خرید پرینتر سه بعدی

خرید پرینتر سه بعدی

ما چند جوان بیکار و فارغ التحصیل هستیم که متاسفانه به دلیل نبود کار و اوضاع بد شرایط کاری نتوانسته ایم درجایی مشغول بشویم.اما با توجه به تخصصی که داریم میتوانیم یک کسب و کاری را راه اندازی کنیم

702,500 تومان

از 14,000,000 تومان

30 روز

زمان باقی مانده

4 نفر

حامی پروژه

5%
5% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

خرید پرینتر سه بعدی

احداث یک مرکز خدمات پرینت سه بعدی

به عنوان مقدمه : 

معضل بيكاري اكنون به يكي از اصلی ترین مشکلات جوانان و خانواده های آنان بدل شده است به طوری که شاید بتوان گفت دغدغه اصلی جوانان وخصوصا فارغ التحصیلان دانشگاهی داشتن شغلی ثابت و مرتبط و حتی غیرمرتبط با رشته تخصصی شان است.

متاسفانه عدم اشتغال نیروی انسانی متخصص در جامعه، خود به معظلی اساسی برای کشور تبدیل شده است و بیکاری در بین این قشر طی سالهای اخیر شاید به نامطلوب ترین وضعیت خود رسیده باشد.

اشتغال یکی از اساسی ترین نیازهای جوانان است به طوری که با وجود معضل اشتغال شاهد به وجود آمدن مشکلات دیگری در جامعه خواهیم بود که نمونه آن عدم ازدواج و تشکیل خانواده در جوانان، مشکلات اخلاقی و رفتاری، طلاق ، افسردگی و ... است بنابراین اشتغال نقشی اساسی در زندگی یک فرد ایفا می کند و این معضل زمانی بیشتر آزار دهنده می شود که افراد تحصیل کرده و متخصص را درگیر می کند ، چیزی که اکنون شاهد آن هستیم.

راهی که تا به امروز طی شده است :

من با کمک تعدادی دیگر ازدوستان فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک و بیکار، تصمیم گرفتیم با توجه به تخصصی که داریم یک کسب و کار راه اندازی کنیم. چقدر دلنشین است مشاهده ی لحظه ای که فردی می تواند بدون اینکه احساس غرورش شکسته شود و دست نیاز جلوی دیگران دراز کند ، با توان بازو و قدرت دستان خود نان حلالی برای خانواده اش تأمین کند. 

  • ایجاد یک سایت و پلفرم سفارش پرینت سه بعدی:
    • محل استقرار : کرمان 
    • تعداد افراد درگیر و مشغول: 4 نفر
    • تاریخ افتتاح : 25 تیرماه 1396

​​​

 

قدم بعدی : خرید دستگاه و شروع فعالیت

به امید خدا و یاری هم وطنان عزیز، قصد داریم تا دستگاه پرینت سه بعدی  راخریداری و مرکز خدمات پرینت سه بعدی را  در یکی از شهرستان های محروم استان کرمان راه اندازی کنیم. ظرفیت پیش بینی شده برای این مرکز 4  نفر مستقیم نفر 5 نفر غیر مستقیم مشغول به کار خواهند شد

برای ادامه این مسیر نیازمند حمایت شما عزیزان هستیم.

 

با تشکراز شما