خرید دو دستگاه کامپیوتر برای مرکز خیریه

خرید دو دستگاه کامپیوتر برای مرکز خیریه

و باز هم برای ارتقاء سطح علمی و توانمندی کودکان و نوجوانان بی سرپرست تحت پوشش بنیاد نیکوکاری و فرهنگی سیدالشهداء (ع) نیاز به همت بلند و دستان سخاوتمند شما داریم تا با خرید 2 دستگاه کامپیوتر فرصت رشد و تعالی آنان را فراهم آوریم.

افزودن به علاقه مندی ها

30,000 تومان

از 11,000,000 تومان

موفق نشد! :(

3 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عضویت در دونیت، اگر پروژه‌ای که از آن حمایت کرده‌اید، نتوانست مبلغ مورد نظر را تامین کند، مبلغ پرداختی شما به «کیف پول شما در دونیت» بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

خرید دو دستگاه کامپیوتر برای مرکز خیریه

نیکوکاران گرامی

دیری است که به سخاوت دستان گرمتان عادت کرده ایم. کودکان، نوجوانان و معلولان تحت پوشش بنیاد نیکوکاری و فرهنگی سیدالشهداء (ع) (نسیم مهر) از سرچشمه مهر وجودتان آکنده اند.

آن ها با کمک های شما رشد کرده و بالنده شده اند. دستان بهار آورتان توانایی و باور به خویشتن را به آنان هدیه کرده است.

اگر جمعی از آنان در بهترین دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی به تحصیل مشغولند و یا با فراگیری آمزش های فنی و حرفه ای در گوشه و کنار جامعه مشغول به کار شده و تشکیل زندگی داده اند، همه و همه مرهون حمایت های ارزشمند شماست.

«کامپیوتر هایی که با کمک شما خیرین عزیز و با همراهی دونیت 2 سال پیش برای این فرزندان خریداری شد.»

و اینک دوباره می خواهیم برا رشد علمی و معنوی این مجموعه شما را فرا بخوانیم تا یاریگر این مجموعه باشید و با مشارکت در خرید 2 دستگاه کامیپوتر با هزینه ای معادل 11 میلیون تومان یاریگرمان باشید.

بنیاد نیکوکاری و فرهنگی سیدالشهداء (ع) (نسیم مهر) از موسسات موفق خیریه در استان کرمان است که تا کنون توانسته است با کمک خیریه گرانقدر زمینه رشد و پیشرفت تعداد زیادی از کودکان و نوجوانان این استان را تا رسیدن به مرحله تحصیلات عالی در دانشگاه و اشتغال و ازدواج فراهم آورد.

و بدانیم مهربانی زیباست

 • ناشناس

  ناشناس

  تا الان 4 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • ناشناس

  ناشناس

  تا الان 4 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • ناشناس

  ناشناس

  تا الان 5 بار از پروژه‌ها حمایت کرده