تایید شده
موسسه خیریه نیک گامان جمشید تهران

موسسه خیریه نیک گامان جمشید تهران

از 2014-12-25 12:56:01 عضو سایت می باشد

سر فصل های خدمت رسانی موسسه خیریه نیک گامان جمشید تهران با نظارت سازمان بهزیستی کشور و آگاهی اداره کل نوسازی و تجهیز و مدارس استان ها : 1. ساخت، تجهیز و خدمت رسانی به مراکز نگهداری شبانه روزی کودکان بدسرپرست و بی سرپرست و مراکز نگهداری کودکان و نوجوانان معلول ذهنی و حرکتی. 2. حمایت مستمر از فعالیت های آموزشی مراکز نگهداری کودکان و نوجوانان تحت پوشش سازمان بهزیستی 3. مدیریت و کمک در راه اندازی مراکز شبانه روزی نگهداری کودکان بی سرپرست و بدسرپرست با حمایت خیرین. 3. ایجاد کارگاه های آموزشی هنری همانند کارگاه های نجاری هنری، دوخت چرم و قالی بافی در راستای حرفه آموزی و اشتغالزایی زنان سرپرست خانوار و نوجوانان معلول و نیازمند. 4. تجهیز و راه اندازی سایت های آموزش کامپیوتر با تمامی امکانات در مراکز نگهداری کودکان و نوجوانان نیازمند. 5. ساخت، توسعه، تکمیل و تجهیز مدارس و فرهنگسراها در نقاط محروم و روستایی کشور 6. ساخت، راه اندازی و تجهیز کتابخانه های کودک و نوجوان با برنامه های متنوع و علمی ترویج کتابخوانی در مدارس و فرهنگسراها به ویژه در شهرها و روستاهای محروم کشور. 7. تامین نیازهای اولیه برای خانواده های مورد تایید نهادهای کمک رسان و ایجاد تسهیل گری در امور خیر مندرج در اساسنامه 8. راه اندازی، تجهیز و بازسازی سالیانه 100 روستامهد در نقاط محروم سرتاسر کشور 9. کمک به ایجاد مراکز توانبخشی و کاردرمانی و فیزیوتراپی ویژه ی کودکان و نوجوانان معلول در مناطق کم برخوردار کشور. 8. کمک های موردی وسائل کمک آموزشی و کتب درسی به دانش آموزان نیازمند روستاهای استان های محروم به ویژه مناطق محروم مرزی. 9. فعالیت های خیریه ی دیگر که همگی تاکید بر کودکان و نوجوانان نیازمند دارند و کمک و یاری شما عزیزان را طلب می کنند.

 • مدیر عامل: اشکان تقی پور
 • شماره ثبت: 37325
 • نوع سازمان: سازمان های مردم نهاد و خیریه
 • زمینه فعالیت: آموزش و پژوهش
 • 86031393
 • 88520699
 • http://nikgamancharity.org
 • [email protected]
 • تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر(آپادانا)، خیابان مرغاب، کوچه شهید ایازی، پلاک 19، طبقه چهارم، واحد 15

تجهیز کارگاه کامپیوتر مدرسه روستای عاشقلو

ما در تلاشیم تا برای دبیرستان دخترانه یاران البرز واقع در روستای عاشق لو - در مرز ایران و آذربایجان - تعداد 10 کامپیوتر خریداری کرده و کارگاه کامپیوتر این مدرسه را تجهیز کنیم. در این راه به ما کمک می کنید؟ :)

تجهیز اتاق شیر نوزادانِ شیرخوارگاه امام علی (ع)

نوزادانمان در شیرخوارگاه امام علی (ع) استان البرز روزانه از دستان مربیان خود، مادرانه شیر می نوشند. استریلِ وسایل شیردهی و تکمیل تجهیزات اتاق شیر نوزادان کار خوبِ امروز ماست تا نوزادانمان که از "شیر مادر" و "محبت مادر" محروم هستند در سلامت کامل بمانند و ببالند...

ایجاد کارگاه آموزشی کامپیوتر برای مجتمع شبانه روزی بهزیستی

موسسه خیریه نیک گامان جمشید قصد دارد برای دختران ۷ تا ۱۴ ساله ساکن در مجتمع شبانه روزی بهزیستی شهدای افسریه تهران، یک کارگاه کامپیوتر ایجاد و فضای آن را با کتابخانه، وایت برد، کفپوش و... تجهیز کند و برای این کار به کمک شما نیاز دارد.

تامین هزینه‌های ضروری بیماران اعصاب و روان روستای ورمنجه کرمانشاه

300 عزیز بی‌بضاعت مبتلا به بیماری اعصاب و روان مزمن، در روستای ورمنجه استان کرمانشاه با کمترین امکانات از نظر تغذیه، پوشاک، وسایل بهداشتی، دارو و درمان مواجه‌اند و در مرکز توانبخشی شبانه‌روزی گذر عمر می‌کنند.

کمک رسانی به مناطق زلزله زده غرب ایران

نیاز به توضیحی نیست؛ هموطنانمان در غرب کشور نیاز به کمک ما دارند. مبالغ این پروژه بصورت کامل برای تهیه مایحتاج ضروری زلزله‌زدگان و از طریق سازمان‌های خیریه رسمی هزینه خواهد شد.

«بازسازی» مناطق زلزله‌زده غرب ایران

بعد از تامین موفقیت آمیز مبلغ مورد نیاز برای ارسال فوری کمک‌های ضروری، فرصت آن است که به فکر آینده غرب ایرانمان باشیم، آینده‌ای که متاسفانه معمولاً، همه چیز به فراموشی سپرده می‌شود؛ با مشارکتمان این سنت را تغییر دهیم.

کمک‌رسانی به خدمات دهان و دندان کودکان توان‌یاب ذهنی و حرکتی

هزینه‌ها و سختی های دندانپزشکی برای انسان های بالغِ سالم و دارای شرایط اقتصادی معمولی هم سخت و طاقت فرساست... حال در نظر بگیریم کودک یا نوجوانی را که در خانواده ای نیازمند با معلولیت شدید ذهنی و حرکتی دست و پنجه نرم می کند، به خدمات پزشکی دهان و دندان هم نیازمند شود.

کَپَر می‌سازیم

با ساختن 3 کپر که تمام ۱۲ نفر از اهالی شریف و بزرگوار منطقه هم در ساختنش همراه خواهند بود اولین و اساسی ترین مشکل آن ها که سر پناه امن است حل خواهد شد. سرمای زمستان، طوفان خاک و شن، مار و خزندگان بیابان و جای ناکافی برای خواب یا استراحت کمترین مشکلات هم میهنانمان است..

خرید و توزیع بخاری استاندارد برای 20 خانواده دارای فرزند معلول و خانواده های تحت سرپرستی زنان نان آور خانوار

هوا بس ناجوانمردانه سرد است... ۲۰ خانواده‌ی دارای فرزند معلول و زنان سرپرست خانوار کرامتمند و بزرگوارمان با اولویت بالای نیازمندی در شهرستان بهارستان تهران (حاشیه تهران) سرمای زمستان را با گوشت، پوست و استخوان خود احساس می‌کنند.

 • میلاد محمدی

  میلاد محمدی

  با سلام خدمت شما دوست و حامی گرامی با پرداخت 35/000 هزار تومان حمایت تحصیلی یکساله یک کودک مستضغف رو بر عهده بگیرید با حمایت از یک کودک میتوانید دنیای انرا عوض کنید و به فکر اینده بهتری برای کشورمون عزیزمون باشیم منتظر حمایتهای شما دوستان عزیز هستیم. با تشکر فراوان میلاد محمدی ادرس صفحه حمایت: http://2nate.com/iranboy21/mehr-month

 • محمد پارسا

  محمد پارسا

  سلام شما هم بانی و شریک در کار خیر برای امام حسین (ع) شوید https://2nate.com/projects/1746

 • سید هادی محمدی

  سید هادی محمدی

  فصل سرما در راه رسیدن به کرمانشاه هست... به رسم دل دادگی داریم با مشارکت و کمک هموطنان تنور انسانیت را گرم کنیم. از طریق این پروژه می خواهیم برای کودکان زلزله زده کرمانشاه که بعد زلزله در شرایط بسیار سخت زندگی می کنند لباس گرم تهیه کنیم. https://2nate.com/helalmah/buy-kermanshah-clothing-and-heating-supplies

 • فاطمه دهقان نیری

  فاطمه دهقان نیری

  سلام. از شما دعوت می کنم پروژه بانوان و کارگاه های خودگردان خانگی را مطالعه کرده و در صورت موافقت تأیید کنید.https://2nate.com/votes#judge-project-id-2604

 • محمد پارسا

  محمد پارسا

  سلام لطفا در پروژه ورزشی https://2nate.com/projects/2740 شرکت کنید و حاوی ورزش و جوانان شوید