سامانه ی ارائه ی خدمات مربی گری به صورت مجازی

سلام. من یک مربی هستم. کار من اینه که به شما کمک کنم تا به هدف هاتون برسید. من کارم رو تازه شروع کردم و خیلی دوستش دارم. برای شروع لازمه با تبلیغات، خودم رو به بازار بشناسونم. پیش بینیم اینه که بعد از گذشت شش تا هشت ماه بتونم به سود برسم. رو کمکتون حساب می کنم.

165,000 تومان

از 3,300,000 تومان

45 روز

زمان باقی مانده

2 نفر

حامی پروژه

5%
5% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

سامانه ی ارائه ی خدمات مربی گری به صورت مجازی

هدف پروژه:

ادامه ی حیات یک کسب و کار نوپا.

 امیرحسین قاضی یک جوان 29 ساله است که یک کسب و کار شخصی راه اندازی کرده، او مهارت خودش رو در سایت sabzeroshan.ir ارائه می ده و قصد داره از این طریق کسب درآمد کنه. او تا اینجای کار از پس اندازش استفاده کرده و حالا زمانی که کسب و کارش آماده است برای معرفی به بازار، پس اندازش تموم شده. او نیاز به بودجه داره تا صرف تبلیغات کنه تا به این وسیله کسب و کار نوپای خودش  رو معرفی کنه و بتونه مشتری جذب کنه  تا به رویای بزرگش یعنی داشتن کسب و کار شخصیش، دست پیدا کنه. 

 


کوچینگ چیست؟

کوچینگ (Coaching) حرفه ی جدیدی است که بر اساس یک رابطه ی دو طرفه (بین فرد و مربی) شکل می گیرد و هدف آن حمايت از فرد در حرکت از اوضاع کنونی اش به وضع مطلوب و ايجاد يک زندگی ايده ال است.

مربی کسی است که با مراجعين خود درباره ی موضوعات مختلف اعم از مسائل حرفه ای تا موضوعات شخصی و روحی - روانی گفتگو می کند و آن ها  را در مسیر تعيين و دستيابی به اهدافشان حمایت می کند. مربی به شما کمک می کند تا با طراحی یک ساختار و الگوی رفتاری مناسب و مسئولیت پذیری کافی، گام های عملی در مسیر دستیابی به اهداف خود بردارید.

اهدافی از قبیل: بهبود روابط - انتخاب (رشته، شغل، ازدواج) - عزت نفس و اعتماد به نفس - هدف گذاری و انتخاب هدف- برنامه ریزی و مدیریت زمان و... .

برای اطلاعات بیشتر درباره ی کوچینگ کلیک کنید


 

درباره ی امیرحسین

متولد شهریور 1366 ساکن کاشان، دانش جوی آکادمی بین المللی کوچینگ FCA ( لیست دانش جویان آکادمی در وبسایت رسمی آکادمی بین المللی کوچینگ)

انسانی کنجکاو، در پی کشف بهترین و موثرترین مسیر ها و در جستجوی رفتاری آرمانی، روابطی آرمانی و رسیدن به جامعه ای آرمانی است. او همواره در تلاش است تا بر میزان تسلطش بر زندگی بیفزاید و محدودیت ها را کاهش دهد؛ می توان گفت این نهایت تمام اهداف او است.

او علاقمند است تا به دنیای دیگران سرک بکشد و با دنیا های تازه آشنا شود. انسانی پذیرا و مهربان و در ایجاد ارتباط پیش قدم است و با گرمی از دیگران استقبال می کند. گوش شنوایی دارد که جان می دهد برای درد دل.

در سال 94 ابتدا کانال سبز روشن در آپارات و سپس سایت سبز روشن را به کمک دوست خود محسن خاتمی تاسیس کرد تا مهارت های خود را در اختیار عموم قرار دهد. هدف سایت سبز روشن ارائه ی خدمات مربی گری است. 


 

* چه طوری می تونید کمک کنید؟ (مالی)

کمک کنید تا بتونم پول تبلیغات در سایت های پر بازدید رو به دست بیارم. مثلا  تبلیغ برای یک ماه در صفحه ی سلامت سایت بیتوته مبلغ 1/100/000 تا 2/100/000 تومان هست. برای شروع تبلیغات فکر می کنم یک سایت پر بازدید کافی باشه. یا سه سایت با بازدید متوسط.؛ نظر شما چیه؟

 

* دیگه چه جوری می تونید کمک کنید؟( غیر مالی)

1- سایت sabzeroshan.ir رو معرفی کنید.

2- امکان برگزاری یک سمینار ( به صورت حضوری یا به صورت مجازی) رو برای معرفی خودم و حرفه ام بهم بدید.

3- امکان تبلیغ در یک سایت پربازدید یا با بازدید متوسط رو برام فراهم کنید ( آنچه اهمیت داره، اینه که من بتونم با کسانی ارتباط برقرار کنم که نیاز به مهارت من دارند. تبلیغ در سایت هایی با موضوعات خانواده و سلامت، تربیت فرزند، ارتباط بین زوج ها، نوجوانان و جوانان، محصلان و کنکوری ها، جویندگان مشاغل می تونه مناسب باشه.)

4- یا هر ایده ای به ذهنتون می رسه برای حمایت و معرفی  از این کسب و کار نوپا 

 

 

* چقدر پول نیازه؟

من 3/300/000 تومان رو پیش بینی کردم و فکر می کنم این مبلغ برای تبلیغات برای سه ماه کافی باشه. و پیش بینی می کنم بعد از سه ماه و راه افتادن کسب و کارم، بتونم از پس مخارجم بر بیام. ان شاله


 

چگونه از خجالتتون در میایم؟

با ارائه ی خدمات مربی گری به شما. شما به من کمک می کنید و من هم با مهارتم برای برطرف شدن چالش های احتمالیتون در زندگی با شما همکاری می کنم: برای اطلاع بیشتر تماس بگیرید:شماره 09370674610 و آی دی [email protected] در تلگرام یا ایمیل: [email protected]


 

تعهد:

1- من متعهد می شم که در حین پروژه و پس از پروژه موفقیت های این کسب و کار نوپا رو اینجا بهتون گزارش بدم. 

2- من متعهد می شم وقتی تونستم رو پای خودم بایستم، یکی از حامی ها در سایت دونیت باشم و دست دیگران رو بگیرم.

قدردانی

مبلغ 12,000 تومان

0

حامی

یک جلسه ی کوچینگ مجازی یک ساعته مهمان ما هستید


زمان تحویل: مرداد 1395

قدردانی

مبلغ 25,000 تومان

1

حامی

سه جلسه ی کوچینگ مجازی یک ساعته مهمان ما هستید


زمان تحویل: مرداد 1395

قدردانی

مبلغ 40,000 تومان

0

حامی

پنج جلسه ی کوچینگ مجازی یک ساعته مهمان ما هستید


زمان تحویل: مرداد 1395

قدردانی

مبلغ 60,000 تومان

0

حامی

هفت جلسه ی کوچینگ مجازی یک ساعته مهمان ما هستید


زمان تحویل: مرداد 1395

قدردانی

مبلغ 80,000 تومان

0

حامی

نه جلسه ی کوچینگ مجازی یک ساعته مهمان ما هستید


زمان تحویل: مرداد 1395

قدردانی

مبلغ 120,000 تومان

0

حامی

یک دوره ی سه ماهه جلسات کوچینگ مجازی یک ساعته مهمان ما هستید


زمان تحویل: مرداد 1395

قدردانی

مبلغ 250,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 3 از 3 مانده

یک دوره ی شش ماهه جلسات کوچینگ مجازی مهمان ما هستید


زمان تحویل: مرداد 1395

قدردانی

مبلغ 500,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 1 از 1 مانده

یکسال کوچینگ مجازی رایگان مهمان ما هستید


زمان تحویل: مرداد 1395