تهیه، توسعه و پشتیبانی ویتایگر فارسی

تهیه، توسعه و پشتیبانی ویتایگر فارسی

ویتایگر یک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری هست که قابلیت های زیادی داره و با استفاده از این نرم افزار میتونید به کسب و کار خود نظم و در روابط بین خود و مشتری رضایتمندی بهتری بر قرار سازید و در نتیجه کسب و کار خود را بهبود و در آمد خود را افزایش دهید.

هنوز هیچی

از 18,500,000 تومان

40 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

تهیه، توسعه و پشتیبانی ویتایگر فارسی

این پروژه چیست؟

هدف از این پروژه، بومی سازی، شمسی سازی، پشتیبانی، توسعه و نیز انتشار رایگان و متن باز نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) ویتایگر برای استفاده عمومی می باشد. در این مسیر برای ارائه هر چه بهتر و سریعتر خدمات و ادامه ارائه فعالیت، به کمک و مشارکت شما نیاز مندیم.

CRM چیست؟

اگر مدیر فروش یا مدیرعامل شرکتی هستید حتماً تاکنون بارها به واژه CRM برخورده اید. با این حال می توانید توضیحات بیشتر را در سایت ما ملاحظه نمایید.

سی آر ام (CRM) چیست؟

آیا شرکت شما نیاز به نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری دارد؟

لزوم اجرای این پروژه چیست؟

در بین نرم افزار های متعددی که به صورت داخلی و خارجی تولید و منتشر شده اند، نرم افزار ویتایگر به دلیل سورس باز بودن و قدرت و قابلیت های توسعه ای که دارد انتخاب بسیار مناسبی برای هر کسب و کاری است. وب سایت اصلی نرم افزار vtiger.com می باشد و نسخه های مختلف آن را می توانید از sourceforge.net دریافت کنید.
لازم به ذکر است که این نرم افزار هر هفته چند هزار بار دانلود می شود.

چندین گروه ایرانی این نرم افزار را فارسی سازی، راست چین و شمسی نموده اند و به صورت کد شده به فروش می رسانند، لذا ما با توجه به تاثیر بسیاری که می تواند این نرم افزار بر کسب و کارها و مشاغل کشورمان داشته باشد با راه اندازی وب سایت favtiger.ir آن را فارسی سازی، راست چین و منابع آن را ترجمه و در سایت قرار دادیم تا این نرم افزار در اختیار افراد بیشتر به رایگان قرار بگیرد و توسعه کسب و کار و در نتیجه بهبود اوضاع اقتصادی مشاغل و کشور را شاهد باشیم.

چرا این پروژه نیاز به منابع مالی دارد؟

ادامه روند فارسی سازی، افزودن توابع تاریخ شمسی، پشتیبانی همیشگی و در دسترس و همچنین ارائه همیشگی رایگان نسخه های آینده، تهیه ماژول های واسط و بیشتر، نیازمند صرف زمان و هزینه از طرف تیم ما می باشد، به همین دلیل، این امر ما را به این واداشت که از افرادی که تمایل دارند در این پروژه سهمی داشته باشند،چه از لحاظ دانش توسعه، چه بعد معنوی و چه بعد مادی درخواست مشارکت کنیم تا هم خود از فواید بی شمار این پروژه استفاده بهتری کنیم و هم بتوانیم آنرا در اختیار سایرین نیز قرار دهیم.

حتی حمایت های شما با پیوستن به تیم و اقداماتی چون معرفی وب سایت، ترجمه آموزش ها و.. نیز می تونه باعث رشد سریعتر و نیز کم کردن فشار و زمان و انرژی مصرفی ما روی این پروژه و در نتیجه وقت آزاد بیشتر جهت پیشبرد بهتر اهداف بشود.

اگر این پروژه موفق شود چه نتایجی خواهد داشت؟

 • در کمتر از چند ماه نسخه بومی شده و شمسی ویتایگر در اختیار عموم خواهد گرفت و تیمی قوی و بدون مرز با نگرشی اوپن سورس در سراسر ایران توسعه گر و نگهدارنده آن خواهند بود.
 • هر ماه قابلیت ها و ماژول های جدید به سامانه اضافه می گردد و به صورت رایگان در اختیار عموم قرار داده می شود مانند پیامک ، پورتال مشتری، فکس، اتصال به الستیکس، حسابداری، اندیکاتور، اتوماسیون و بی نهایت ماژول دیگه به رایگان
 • به دلیل سورس باز بودن و نیز استفاده صدها و بعدآ هزاران شرکت و سازمان از این نرم افزار، مشکلات و ایرادات احتمالی دور از چشم نمانده و درصد وجود مشکل را به صفر نزدیک و امنیت آن را در بالاترین سطح فراهم می کند لذا کارکرد آن بهتر از نرم افزارهایی که چند ده مصرف کننده دارند مشخص خواهد شد.
 • همچنین عدم وابستگی به شرکت یا شخص خاص، امکان تغییرات دلخواه و کاهش هزینه ها را در بر خواهد داشت لذا نگران انحصاری طلبی و وابستگی به شخص یا شرکت خاصی را برای سال ها نخواهید داشت.
 • کلیه مشاغلی که نیاز به استفاده از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری را احساس نموده اند می توانند بدون پرداخت هزینه چند میلیونی بابت نرم افزار ویتایگر یا نرم افزارهای مشابه داخلی یا خارجی، این نرم افزار را در اختیار داشته باشند و با استفاده از منابع آموزشی ارائه شده در سایت، به این سیستم مسلط گردند و با کمترین هزینه و بیشترین اطمینان کسب و کار خود را نظم و توسعه دهند.
 • استفاده از امکانات سازگار با سیستم های دیگر مثل نرم افزار مدیریت سایت(cms)، حسابداری، الستیکس(voip) و ... که توسط تیم توسعه ویتایگر اصلی و توسعه دهندگان خارجی و داخلی اضافه می گردد به یکپارچگی و بسط فعالیت شما با دیگر بخش های سازمان شما کمک می کند.
 • قابلیت استفاده رایگان و نامحدود از نرم افزار و خدمات این پروژه به شما امکان استفاده نامحدود را برای ه رچند کس بو کار به شما می دهد.
 • رشد اقتصادی کسب و کار شما، شرکت ها و مشاغل و در نتیجه رشد اقتصادی کشور را نیز به همراه خواهد داشت.

 

اگر این پروژه به نتیجه نرسد چه اتفاقاتی روی خواهد داد؟

 • شما می بایست برای کسب و کار خود زمانی که احساس نیاز کردید نرم افزارهای مشابه را با هزینه چند برابر خرید کنید.
 • وابستگی شما برای همیشه به شرکت های ارائه کننده نرم افزار های اختصاصی و کد شده وجود خواهد داشت.
 • به ازای هر بار استفاده مجبور به خرید نسخه جدید از نرم افزار شرکت های دیگر خواهید بود.
 • و بسیاری از مزایای ارائه شده در بالا را نیز نخواهید داشت.

 

اقدامات صورت گرفته تاکنون:

 • ترجمه به زبان فارسی
 • راست چین کردن قالب بخش مدیریت
 • ترجمه بیش از 50 مطلب آموزشی کار با سامانه(کل مدیریت)
 • راه اندازی انجمن پشتیبانی پرسش و پاسخ
 • ارائه چندین ماژول ویتایگر به فارسی
 • ارائه خدمات به ده ها شرکت تاکنون (دانلود بیش از 500 مرتبه در این چند ماه از نسخه 1)
 • ...

در ازای مشارکت در این پروژه چه چیزی عاید شما می شود؟

در صورتی که شما در این پروژه بصورت مالی مشارکت کنید، علاوه بر دست یابی به نتایجی که در بالا اشاره شد و نیز بعد معنوی پروژه و همچنین تاثیری که بر روی ارتقاء کسب و کار خود و شرکت های استفاده کننده از این نرم افزار و نهایتاً روابط تجاری و کاری شرکت ها خواهید داشت، می توانید از بسته های پاداش درج شده، سمت چپ همین توضیحات نیز بهره مند شوید. 

توجه: در عین حال که کلیه خدمات ویتایگر فارسی بر روی سایت favtiger.ir برای همیشه به رایگان و سورس باز ارائه می شود، با این حال برای کسب در آمد و تامین هزینه های تیم، وب سایت partocrm.ir را تکمیل خواهیم کرد تا پروژه های تجاری پشتیبانی ویتایگر را برای آن دسته از شرکت ها و مخاطبانی که در سایت دونیت.کام حامی مالی می شوند یا مخاطبان سایت favtiger.ir که فرصت یا دانش لازم را جهت پیاده سازی و پشتیبانی ویتایگر ندارند، بتوانیم ارائه کنیم.

بخش هاي مختلف وب سايت ویتایگر فارسی

 

حامی ویژه 1

مبلغ 10,000,000 تومان

0

حامی

راه اندازی ویتایگر و پشتیبانی خدمات به مدت 2 سال + درج لوگو و اطلاعات شرکت شما در سایت به عنوان حامی ویژه

حامی ویژه 2

مبلغ 5,000,000 تومان

0

حامی

راه اندازی ویتایگر و پشتیبانی خدمات به مدت 1 سال + درج لوگو و اطلاعات شرکت شما در سایت به عنوان حامی ویژه به مدت 2 سال

حامی تبلیغاتی 1

مبلغ 3,000,000 تومان

0

حامی

استفاده رایگان و نامحدود از خدمات سایت + درج بنر شرکت شما به مدت 5 ماه در وب سایت و انجمن

حامی تبلیغاتی 2

مبلغ 2,000,000 تومان

0

حامی

استفاده رایگان و نامحدود از خدمات سایت + درج بنر شرکت شما به مدت 3 ماه در وب سایت و انجمن

حامی الماسی

مبلغ 1,000,000 تومان

0

حامی

استفاده رایگان و نامحدود از خدمات سایت + نصب و راه اندازی رایگان ویتایگر + نصب کلیه ماژول های ارائه شده + 1 سال پشتیبانی رایگان(به روز رسانی هسته و ماژول ها، پاسخ به سوالات و کمک به پیاده سازی در شرکت یا سازمان شما)

حامی طلایی

مبلغ 600,000 تومان

0

حامی

استفاده رایگان و نامحدود از خدمات سایت + نصب و راه اندازی رایگان ویتایگر + نصب کلیه ماژول های ارائه شده + 8 ماه پشتیبانی رایگان(به روز رسانی هسته و ماژول ها، پاسخ به سوالات و کمک به پیاده سازی در شرکت یا سازمان شما)

حامی نقره ای

مبلغ 200,000 تومان

0

حامی

استفاده رایگان و نامحدود از خدمات سایت + نصب و راه اندازی رایگان ویتایگر + نصب کلیه ماژول های ارائه شده + 4 ماه پشتیبانی رایگان(به روز رسانی هسته و ماژول ها، پاسخ به سوالات و کمک به پیاده سازی در شرکت یا سازمان شما)

حامی برنزی

مبلغ 100,000 تومان

0

حامی

استفاده رایگان و نامحدود از خدمات سایت + نصب و راه اندازی رایگان ویتایگر + نصب کلیه ماژول های ارائه شده + 2 ماه پشتیبانی رایگان(به روز رسانی هسته و ماژول ها، پاسخ به سوالات و کمک به پیاده سازی در شرکت یا سازمان شما)