راه اندازی موتورجستجوگرهوشـمند خبر ، اول خبر

راه اندازی موتورجستجوگرهوشـمند خبر ، اول خبر

در نظر داریم برای اشتغال جوانان خلاق در زمینه عکاسی و خبرنگاری اپلیکیشنی طراحی کرده تا بتوانند عکس ها و خبر های خود را به دید عموم برسانند و رزومه قوی برای آن ها در زمینه خبر فراهم آید.در ضمن درکنار اپلیکیشن سایتی نیز راه اندازی شده است.

هنوز هیچی

از 7,000,000 تومان

60 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

تیم پروژه

امین رنجبران

امین رنجبران

مدیر تبلیغات
محمدرضا اکبری نژاد

محمدرضا اکبری نژاد

برنامه نویس سایت

راه اندازی موتورجستجوگرهوشـمند خبر ، اول خبر

راه اندازی موتورجستجوگرهوشمند خبری اول خبر به همراه اپلیکیشن موبایل

در نظر داریم برای اشتغال جوانان خلاق در زمینه عکاسی و خبرنگاری اپلیکیشنی طراحی کرده تا بتوانند عکس ها و خبر های خود را به دید عموم برسانند و رزومه قوی برای آن ها در زمینه خبر فراهم آید.

سایت خبر خوان به همراه اپلیکیشن موبایل آن به منظور ایجاد اشتغال ثابت برای حداقل ده نفر و به علت وجود بخشی به عنوان خبرنگارما میتواند باعث اشتغال صدها نفر جوان فعال در سراسر کشور شود.

بانی پروژه:

این پروژه توسط یک تیم جوان و فعال متشکل از سه نفر راه اندازی خواهد شد و کاملا شخصی بوده البته باید خاطر نشان کرد که در حال کسب مجوزهای لازمه برای شروع فعالیت رسمی خود هستیم ، که به مراتب به اطلاع دوستان خواهد رسید.

با وجود جوان بودن، تیم ما تجربه کافی و نمونه کارهای قوی و پر مخاطب در حوزه اپلیکیشن های موبایل و سایت را دارا می باشد. 

برای ذکر مثال به چند مورد از آثار خود اشاره ای کوتاه میکنیم.

 • اپلیکیشن موبایل یاد خدا با بیش از 100000 کاربر فعال در کشور و دارنده لوح تقدیر از جشنواره موبایل پردیس در سال 92
 • اپلیکیشن موبایل مقصود خلقت با بیش از 50000 کاربر فعال و تقدیر شده در برنامه تلویزیونی بروز باشید شبکه سوم سیما در سال 94
 • بازی موبایلی گل یا پوچ با بیش از 10000 کاربر فعال در کشور و دارنده لوح تقدیر از جشنواره موبایل ایران موبی کد رد سال 93
 • اپلیکیشن موبایل خوش اندام با بیش از 50000 کاربر فعال 
 • سامانه هوشمند خونه یابی (سایت و اپلیکیشن موبایل و پرتال مدیریت ویژه املاک)
 • حضور در تیم برنامه نویسی و طراحی شبکه اجتماعی سلام 

و موارد دیگر از فعالیت های بسیار ما در حوزه فناوری اطلاعات

خروجی پروژه ما:

راه اندازی موتورجستجوگرهوشمند خبری و اپلیکیشن موبایل مخصوص آن ، خروجی نهایی کار ما خواهد بود که قابل نمایش برای عموم می باشند ، اما در پشت زمینه این کار اشتغال جوانان فعال کشور در حوزه خبر و عکاسی خواهد بود به صورت غیر مستقیم و همچنین اشتغال حداقل ده جوان با استعداد حوزه فناوری اطلاعات جهت مدیریت محتوا و پشتیبانی سایت و اپلیکیشن در پی خواهد داشت و البته این برای شروع کار ما خواهد بود.

استفاده از محصول نهایی یعنی سایت و اپلیکیشن برای عموم رایگان خواهد بود و هزینه ای برای آن ها در بر نخواهد داشت.

منفعت ما در این کار نیز تبلیغات در سایت و اپلیکیشن و همچنین همکاری با سایت های خبری دیگر جهت قرار دادن فید های خبری آن ها در سایت خواهد بود.

سودآوری ما از زمانی شروع میشود که در بین موتورهای جستجوگر خبر حرف اول را بزنیم و این تنها از طریق تبلیغات و سئو سایت امکان پذیر خواهد بود و کمک های مالی انجام گرفته از جانب عزیزان ما جهت بهبود هرچه بیشتر سایت و اپلیکیشن و تبلیغات خواهد شد. 

طرح حمایتی:

از آنجایی که در مدت کوتاهی که سایت ما به صورت آزمایشی راه اندازی شده رشد مناسبی را داشته است و با کمک شما میتوانیم این مسیر را با سرعت بهتری طی کنیم برای دوستانی که بیشترین کمک را به ما داشته باشند تبلغات در صفحات سایت به صورت رایگان خواهد بود البته برای مدت معلوم که در پاداش به آن ذکر شده است.

چه فعالیت هایی تا کنون انجام داده ایم:

 • طراحی و راه اندازی سایت 
 • در حال طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن موبایل
 • در حد مقدور بر روی سئو سایت کار انجام گرفته شده است
 • اجاره سرور مجازی و هاست مناسب جهت راه اندازی سایت
 • در حال دریافت مجوز های لازم جهت معرفی سایت به عنوان یک پرتال خبری 

اشتغالزایی:

ما برای اشتغال زایی جوانان فعال در دوبخش تبیین شده است.

1- اشتغالزایی مستقیم:

ما برای بخش مدیریت محتوا و پشتیبانی سایت و اپلیکیشن نیاز به متخصصین جوان و فعال در این زمینه را داریم. که بعد از مصاحبه و آگهی جذب و البته مستقر شدن ما در مکانی مناسب می توانند مشغول به فعالیت شوند. 

2- اشتغالزایی غیر مستقیم:

اما در این باره باید گفته شود که در اپلیکیشن خبرنگارشو علاقه مندان به حوزه خبر و عکاسی می توانند با ایجاد حساب کاربری و دریافت تاییده کار از طرف ما بعد از گذراندن دوره آزمایشی یک الی دوماهه به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کنند. البته برای شروع این بخش ما در حال دریافت مجوزهای لازمه هستیم که ان شالله بعد از دریافت مجوزها در بروزرسانی های بعدی به اشتراک گذاشته خواهد شد. فعالیت در این بخش را نمی توان به عنوان شغل اول در نظر گرفت و می توان آن را به عنوان شغل پاره وقت معرفی کرد . 

لازم به ذکر است که روش های پرداختی به خبرنگاران در حال تبیین می باشد . که مستلزم دریافت مجوز رسمی از نهادهای مربوطه بوده است.