همایش ملی کاربردهای فناوری نانو در صنایع بالادستی نفت و گاز

همایش ملی کاربردهای فناوری نانو در صنایع بالادستی نفت و گاز

همایش ملی کاربردهای فناوری نانو در صنایع بالادستی نفت و گاز با همکاری شرکت ملی نفت ایران برگزار می شود و تمامی شرکت های نفت در حوزه بالادستی در این همایش مشارکت دارند . بزرگترین هدف این همایش معرفی دستاوردهای دانشگاهی و علمی به صنعت می باشد همراه با برگزاری نمایشگاه

هنوز هیچی

از 50,000,000 تومان

136 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

همایش ملی کاربردهای فناوری نانو در صنایع بالادستی نفت و گاز

همایش ملی کاربردهای فناوری نانو در صنایع بالادستی با همکاری شرکت ملی نفت ایران برگزار می شود. هدف از برگزاری این نشست و کنفرانس علاوه بر شناسایی و رصد فعالیت های علمی و تحقیقاتی در این حوزه، معرفی این دستاوردها به بخش های مختلف صنعت و برقراری روند تجاری سازی آنان نیز می باشد. 

این همایش یکی از بی نظیرترین همایش ها از لحاظ محتوا و نوع انجام می باشد. در این کنفرانس علاوه بر دریافت مقاله، پروتوتایپ یا نمونه اولیه محصولات در حوزه های مربوطه نیز انجام می گیرد که در صورت تایید توسط کمیته فناوری در روز همایش که به مدت 2 روز می باشد در یک پنل تخصصی این طرح ها جهت جذب سرمایه و تجاری سازی به نمایش در خواهند آمد. 

افراد شاخص و توانمندی در این همایش ما را همراهی می کنند . بزرگترین افتخار ما حمایت از دانشجویان توانمند و فناوران و شرکت های دانش بنیانی می باشد که به دنبال انجام کار می باشند اما به جهت نبود منابع مالی فرآیند توسعه طرح های آنان با مشکل مواجه شده است . یکی از کارهای مهمی که در این همایش قرار هست انجام شود کمک به روند توسعه بهتر طرح های این عزیزان می باشد که مطمعنا با همراهی افراد حامی و دارای سرمایه مسیر روشنی ترسیم خواهد شد . در این راستا ستاد توسعه فناوری نانو (معاونت علمی ریاست جمهوری) جهت مشارکت در سیاست گذاری و کمک به بازار این افراد همراه ما خواهد بود و نظارت بر انجام کار را خواهد داشت.

این همایش در حال حاضر در حال دریافت مقالات و طرح ها می باشد و تا 28 اسفندماه این روند ادامه خواهد داشت. انشاالله بعد از بررسی ها و تایید طرح ها و مقالات این رویداد در 29 و 30 فروردین ماه سال 1397 برگزار خواهد شد.

وب سایت این همایش : www.inuc.ir می باشد.

مرکز توسعه فناوری مهر ایرانیان، کارگزار نفت و انرژی ستاد فناوری نانو متولی برگزاری این همایش ملی می باشد. مدت 5 سال است که این مجموعه فعالیت مستمر در ترویج و فرهنگ سازی فناوری نانو در مجموعه های دانشگاهی و استانی، کشور را عهده دار بوده و با ایجاد نهادهای ترویجی کشوری و همین طور نظارت بر برگزاری دوره های آشنایی با فناوری نانو توانسته گام موثری را در این وادی به انجام برساند.

این تجریه ارزشمند باعث گردید این مجموعه جهت ترویج و توسعه فناوری نانو در صنعت مهم کشور، صنعت نفت، شناسایی و معرفی این دستاوردهای را با برگزاری این همایش ملی انجام دهد . در همین راستا از تمام شرکت ها و افراد مستعد که علاقه مند هستند ما را در این مسیر همراهی کنند دعوت می شود که حامی ما در برگزاری این رویداد ملی باشند.

حمایت های مالی که در این رویداد صورت بپذیرد صرف حمایت از دانشجویان و شرکت های دانش بنیان جهت حضور در همایش و نمایشگاه جانبی آن خواهد شد.

خدماتی که در قبال مبلغ اعلامی جهت حمایت در برگزاری این رویداد صورت می پذیرد به این قرار می باشد:

امکان پخش تیزر تبلیغاتی در مراسم افتتاحیه همایش

امکان اخذ زمان سخنرانی مرتبط با اهداف و محورها (با هماهنگی سخنرانی با شرکت برگزار کننده)

ارائه فضای مناسب(غرفه) برای استقرار و تبلیغات در محل همایش (متر) و نمایشگاه

امکان درج لوگو حامی به صورت اختصاصی در تبلیغات خاص اینترنتی همایش

امکان نمایش بلوک تبلیغاتی به صورت فلش در وب سایت کنگره

درج آرم حامی در پوستر همایش

امکان قرار دادن بروشور و هدایای تبلیغاتی در داخل بسته اهدایی همایش

امکان نصب استند و پوسترهای تبلیغاتی شرکت در محل های مشخص شده در همایش

درج لوگو حامی در وب سایت به شکل ثابت با نمایش دائمی و لینک به وب سایت اسپانسر

در اختیار قرار دادن کارت دعوت همایش جهت حضور مسئولان و مدعوین شرکت حامی بطور رایگان

اعطای لوح تقدیر و تندیس ویژه کنگره در اختتامیه