عبور از تحریم سایت ها علیه ایران

من سایتی طراحی کرده ام برای عبور از تحریم های گوگل علیه ایران پروژه برای دسترسی مستقیم به منابع اندروید عملی شده و قصد دارم با مشارکت و همراهی شما دوستان عزیز، دیگر سایت هایی که کاربران ایرانی را تحریم کرده اند را به پروژه خودم اضافه کنم.

40,000 تومان

از 4,000,000 تومان

90 روز

زمان باقی مانده

3 نفر

حامی پروژه

1%
1% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

عبور از تحریم سایت ها علیه ایران

همانطور که می دانید گوگل و برخی دیگر از سایت های اینترنتی تحریم هایی علیه کشور ایران لحاظ کرده اند که مانع از دسترسی ایرانیان به منابع آنها می شوند.
برای مثال در موضوع برنامه نویسی اندروید که طرفداران زیادی در ایران دارد، افراد زیادی هستند که اقدام به تولید نرم افزار های اندروید می کنند. اما متاسفانه گوگل کشور ما را تحریم کرده است و برنامه نویسان ایرانی نمی توانند به منابع آموزشی و داکیومنت های موجود در سایت اندروید دسترسی داشته باشند.

از این رو من سایتی طراحی کرده ام برای دسترسی مستقیم از کشور ایران به منابع اندروید.

من قصد توسعه این سایت را دارم تا بتونم دسترسی به دیگر سایت های موجود که تحریم هایی علیه ایران لحاظ کرده اند را نیز اضافه کنم.

چون امکان دارد این سایت توسط گوگل و .. شناسایی شوند و IP آن مسدود شود نیاز به تغییر دوره ای هاست و یا IP داریم و همچنین جهت پاسخگویی به درخواست های زیاد نیاز به سرور های قدرتمند هست.

قصد دارم با مشارکت و همراهی شما دوستان عزیز،این پروژه را تکمیل و بصورت رایگان در اختیار عموم قرار بدهم که کمک های مالی شما هزینه تکمیل برنامه و خرید دامنه هایی برای پروژه ها و هزینه هاست و سرور خواهد شد.

نام فعلی این پروژه "گوگل آزاد" می باشد.

http://freegoogle.ir

آدرس صفحه نمونه تحریم شدن کشور ما:

https://developer.android.com/

آدرس صفحه آزاد شده برای کاربران ایرانی:

http://developer.e--sslx.android.freegoogle.ir/

قابل ذکر هست که این اطلاعات آزاد شده کاملا به روز می باشند.

 

توضیحاتی در مورد پیش خرید تبلیغات :

1- زمان آغاز تبلیغات از دی ماه 1395 مشخص شده که این خرید تا مدت یک سال (تا دی ماه 1396) اعتبار دارد و خریدار می تواند زمان شروع تبلیغش را بسته به اولویت خرید خودش مشخص نماید. به عنوان مثال خریدار می تواند تا زمان بالا رفتن بازدید سایت صبر کند و پس از بالا رفتن آمار بازدید سایت درخواست شروع تبلیغ را اعلام کند.

2- ما بخشی از مبلغ حمایت های شما را هزینه تبلیغ سایت "گوگل آزاد" در دیگر سایت ها و در جهت شناساندن اولیه سایت خواهیم کرد که این مورد سبب افزایش آمار بازدید سایت "گوگل آزاد" خواهد شد.

3- شخصی که اسپانسر کامل سایت شود به مدت مشخص می تواند تمامی درآمد سایت را بر عهده بگیرد. قابل ذکر است که اسپانسر باید تا مدتی که گوگل آزاد بتواند به تعهداتش نسبت به دیگر حامیان مالی عمل کند صبور باشد.

4- در صورتی که دو شخص مختلف برای یک بخش از سایت درخواست همزمان ارسال کنند اولویت با کسی است که زودتر پیش خرید کرده است و یا در صورت توافق طرفین امکان افزایش زمان به دو برابر و کاهش درصد نمایش به 50 درصد برای تبلیغ همزان نیز وجود دارد.

5- محدودیت تبلیغ در صفحه اصلی برای تبلیغات متنی 12 عدد و برای تبلیغات تصویری صفحه اول 4 تبلیغ می باشد. همچنین تبلیغ ثابت در گوشه بالای سایت تنها 1 تبلیغ در هر نمایش می باشد.

 

 

 

پیشنهاد برنزی

مبلغ 100,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 30 از 30 مانده

تبلیغ متنی
قرار دادن تبلیغ متنی حمایت کننده به مدت دو ماه ماه در صفحه اول سایت


زمان تحویل: دی 1395

پیشنهاد نقره ای

مبلغ 400,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 20 از 20 مانده

تبلیغ تصویری
قرار دادن تبلیغ تصویری حمایت کننده به مدت دو ماه در صفحه اول سایت


زمان تحویل: دی 1395

پیشنهاد طلایی

مبلغ 1,000,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 5 از 5 مانده

تبلیغات تصویری تمامی صفحات
قراردادن تبلیغ تصویری به صورت ثابت در گوشه بالای تمامی صفحات جانبی (شامل تمامی صفحاتی از سایت های آزاد شده مانند داکیومنت های اندروید و ...) به مدت یک ماه


زمان تحویل: آذر

پیشنهاد ویژه

مبلغ 2,000,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 2 از 2 مانده

تبلیغات تصویری تمامی صفحات
قراردادن تبلیغ تصویری به صورت ثابت در صفحه اصلی و در گوشه بالای تمامی صفحات جانبی (شامل تمامی صفحاتی از سایت های آزاد شده مانند داکیومنت های اندروید و ...) به مدت 3 ماه


زمان تحویل: دی 1395

پیشنهاد شگفت انگیز

مبلغ 4,000,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 1 از 1 مانده

اسپانسر دو ساله سایت
اسپانسر میتواند به مدت دو سال تبلیغات سایت را با محدودیت 12 تبلیغ متنی در صفحه اول و 4 تبلیغ تصویری در صفحه اول و 1 تبلیغ ثابت شده در گوشه بالای تمامی صفحات سایت را در اختیار کامل بگیرد.
اسپانسر می تواند تبلیغات هر بخش از سایت را با قیمت دلخواه به دیگران بفروشد.


زمان تحویل: فروردین 1396