استارتاپ فلای

استارتاپ فلای

استارتاپ فلای، شبکه اجتماعی یافتن هم تیمی و شبکه سازی مخصوص کارآفرینان ایرانی در تمامی شهرها می باشد. این شبکه مفتخر است بعد از گذشت 10 ماه از شروع کار خود، باعث تشکیل تیم های استارتاپی بسیاری شده و نقشی هرچند کوچک در پیشرفت و توسعه فناوری کشور عزیزمان ایفا کرده است.

هنوز هیچی

از 5,000,000 تومان

90 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

استارتاپ فلای

یکی از دغدغه های اصلی کارآفرینان برای راه اندازی یک شرکت دانش بنیان (استارتاپ)، تشکیل تیم و جذب افراد متخصص مورد نیاز می باشد. موفقیت یک استارتاپ بیش از هر چیز دیگری به میزان قدرت و انسجام تیم آن بستگی دارد. جوانان ایرانی بسیاری به دلیل عدم موفقیت در تشکیل یک تیم متخصص و با ثبات، کارآفرینی را به کل فراموش می کنند و قید رویاها و آرزوهای خود را می زنند. همانطور که می دانید کارآفرینی یکی از مهم ترین عناصر اقتصاد یک کشور می باشد و رشد نرخ کارآفرینی نه تنها باعث کاهش نرخ بیکاری، بلکه باعث افزایش تولید داخلی نیز می شود.

استارتاپ فلای در مهر ماه سال 96 کار خود را آغاز کرد و تا به امروز توانسته باعث تشکیل تیم های استارتاپی بسیاری شود. این شبکه اجتماعی در عین حال که تشکیل تیم های استارتاپی را هدف قرار داده است، خود نیز یک استارتاپ می باشد و تاکنون در این شبکه نزدیک به 2300 نفر کاربر و بیش از 200 تیم ثبت نام کرده اند.

بخش کاربران استارتاپ فلای

بخش پیوستن به تیم ها در استارتاپ فلای

 

ما در راستای توسعه و گسترش این شبکه اجتماعی و جذب سرمایه، تا به امروز تلاش های بسیاری کرده ایم. اما به دلیل ریسک های بالای سرمایه گذاری روی استارتاپ ها در ایران و فریمیوم (مدل رایگان) بودن مدل درآمدی استارتاپ فلای، تاکنون موفق به جذب سرمایه نشده ایم و همین امر دلیل اصلی استفاده از جمع سپاری مالی می باشد.

هدف ما از جمع سپاری مالی استارتاپ فلای، پیاده سازی کمپین های تبلیغاتی در جهت افزایش تعداد کاربران و درنتیجه سهولت تیم سازی در تمامی شهرهای ایران می باشد. پس این مبلغ صرف برنامه های بازاریابی ما از قبیل تبلیغات کلیکی و بنری در وبسایت های مرتبط با حوزه کارآفرینی همانند وبسایت شنبه خواهد شد و حامیان عزیز می توانند جهت اطمینان، لیست تبلیغات به همراه نشانی اینترنتی وبسایت های میزبان تبلیغات را هر هفته از طریق ایمیل دریافت کنند.

به اطلاع حامیان عزیز می رسانیم که تمامی امکانات این شبکه اجتماعی کاملا رایگان بوده و تیم استارتاپ فلای هیچ گونه منفعت مالی از افزایش تعداد کاربران نخواهد داشت.

بیایید هر چند کوچک در موفقیت جوانان ایرانی و گسترش کارآفرینی سهیم باشیم.

معرفی حامیان

مبلغ 15,000 تومان

0

حامی

ما تصمیم داریم پس زمینه صفحه اصلی وبسایت را به تصاویر حامیان تغییر دهیم. به این صورت که تصویر تمام حامیان را با ابعادی متناسب با کمک مالیشان در کنار هم و به شکل چهارخانه قرار می دهیم تا تشکری همیشگی از حامیان کرده باشیم. در کنار این کار بخشی با عنوان حامیان مالی تعریف خواهیم کرد و افرادی که مبالغی بیش از 200/000 تومان کمک کرده اند را در آن خواهیم نوشت.