اپلیکیشن زندگی آرام

اپلیکیشن زندگی آرام

در این اپلیکیشن توسط هوش مصنوعی و بیگ دیتا قصد داریم کاربران را آنالیز و معرفی همسر مناسب (براساس جدیدترین تستهای ازدواج)، برطرف نموندن مشکل اشتغال، مسکن، و حتی آموزشها و مشاوره های زوجین را با مدتی بی نیاز از دولت! انجام دهیم که پلن آن بصورت دقیق طرح ریزی شده است.

هنوز هیچی

از 100,000,000 تومان

90 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

اپلیکیشن زندگی آرام

این پروژه، تا این لحظه یکتا و بدون نمونه داخلی و خارجی بوده و توانایی برطرف نمودن بزرگترین معضل جوانان و خانواده ها را داراست که درصورت تامین مالی و حمایت از آن، ان شالله خواهد توانست گره کوری را از جامعه امروز باز نماید.

در گام اول ثبت نام کاربران از آنها تست شخصیت گرفته میشود و (ترجیحا: به کمک بیگ دیتا و هوش مصنوعی) علایق و تمایلات و ذائقه و استعداد آنها در سیستم ثبت میشود. از این اطلاعات به علاوه اطلاعاتی که از کاربر گرفته میشود همسر مناسب، شغل مناسب، مسکن مناسب و آموزشهای مناسب در هر مرحله به کاربر پیشنهاد میشود و سیکلی برای رشد کاربر در این سیستم دیده شده که در هر مرحله ای گام به گام او را تقویت کرده و پیش میبرد و توانایی همراهی کاربر حتی تا تربیت فرزند را نیز داراست.

شاخصه مهم این اپلیکیشن، مردم نهاد بودن آن و دوری از نیازمندی به حمایتهای دولتی است.

البته به ازای مبلغ حمایت، فازهای متعددی از این پروژه قابل اجرا و حتی توسعه است.

تحقیقات و بررسی و ایده پردازی پروژه تا الان پیش رفته و منتظر بودجه برای شروع تکنیکال آن هستیم.

این پروژه با مبلغی بین 60 الی 200 میلیون تومان قابل طراحی و تولید می باشد که درصورت استفاده از بیگ دیتا  و هوش مصنوعی این مبلغ به میزان حداکثری و بالاتر از آن میل خواهد نمود.