تایید شده
نازک فردوس

نازک فردوس

از 2018-02-13 10:18:26 عضو سایت می باشد
سلام دوستان. اینجانب مدیر عامل موسسه خیریه نیکان ماموت از همه شما درخواست میکنم تا برای نجات یکی از بیماران موسسه٬‌ لیوزا ۴ ساله که مبتلا به سرطان می باشد دست یاری بلند کرده و برای جمع آوری مابقی مبلغ مورد که نیاز ۵۰ میلیون تومان است به او کمک کنید. سلول بنیادی خون این دختر کوچولو از آلمان تهیه و به ایران و بیمارستان شریعتی ارسال خواهد شد. نیازمند یاری تک تک شما هستیم.

دستگاه نبولایزر و پالس اکسی متر برای خانه بهداشت تلنگ

تلنگ یکی از محروم ترین بخشهای سرزمینمون ایران هست که از ابتدایی‌ترین دستگاه‌ها نیز در خانه بهداشت محروم هستند. ما قصد داریم با حمایت شما عزیزان برای اونجا یک دستگاه نبولایزر و یک دستگاه پالس‌اکسی‌متر خریداری کنیم تا بخش اعظمی از مشکلات درمانی 30 روستای منطقه تلنگ حل بشه

تهیه جهزیه برای 5 دختر دم بخت

بردن جهيزيه به منزل همسر، از سنت‌های قدیمی ماست، اما برخی از دخترها در حسرت خرید وسایل نو برای جهیزیه، منتظر معجزه‌ هستند. اکثر این دخترها یا پدر ندارند یا پدرشون از کار افتاده هست و از لحاظ مالی مشکل دارند...

زمستان عمر حسن با حمایت شما بهار می شود

بخشندگی بیشتر از آنکه توانایی مالی زیادی بخواهد، قلب بزرگی میخواهد. حسن نوجوان 11 ساله عزیزمان که به آنمی فانکونی مبتلاست، تنها راه زنده ماندن حسن پیوند مغز استخوان است. او را حمایت کنید تا زنده بماند.

کمک کنید تا سایه "زهرا خانوم" بالای سر بچه هایش بماند

زهرا خانوم مادر جوانیست که به دلیل بالا رفتن ناگهانیِ کراتین خون، هر دو کلیه اش را از دست داده است. برای پیوند کلیه او یک اهدا کننده نیز پیدا شده، اما خانواده به دلیل مشکلات مالی هنوز ده میلیون تومان کم دارند. الان امید زهرا خانوم و بچه هاش ما هستیم.

آبرسانی به روستاهای تلنگ در سیستان و بلوچستان

تا حالا دقت کردید فاصله ما تا شیر آب چقدر هست؟ روستاهای تلنگ در سیستان و بلوچستان یک برکه گل آلود دارن که هم خودشون و هم حیوانات از اون استفاده میکنند. با کمک شما میخواییم یک خاور با مخزن آب براشون بخریم که از شهر آب تمیز بهشون برسونه. با هم حتمامیتونیم بهشون کمک کنیم

سخاوت شما٬ بهای زندگی محمد مهدی است

محمد مهدی نوجوان هفده ساله ایست که به بیماری نقص ایمنی CGD مبتلاست. تنها راه زنده ماندنش عمل پیوند مغز استخوان از شخصی در کشور پرتغال با مشخصه ‌ژنتیک شبیه به اوست. ما در نظر گرفته ایم تا با کمک شما از کل مبلغ ۳۰ میلیون تومان را فراهم آوریم. در این راه حامی او باشید.

"بهراد" به کمک شما نیاز دارد

بهراد پنج سالشه و مبتلا به نوعی بیماری خونی به نام آنمی فانکونی است. برای درمان٬ نیازمند پیوند مغز استخوان از کشور آلمان هست. شما میتونید روزهای نوجوانی و بزرگسالی را به او هدیه دهید. بهراد را تنها نگذارید.

زمان برای نجات جان مهرآسا محدود است

مهرآسا، دختر پانزده ساله ای هست که با مشکل دفع و برگشت ادرار به کلیه هاش روبرو شده. راه نجات او خرید دستگاه "استیمولاتور مغزی" است و هر روز که میگذره، خطر از بین رفتن کلیه های او بیشتر میشه و جونش در معرض خطر قرار میگیره. زمان، بسیار محدود است. بیاییم به او کمک کنیم

برای پیوند مغز استخوان به "لیوزا" کمک کنید

لیوزا دختر ۴ ساله مبتلا به بیماری سرطان است. فقط یکنفر در کشور آلمان میتواند با اهدا سلول بنیادی خود و پیوند مغز استخوان او را نجات دهد. زمین آنقدر گرد است که اینجا محبت کنی٬ در آنسوی دنیا به سویت بر میگردد. بیایید کمک کنیم تا لیوزا بر بیماری سرطانش غلبه کند.