تایید شده

خرید و توزیع بخاری استاندارد برای 20 خانواده دارای فرزند معلول و خانواده های تحت سرپرستی زنان نان آور خانوار

هوا بس ناجوانمردانه سرد است... ۲۰ خانواده‌ی دارای فرزند معلول و زنان سرپرست خانوار کرامتمند و بزرگوارمان با اولویت بالای نیازمندی در شهرستان بهارستان تهران (حاشیه تهران) سرمای زمستان را با گوشت، پوست و استخوان خود احساس می‌کنند.

کَپَر می‌سازیم

با ساختن 3 کپر که تمام ۱۲ نفر از اهالی شریف و بزرگوار منطقه هم در ساختنش همراه خواهند بود اولین و اساسی ترین مشکل آن ها که سر پناه امن است حل خواهد شد. سرمای زمستان، طوفان خاک و شن، مار و خزندگان بیابان و جای ناکافی برای خواب یا استراحت کمترین مشکلات هم میهنانمان است..

کمک‌رسانی به خدمات دهان و دندان کودکان توان‌یاب ذهنی و حرکتی

هزینه‌ها و سختی های دندانپزشکی برای انسان های بالغِ سالم و دارای شرایط اقتصادی معمولی هم سخت و طاقت فرساست... حال در نظر بگیریم کودک یا نوجوانی را که در خانواده ای نیازمند با معلولیت شدید ذهنی و حرکتی دست و پنجه نرم می کند، به خدمات پزشکی دهان و دندان هم نیازمند شود.

«بازسازی» مناطق زلزله‌زده غرب ایران

بعد از تامین موفقیت آمیز مبلغ مورد نیاز برای ارسال فوری کمک‌های ضروری، فرصت آن است که به فکر آینده غرب ایرانمان باشیم، آینده‌ای که متاسفانه معمولاً، همه چیز به فراموشی سپرده می‌شود؛ با مشارکتمان این سنت را تغییر دهیم.

کمک رسانی به مناطق زلزله زده غرب ایران

نیاز به توضیحی نیست؛ هموطنانمان در غرب کشور نیاز به کمک ما دارند. مبالغ این پروژه بصورت کامل برای تهیه مایحتاج ضروری زلزله‌زدگان و از طریق سازمان‌های خیریه رسمی هزینه خواهد شد.

تامین هزینه‌های ضروری بیماران اعصاب و روان روستای ورمنجه کرمانشاه

300 عزیز بی‌بضاعت مبتلا به بیماری اعصاب و روان مزمن، در روستای ورمنجه استان کرمانشاه با کمترین امکانات از نظر تغذیه، پوشاک، وسایل بهداشتی، دارو و درمان مواجه‌اند و در مرکز توانبخشی شبانه‌روزی گذر عمر می‌کنند.

ایجاد کارگاه آموزشی کامپیوتر برای مجتمع شبانه روزی بهزیستی

موسسه خیریه نیک گامان جمشید قصد دارد برای دختران ۷ تا ۱۴ ساله ساکن در مجتمع شبانه روزی بهزیستی شهدای افسریه تهران، یک کارگاه کامپیوتر ایجاد و فضای آن را با کتابخانه، وایت برد، کفپوش و... تجهیز کند و برای این کار به کمک شما نیاز دارد.

تجهیز اتاق شیر نوزادانِ شیرخوارگاه امام علی (ع)

نوزادانمان در شیرخوارگاه امام علی (ع) استان البرز روزانه از دستان مربیان خود، مادرانه شیر می نوشند. استریلِ وسایل شیردهی و تکمیل تجهیزات اتاق شیر نوزادان کار خوبِ امروز ماست تا نوزادانمان که از "شیر مادر" و "محبت مادر" محروم هستند در سلامت کامل بمانند و ببالند...

تجهیز کارگاه کامپیوتر مدرسه روستای عاشقلو

ما در تلاشیم تا برای دبیرستان دخترانه یاران البرز واقع در روستای عاشق لو - در مرز ایران و آذربایجان - تعداد 10 کامپیوتر خریداری کرده و کارگاه کامپیوتر این مدرسه را تجهیز کنیم. در این راه به ما کمک می کنید؟ :)