کمک به خرید عینک طبی برای 15 فرد سالخورده

کمک به خرید عینک طبی برای 15 فرد سالخورده

پروژه ای است که برای کمک به خرید عینک طبی برای 15 نفر از سالمندان کم در آمد شهر گله دار در استان فارس صورت گرفته است. قیمت هر عینک بین 80 تا 100 می باشد که به طور تقریبی یک میلیون پانصد هزینه ان می شود که یک میلیون آن تامین شده و فقط پانصد مانده است.

هنوز هیچی

از 500,000 تومان

30 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

کمک به خرید عینک طبی برای 15 فرد سالخورده

گله دار کجاست؟

گَله‌دار شهری در جنوب استان فارس و در مرز استان فارس و استان بوشهر است.

شهر گله‌دار در بخش گله‌دار در مرکز شهرستان مهر استان فارس در جنوب ایران واقع شده‌است. این شهر در نزدیکی منطقه باستانی فال و اسیر و آثار تاریخی تمب پدو واقع شده‌است. گله دار در حدود ۷۵ الی ۸۰ سال پیش یعنی در اولین تقسیمات کشوری، به دهستان تبدیل شد و بعداز چندین دهه دهستان بودن به بخش ارتقاء یافت.

ما کی هستیم؟

ما تعدادی از دانشجویان شهر گله دار هستیم که با همراهی افراد معتمد و نام اشنای شهر که تعدادی از آنها مسئولین شهری (سازمان بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی (ره) و امام جمعه ) و تعدادی از آنها از خیرین محترم شهر هستند به طور کاملا محرمانه و رعایت کرامت انسانی به امور خیریه می پردازیم.

هدفمان از این پروژه چیست؟

طرح توانمندی سالمندان که سومین طرح ما ( طرح اول، کمک هزینه خرید مایحتاج رمضان و طرم دوم، کمک هزینه تحصلی فرزندان کم درامد) می باشد در زمینه خرید 15 عدد عینک طبی برای سالمندان کم درامد و بی سرپرست خواهد بود که توسط 3 خیر معتبر و امام جمعه شهر معرفی شده اند و نیازمندی آنها جدی است.

همچنین با یک مرکز چشم پزشکی هم با پیشنهاد بهزیستی صحبت شده است که ابراز تمایل برای همکاری با این پروژه کرده اند و همین موضوع باعث کاهش هزینه تولید عینک ها می شود.

در این طرح هزینه کلی یک میلیون پانصد هزار تومان می باشد که یک میلیون تومان از این مبلغ با کمک خیرین جمع اوری شده است، اما برای تامین 500 هزار تومان دیگر نیازمند کمک شما هستیم :)

بعد از پروژه

بعد از پروژه گزارش کاملی از تهیه عینک ها به همراه فاکتور و رسید تحویل برای شما ارسال خواهد شد.