دستیار هوشمند مدیریت استرس

دستیار هوشمند مدیریت استرس با کمک یک هدست و یک اپلیکشین برمبنای علایم فیزیولوژیک بدنتان شما را از میزان استرستان آگاه کرده و با استفاده از تکنیک های موثر تنفسی و موسیقی، آن را مدیریت می کند. ردیابی دائم، قابلیت گزارش گیری و امکان تنظیم هدف نیز از دیگر ویژگیهای Calme ست.

هنوز هیچی

از 50,000,000 تومان

100 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

دستیار هوشمند مدیریت استرس

همونطور که میدونید استرس یکی از مشکلات اساسی جامعه است و گریبانگیر همه افراد هست. استرس عامل بروز بسیاری از مشکلات و بیماری های جسمی و روانیه. حتما میدونید که خیلی از زخم معده ها، علت اصلیش تحمل استرس بالاست. همین طور سکته ها یا بسیاری از دعواها. البته توجه داشته باشید که استرس یه بیماری نیست به همین خاطر باید بتونیم اون رو مدیریت کنیم. یعنی زیادش بده و کمش خوب.

خب برای حل این مشکل راه حل های متعددی هم وجود داره. مثل مراجعه به روانشناس، مشاور یا روانپزشک، یوگا یا مدیتیشن، طبیعت درمانی، نوروفیدبک و .... که معمولا با صرف هزینه و زمان بالا انجام میشه. ما (نوروچلنج    -کلیپ معرفی-  )  اومدیم برای حل این مشکل همه این ها رو (تقریبا!) توی یه دستگاه جمع کردیم و اسمشو گذاشتیم "دستیار هوشمند مدیریت استرس (Calme)". با این دستیار با صرف هزینه مناسب و بدون نیاز به اتلاف وقت و با حفظ حریم خصوصی کاربران، به هر فرد کمک میکنیم تا بتونه استرس خودش رو مدیریت بکنه.

تیممون هم متشکل از فارغ التحصیلان دانشگاه های خوب تهران مثل امیرکبیر، تربیت مدرس، تهران، الزهرا، علم و صنعت و شاهد و با نظارت اساتید همین دانشگاه هاست. رشته هامون هم مهندسی پزشکی، نرم افزار، هوش مصنوعی، فیزیک پزشکی، برق، معماری و تربیت بدنی هست. {چنتا مصاحبه داریم که اینجا و توی سایتمون (نوروچلنج در رسانه ها) می تونید ببینید}توی این راه حامی های معنوی و مشاورین خوبی هم داریم (بازم اسامیشون تو سایت هست :)  )

در ادامه این دستیار هوشمند رو بیشتر معرفی میکنیم.

دستیار هوشمند مدیریت استرس (Calme) از یک هدست و یک اپلیکیشن تشکیل شده.

 هدست سیگنال مغزی (EEG یا همان نوار مغز ساده) را برای هر فرد اندازه گیری میکنه (شکل 1)  و از طریق بلوتوث به اپلیکیشن ارسال میکنه. اپلیکیشن بر روی گوشی همراه فرد نصب می شه. {این هدست نقش یک گیرنده رو داره و یک دستگاه خارجی هست. اگر از حمایت های شما برای توسعه نرم افزار در این مرحله بشیم، وارد فاز تولید سخت افزار هم خواهیم شد)

اپلیکیشن می تونه برای سیستم های اندروید و یا ویندوز (شکل 2) باشد (که در حال حاضر توسط نوروچلنج طراحی شده و به کمی تغییرات نیاز دارد. اینجا می تونید فیلم ورژن اولیه اپلیکشین رو ببینید  ). به فکر IOS هم هستیم که با جذب حمایت های دونیت، این رو هم طراحی خواهیم کرد (50 تومنی که در این مرحله نیاز داریم برای توسعه و طراحی نرم افزار ها میخوایم)

اپلیکیشن با اطلاعاتی که از مغز دریافت میکنه، سطح استرس رو تشخیص میده و بر اساس سطح استرس تکنیک های رفع استرس که عمدتا بر اساس تنفس و موسیقی هستن رو برای هر پیاده میکنه. به مرور و با استفاده از این دستگاه که بر مبنای اطلاعات فیزیولوژیک و کاملا مستند و قابل تکیه است، تغییرات استرس رو اندازه گیری میکنه، به مرور به هر فرد کمک میشه تا بتونه استرسش رو مدیریت کنه.

در اپلیکیشن امکان تعیین سطح رو دارید و این به شما کمک میکنه به تدریج استرستون رو کاهش بدید. همچنین امکان گزارش گیری روزانه و ماهانه و ... وجود داره. همچنین می تونید این دیتا رو برای افرادی که لازم هست به اشتراک بذارید و خودتون رو با جامعه آماری استفاده کنندگان مقایسه کنید یا در صورت نیاز از مشاوره بهره مند بشید.

این دستگاه کاملا بی خطر، سبک و قابل حمل در هر زمان و مکانیست

 

کار به همینجا ختم نمیشه! ما در آینده میخوایم به سخت افزار ویژگی های دیگه ای مثل نبض، فشار خون، دمای بدن و نرخ تنفس رو هم اضافه کنیم که یک پکیج کامل برای ردیابی سلامت برای شما عزیزان عرضه کنیم و خودتون میدونید که چه کاربردها و فایده هایی داره.

همین طور نرم افزار رو نیز توسعه میدیم که بتونه به تشخیص خواب آلودگی رانندگان، مشاوره در حوزه خواب و بیماری هاش، تشخیص سکته و تشنج و ... کمک کنه.

می تونید در این صفحات نمونه هایی از تست ها که بر روی تیراندازان فدراسیون ملی تیراندازی (برای اندازه گیری سطح استرس و تمرکزشون) و همینطور رانندگان مترو  (برای اندازه گیری میزان خواب آلودگی و تمرکزشون ) انجام شده رو ببینید.

 

اگه سوال یا ابهامی داشتین لطفا با ما تماس بگیرید: 02182883950

یا آدرس ایمیل: [email protected]

 

به سایت ما http://neurochallenge.ir/    سر بزنید تا اطلاعات بیشتری در مورد ما بدونید. :)

 

دریا

مبلغ 250,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 20 از 20 مانده

خرسندیم از اینکه به نوروچلنج اعتماد کرده اید و از Calme به عنوان اولین دستیار مدیریت استرس در ایران، حمایت می کنید.

به پاس این همراهی شما "6 ماه استفاده رایگان از اپلیکیشن کالمی به ارزش 60 هزار تومان" هدیه ماست به شما گرانقدر


زمان تحویل: مرداد 1397

تیزپا

مبلغ 500,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 30 از 30 مانده

بسیار مایه خوشحالیست که جزو کسانی هستید که به محصولات جدید فرصت رشد و بالیدن می دهید. از حسن اعتماد شما به نوروچلنج سپاسگزاریم.

به پاس این همراهی شما "یک ماه استفاده رایگان از هدست کالمی به ارزش 1.5 ملییون تومان" هدیه ماست به شما گرانقدر


زمان تحویل: مرداد 1397 ارسال میشود هزینه ارسال: مجانی

پیشرو

مبلغ 1,500,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 50 از 50 مانده

حمایت شما از تکنولوژی های جدید برای ما بسیار باعث مسرت است. افتخار می کنیم که در کنار نوروچلنج به توسعه Calme کمک می کنید.

به پاس این همراهی شما "تور یک روزه تخصصی ریلکسیشن به ارزش 200 هزار تومان و 20 درصد تخفیف خرید Calme به ارزش 300 هزار تومان " هدیه ماسه به شما گرانقدر


زمان تحویل: مرداد 1397 ارسال میشود هزینه ارسال: مجانی