • صادق ابراهیمی

  صادق ابراهیمی

  تا الان 2 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • سمانه بیرژندی

  سمانه بیرژندی

  تا الان 18 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • محمدعلی حریری

  محمدعلی حریری

  تا الان 5 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • navid khadivi

  navid khadivi

  تا الان 2 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • تفقدی (حمایت میهمان)

  تفقدی (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • ناشناس

  ناشناس

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • امیر عراقی (حمایت میهمان)

  امیر عراقی (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • Amir Jokar

  Amir Jokar

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • پگاه نيك رفتار (حمایت میهمان)

  پگاه نيك رفتار (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • محسن خدابخشی

  محسن خدابخشی

  تا الان 63 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • رامین عسگری

  رامین عسگری

  تا الان 2 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • سید محمد گلافان

  سید محمد گلافان

  تا الان 2 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • behzad Vasheghani

  behzad Vasheghani

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • علیرضا اعرابی پور (حمایت میهمان)

  علیرضا اعرابی پور (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • Sayid Moghadam

  Sayid Moghadam

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • امین دهقان (حمایت میهمان)

  امین دهقان (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • عارف فلاح (حمایت میهمان)

  عارف فلاح (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

حمایت آتشین

مبلغ 5,000 تومان

26

حامی

به اندازه پول یه بسته چیپس ولی به ارزش یک قرارداد خوب! هدیه: پیکسل من‌طراحم + 5 هزار تومان اعتبار در سیستم حسابیت + 10 درصد تخفیف اسپیرال کمپ


زمان تحویل: مهر 1395

حمایت دو آتیشه

مبلغ 10,000 تومان

24

حامی

به اندازه پول یه همبرگر با نوشابه ولی به ارزش یه کسب و کار خوب! هدیه:‌ پیکسل من‌طراحم + 5 هزار تومان اعتبار در سیستم حسابیت + 20 درصد تخفیف اسپیرال کمپ


زمان تحویل: مهر 1395

حمایت جهنمی ;)

مبلغ 50,000 تومان

12

حامی

به اندازه پول دو تا پیتزا ولی به ارزش یه فرهنگ خوب! هدیه:‌ ماگ ویژه من‌طراحم + پیکسل من‌طراحم + 5 هزار تومان اعتبار در سیستم حسابیت + 20 درصد تخفیف اسپیرال کمپ


زمان تحویل: مهر 1395

اسپانسر ویژه (سازمانی)

مبلغ 600,000 تومان

2

حامی

تعداد محدود 0 از 2 مانده

- تشکر ویژه در مراسم رونمایی الگوهای قرارداد در فرهنگسرا - ذکر نام فرد یا شرکت و آدرس سایت به عنوان حامی ویژه در فایل نهایی - نمایش عکس در صفحه اول امضاکنندگان سایت کمپین


زمان تحویل: مهر 1395