پویش الفبای معجزه گر

پویش الفبای معجزه گر

کسی چه می داند شاید همین نوقلمی که امروز دستان مهربان ما قلم در دستان کوچکش می نهد بتواند همان کسی باشد که دنیا را برای زیستن کودکانمان به جای بهتری تبدیل کند ! پویش الفبای معجزه گر در صدد است تا با توزیع کیف و لوازم تحریر در بین کودکان عشایر ، به تحصیل آنان کمک کند.

افزودن به علاقه مندی ها

1,346,500 تومان

از 19,500,000 تومان

موفق نشد! :(

7 نفر

حامی پروژه

7%
7% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عضویت در دونیت، اگر پروژه‌ای که از آن حمایت کرده‌اید، نتوانست مبلغ مورد نظر را تامین کند، مبلغ پرداختی شما به «کیف پول شما در دونیت» بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

پویش الفبای معجزه گر

پتو را كشيد روي صورتش،خيلي وقت بود بيدار شده بود،طره موهاي لخت مشكي را بين لب بالا و بيني اش نگه داشته بود و به لباسها و كيفها و كفشهاي نو همكلاسي ها فكر مي كرد .از بين سوراخ هاي ريز روي پتو نور ميدويد در تاريكي آن زير ، مادرش داد زد .پاشو روز اولي دير ميرسي ها .به پهلو چرخيد ،پلكهايش را روي هم فشار داد .به كوكهاي درشت روي كتوني قرمزش فكر كرد،به عكس باب اسفجي كه فقط تا چشمهاي پر از اشكش مانده بود بقيه اش پاك شده بود.دوباره چرخيد .چشمهايش داغ شده بود. صداي كيسه پلاستيكي همراه با صداي كشدار كمد شنيده شد.بعد بوي تند يك چيز لاستيكي.صداي مادر كه معلوم بود پشتش به او بود راشنيد ، كيفت را تميز شستم پاشو بايد بري مدرسه. پلكهايش را دوباره فشار داد.همه مژه ها ي سياهش خيس شد.

پویش مردمی الفبای معجزه گر


جمعیت مردم نهاد جوانان ایل قشقایی در راستای اهداف فرهنگی و اجتماعی خود که از ابتدای دهه 80 سرلوحه فعالیتهای خود قرار داده این بار در طرحی نو و با سرمشق گرفتن از استاد محمد بهمن بیگی (بنیانگذار آموزش و پرورش عشایر در ایران) ، کسی که از کودکان عشایر اینک متخصص ترین افراد جامعه را پرورش و تحویل جامعه داده است،طرحی نو را با نام پویش مردمی الفبای معجزه گر آغاز می کنیم که در فاز اول اجرای این پویش تلاش خواهیم کرد تا با همیاری شما نیک اندیشان برای 250 کودک عشایر دبستانی استان فارس ، کیف و لوازم التحریر تهیه و در بین آنان توزیع نماییم.باشد که این نیت خیر گامی در جهت اشتیاق سازی در بین کودکان محروم واقع گردد.

اقلامی که برای کودکان عشایر دبستانی مد نظر قرار گرفته است شامل موارد زیر می باشد:

کیف ، مداد مشکی و قرمز ، پاکن و تراش ، خودکار آبی و قرمز ، گونیا،نقاله،خط کش،پرگار ، جامدادی ، دفتر مشق 80 و 100 برگ ، مداد رنگی ، لاک غلط گیر

جهت انجام پروژه فوق نیازمند تامین مالی 19.500.000 تومان می باشیم که مبلغ 1.500.000 آن بابت کارمزد و مالیات ارزش افزوده به سایت دونیت ، مبلغ 500.000 تومان نیز صرف هزینه های حمل و نقل و مابقی 17.500.000 تومان آن صرف تهیه اقلام کالایی خواهد گردید.

امیدوار هستیم که همچون پروژه ی پیشین به ما اعتماد نموده و با کمکهای خود در این امر خیر ، ما را در انجام وظیفه یاری نمایید.

گزارشات مربوط به انجام پروژه به صورت مرحله به مرحله پس از موفقیت پروژه به سمع و نظر شما عزیزان خواهد رسید.ان شاء الله

 • ناشناس

  ناشناس

  تا الان 5 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • ناشناس

  ناشناس

  تا الان 5 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • ناشناس

  ناشناس

  تا الان 13 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • محمد بهشتی

  محمد بهشتی

  تا الان 112 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • Dr Kyojô Niide

  Dr Kyojô Niide

  تا الان 16 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • ناشناس

  ناشناس

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • ناشناس

  ناشناس

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • (حمایت میهمان)

  (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده