هدیه ی ایرانی به کودکان عراقی

قطعا تا حالا با کسانی که شعار نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران میدن مواجه شدید. فکر میکنید این دسته آدمها فقط در ایران هستند؟ ما میخواهیم با هدیه های کوچک به کودکان عراقی دلشان را شاد کنیم. #پویش_تشکر فقط عرض شرمندگی ماست از اینکه نمیتوانیم این همه عظمت را جبران کنیم.

هنوز هیچی

از 100,000 تومان

14 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

هدیه ی ایرانی به کودکان عراقی

1. مقدمه

قطعا تا حالا با کسانی که شعار نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران میدن مواجه شدید...
یا این تیپ های روشنفکر که تا بحث نذر برای امام حسین و این مسائل میشه فریادشون بلند میشه که فقرا را دربابید و چرا با این خرافات پول مملکت را اسراف میکنید!!!
به نظر شما این دسته آدمها فقط در ایران هستند؟؟؟؟
میدانید در سال گذشته چه حجمی از انتقادها به سوی مردم عراق سرازیر شد که آهای مردم نادان چرا پول مملکت را اینگونه به پای مردم سایر کشورها میریزید آخر "چراغی که به منزل رواست به مسجد حرام است"!!!!
آیا رواست از این همه استقامت مردم عراق در برابر طعنه های عمال سعودی که هدفشان بی فروغ کردم مسیر امام حسین علیه السلام است تشکر نشود؟؟؟
به آنهایی که میگویند با پول خودمان این کار را میکنند بگوییم خود تو حاضری چقدر پول بگیری که کفش عراقی ها را واکس بزنی یا پایشان را ماساژ دهی و حتی کف پایشان را ببوسی؟؟؟
#پویش_تشکر فقط عرض شرمندگی ماست از اینکه نمیتوانیم این همه عظمت را جبران کنیم. #نشکرالعراق

 

2. کلا چه کار میخواهیم بکنیم؟

ما میخوایم وسایل کوچکی را به عنوان هدیه به کودکان عراقی بدهیم و دلشان را شاد کنیم. شاید با مبلغ های کم و هدیه های کوچک به سختی بشود آدم بزرگ ها را شاد کرد مثلا شاید مسخره بنظر بیاید که شما یک گل سر یا یک سنجاق سینه به موکب دار ها هدیه بدهید ولی قطعا بچه ها خیلی خوشحال میشوند وقتی مدال افتخار "خادم الحسین" را شما به آنها بدهید.

 

3. معرفی ما : من علی پیروزوند هستم به همراه خانوده ام و دیگر اعضای فامیل میخواهیم هدایا را در مسیر اربعین به کودکان بدهیم...

 

4. مبلغ مورد نیاز را دقیقا کجا مصرف میکنیم؟ و تا الان در چه مرحله ای هستیم؟

4.1) مدادرنگی : در حال حاظر پرس وجو کرده ایم یکی از آشناهای ما کارش همینه یه مارک مداد رنگی ایرانی پیشنهاد داد که ما هم مداد هارو تست کردیم از کیفیت خوبی برخوردار بود. یک بسته مداد رنگی 12 رنگ ایرانی 2,500 تومن قیمتش میشه (چون مستقیما از بازار میگیریم)

4.2) سربند: هدیه ی دیگر هم سربندی است که رویش نوشته "خادم الحسین" قیمت هر سربند حدود 400 الی 500 تومن درمیاد... اگر کسی آشنا داره که بتونیم با قیمت کمتر تهیه کنیم سربند هارو ممنون میشم معرفی کنید. کودکان عراقی که در حال کار فعالیت در موکب ها هستند بسیار خوشحال میشوند وقتی مردمان دیگر کشورها اونها رو با این لقب یا بهتر بگم مدال افتخار "خادم الحسین" خطاب میکنند.

5. مزیت های اینکار:

5.1) سالهاست سعودی ها توطئه میکنند تا مردم را دلسرد کنند با اینکار تا حد توان جلوگیری میکنیم.

5.2) اتحاد را بیشتر میکنیم.

5.3) هدیه به کودک باعث میشو والدینشان بسیار بیشتر از خود کودک خوشحال شوند.

5.4) این لحظات قدر دانی در ذهن کودک عراقی حک میشود.

5.5) رابطه ی حسنه ی بین 2 کشور(ایران و عراق) در ناخودآگاه نسل بعدی مردم عراق ثبت میشود.

5.6) کودکان عراقی معمولا فقیرند با اینکار به فقرا هم انفاق کردیم.

5.7) ما بسیار تاکید داریم که در هزینه ها صرفه جویی کنیم و اجناس را بدون واسطه بخریم.

5.8) جنس ایرانی باکیفیت در خارج کشور تبلیغ میشود.

5.9) با این قدردانی فرهنگ ایثار و خدمت در راه اباعبدالله در ذهن کودک تقویت میشود. کودک تشویق میشود که در سال های بعد نیز برای اباعبدالله خدمت کند.

 

100 هزار تومن هم کار ما را راه می اندازد ولی هرچقدر بیشتر کمک شود به کودکان بیشتری میتوان هدیه داد. ما آمادگی این را داریم که وزن زیاد هدایا را بین افرادمان تقسیم کنیم...

این هم ای دی تلگرام بنده برای اطالاعات بیشتر @chipsi

اگه سوال یا پیشنهادی داشتید بسیار ممنون میشم حتما با ما در میون بگذارید.