حمایت مربیان روشندل کانون نابینایان انجمن مردم نهاد" نابینایان تجلی توانایی و تجربه ری "

حمایت مربیان روشندل کانون نابینایان انجمن مردم نهاد" نابینایان تجلی توانایی و تجربه ری "

حمایت مربیان روشندل کانون نابینایان انجمن مردم نهاد" نابینایان تجلی توانایی و تجربه ری " همیاری شما هم دل گرامی برای جلوگیری از تعطیلی کلاس های آموزشی کانون نابینایان و کم بینایان به دلیل عدم تامین مالی برخی مربیان و تهیه بخشی از عصای سفید مورد نیازشان

افزودن به علاقه مندی ها

71,000 تومان

از 28,000,000 تومان

1 ماه و 10 روز

زمان باقی مانده

3 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، مبلغ پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

حمایت مربیان روشندل کانون نابینایان انجمن مردم نهاد" نابینایان تجلی توانایی و تجربه ری "

حمایت مربیان روشندل کانون نابینایان انجمن مردم نهاد"  نابینایان تجلی توانایی و تجربه ری " به منظور  ایجاد امیدی تازه برای توانمند سازی روشندلان میهن مان با تامین دستمزد مربیانی از جنس خودشان و تهیه بخشی از عصای سفید مورد نیاز هنرجویان این انجمن.

انجمن نابینایان تجلی توانایی و تجربه ری در جهت ارتقاء سطح کیفی زندگی نا بینایان و کم بینایان ، تقویت و حمایت از توانمندی های آنان ، ایجاد روحیه و نشاط بالغ بر 4 سال است که در زمینه کارآفرینی و توانمند سازی این گروه فعالیت می نماید. این انجمن حامی و مجری این پروژه، نیازمند همیاری شما هم دل گرامی هست، چرا که در حال حاضر کلاس های آموزشی  کانون نابینایان و کم بینایان به دلیل عدم تامین مالی برخی مربیان آن در آستانه تعطیلی قرار گرفته است.

این انجمن مردم نهاد که  با همت دلی دریایی و اراده ای فولادین از نابینایان و کم بینایان کشورمان به جنگ با ناامیدی ها و باورهای غلط پرداخته و کانونی را برای معنا بخشیدن به زندگی روشندلان  بنا کرده اند. مکانی که هم اکنون توسط کم بینایان و نابینایان عزیزمان اداره می گردد و علاوه بر آموختن ، آموزه هایشان را نیز به اشتراک می گذارند.  این موسسه در ابتدا فعالیت هایش را با 20 عضو شروع کرده و امروز حدود 900 عضو دارد. بیش از صدها نفر از این عزیزان که به دلیل مشکلات متعدد، تحصیل و زندگی را رها کرده بودند به کمک همین موسسه به تحصیل خود ادامه داده و به افرادی موفق در جامعه تبدیل شده اند که این مسئله به تنهایی نشانگر ارزش سرمایه گذاری برای این قشر از افراد جامعه است.

امروزه با ایجاد امکانات و سرمایه گذاری درست و توانمند سازی روشندلان می توان علاوه بر ایجاد امید در زندگی شخصی آن ها  را به بهترین نیروهای کار در بازار تبدیل نمود. زیرا نابینایی مانع اصلی آن ها نیست بلکه افکار نادرست باورهای غلط و توانمند نداستن آن ها ست که موجب می شود فضای کافی برای پیشرفت در اختیار آن ها قرار نگیرد.

با تلاش های بسیار، امید و حمایت های مردم امروزه این کانون به ارائه کلاس های مختلف از جمله آموزش حرکت و جهت یابی ، خط بریل ، صنایع دستی و موسیقی می پردازد . در حال حاضر این کلاس ها توسط مربیانی که تعداد زیادی از آن ها دانش آموختگان همین کانون می باشند برگزار می گردد. با پیشرفت فناوری در حوزه نابینایان ، آموزش از راه دور به فعالیت های این مجموعه اضافه شد تا بتوانند یاری گر دیگر روشندلان در شهرها و استان ها باشند.

مبلغ مورد نیاز 28 میلیون تومان جهت تامین مالی شش ماهه دستمزد مربیان نابینای این انجمن و تامین عصای سفید برخی هنرجویان که توانایی تامین مالی آن را خانواده هایشان ندارند، می باشد.

مزیت این طرح نسبت به برخی پروژه های تامین مالی این است که در حال حاضر بسترهای لازم برای اجرای پروژه که شامل مکان و تجهیزات آموزشی است موجود می باشد و سابقا نیز موفقیت سرمایه گذاری برای این قشر از افراد جامعه به اثبات رسیده است.

 • محمودی (حمایت میهمان)

  محمودی (حمایت میهمان)

  تا الان 2 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • (حمایت میهمان)

  (حمایت میهمان)

  تا الان 2 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • bahare pourhossein

  bahare pourhossein

  تا الان 3 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

هدایایی از جنس ذوق و هنر ایرانی

مبلغ 10,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 10 از 10 مانده

برای 10 نفر اولی که به ما کمک می کنند، هدایایی از هنر و صنایع دستی که نشان دهنده ذوق و سلیقه آفرینندگان آن، یعنی هنر آموختگان نابینا و کم بینایاین انجمن است تقدیم می گردد. علاوه بر اینکه شما همدلان گرامی را همواره همراهان خود می دانیم و در جسن ها و مناسبت های پیش رو میزبان حضور و همراهی شما خواهیم بود


زمان تحویل: آبان 1397