بذر امید و مهربانی (خراسان جنوبی)

بذر امید و مهربانی (خراسان جنوبی)

طرح بذر امید و مهربانی برای کمک به چند مورد ایجاد شده 1-کمک به دختر خانم روشندل 2-کمک به خانمی که درصورت عدم پرداخت پول زندان میرن 3-کمک برای جهیزیه 4-هزینه تحصیل 5-خرید ماشین لباسشویی همراهان عزیز لطفا حتما درباره پروژه را مطالعه کنین

هنوز هیچی

از 11,400,000 تومان

20 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

بذر امید و مهربانی (خراسان جنوبی)

طرح بذر امید و مهربانی برای کمک به چندین خانوار ایجاد شده که بسیار فوری هستش و اگر همراهیشان نکنیم به مشکلاتی بر میخورن.

 1. کمک به خانواده ای که اگر مبلغ وام را پرداخت نکنن مادر خانواده که ضامن هستش متاسفانه زندان میره و فرزندانش کسی ندارن پدر هم بیماری دو قطبی داره این خانواده صاحب دو فرزند دختر و پسر هستش مادر خاواده دوشیفت که کار میکنه 800تومن حقوق می گیره که باتوجه به مبالغ وام فقط 300تومن براش می مونه و در حال حاضر هم به 4 میلیون پول نیازداره تا قسط عقب افتادشو پرداخت کنه وگرنه متاسفانه بازداشت میشود.
 2. دخترخانم روشندلی هست دانشجوی حقوق از توابع خراسان جنوبی ایشون19 تا کتاب نوشته اما متاسفانه چون نتونسته سرمایه گذاری کنه به مرحله چاپ نرسیده حالا هم باتوجه به برودت  سردی هوا باید منزل ایشون گاز کشی بشه که مبلغ یک میلیون پانصد هشتادهزار تومن نیاز داریم که یک میلیون دویست پنجاه بابت گازکشی 80 تومن حق ناظر و 250 تومن حق امتیاز گاز هستش که برای ایشون مبلغ 2 میلیون پیش بینی کردیم که 750 تومن به ایشون پرداخت بشه جهت حق چاپ کتاب هاشون.
 3. دخترخانواده بیماری ای بی (پروانه ای)داره متاسفانه به دلیل زخم هایی که داره نمیتونه لباس بشوره برای ایشون نیازمند ماشین لباسشویی هستیم پدر مادر این خانم از کار افتاده هستن وتنها حقوق دریافتی ایشون 400 تومن هستش که برای ایشون مبلغ یک میلیون 500 هزارتومن کم داریم.
 4. دختر خانم دانشجویی هست که پدر کشاورز از روستاهای خراسان جنوبی این دختر خانم دانشجوی ارشد هستند در دوره شبانه متاسفانه برای هزینه تحصیل این ترم به مشکل برخوردن که مبلغ 900 هزارتومن کم دارن 
 5. خانواده ای در روستای های اطراف شهرستان مود هستن که پدر مادر تصادف کردن و از کار افتاده دختر این خانواده دم بخت هستش و باید ازدواج کنه برای جهیزیه ایشون به مشکل برخوردیم مبلغ 3 میلیون تومان کم داریم که جهت خرید فرش گاز و وظروف آشپزخانه اقدام کنیم 

 

مبلغ مورد نیاز بصورت کلی: ۴میلیون جهت پرداخت وام ۲میلیون برای دختر خانم روشندل ۹۰۰تومن هزینه تحصیل ۱میلیون پانصد هزینه ماشین لباسشویی ۳میلیون هزینه جهیزیه

همراهان عزیز مجموعه ما تا الان اقداماتی که انجام داده:

 • کمک هزینه تهیه مسکن برای بیمار ای بی
 • برپایی بازارچه خیریه به نفع بیماران ای بی
 • برگزاری جشن خیریه و صرف شام برای دختران بدسرپرست بیرجند
 • خرید دارو پانسمان شیرخشک برای بدترین بیمار ای بی استان
 • حضور در مراکز خیریه و مرکز سالمندان
 • پرداخت هزینه عمل یکی از مددجویان برای عمل پرده گوش
 • و...

 

 • لطفا در این طرح یاری رسان ما باشین.که جمعا ما مبلغ 11میلون چهارصد نیاز داریم جهت کمک به این عزیزان

 

در ضمن ما یه گروه خودجوش و مردمی تشکیل دادیم از تعدادی از جوانان خراسان جنوبی که مواردی که بهمون معرفی میشه شناسایی می کنیم و بعد جهت کمک اقدام می شود.این موسسه ثبت رسمی نیست کاملا مردمی است و تا الان هم مواردی که انجام شده از کمک های مردمی بوده است.

 • لازم به ذکر است افراد نیازمندی که معرفی می شوند از طریق افراد شناخته شده  شهر به گروه ما معرفی می کنن و تا وقتی گروه ما به قطعیت نیازمندی این بزرگواران نرسد اقدامی جهت کمک نمی شود.نحوه شناسایی هم تحقیق از همسایه ها و محل هایی که رفت آمد دارند و حتما در مرحله اول رفتن به خانه بزرگواران و از نزدیک مشاهده می شود وضعیت و بعد اقدامات جهت مددکاری آغاز می شود.