همت برای قربانی برای روستاهای محروم نشین جنوب کشور

همت برای قربانی برای روستاهای محروم نشین جنوب کشور

جمع آوری کمکهای اهدایی جهت انجام قربانی و توزیع گوشت قربانی بین نیازمندان روستای طاشکوئیه،سید جوزر از توابع شهرستان حاجی آباد هرمزگان و حاشیه نشینان بندرلنگه

152,000 تومان

از 15,000,000 تومان

50 روز

زمان باقی مانده

3 نفر

حامی پروژه

1%
1% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

همت برای قربانی برای روستاهای محروم نشین جنوب کشور

 هدف پروژه:

همه ساله در ایام رمضان، عید نوروز و عید قربان سبد غذایی در بین نیازمندانی که از طریق معتمدین روستاها و شهرهای هدف (طاشکوئیه، سید جوزر از توابع شهرستان حاجی آباد هرمزگان و حاشیه نشینان بندرلنگه) معرفی و شناسایی شدند توزیع می کنیم. این اقلام شامل گوشت، برنج، روغن، سیب زمینی و ... می باشد.

امسال نیز بر آن آمدیم که با همکاری شما عزیزان این کار مثبت را برای چندمین بار انجام دهیم.

لازم به ذکر است که مبلغی که ذکر شده است تنها بخشی از هزینه ها را پوشش می دهد و و بخشی از هزینه های دیگر از طریق همکاران ما (با مشارکت خیرین محلی) تامین می شود.

تمایل داریم امسال درصورت تامین مالی مناسب این مورد را به به روستاهای  فقیر نشین جاسک و بشاگرد نیز گسترش دهیم.

برای کسانی که توانایی خرید یک قربانی کامل را ندارند؛ شاید این مسیر بهترین راه برای مشارکت و شرکت در امر خداپسندانه و شریف قربانی باشد.

پس از تامین بودجه پروژه، گزارش کاملی برای کلیه حامیان ارسال خواهد شد تا از هزینه شدن مناسب مبلغ اهدایی اطمینان کامل یابند. 

زمان و هزینه  اجرا:

 زمان اجرا این پروژه در عید سعید قربان (22 شهریورماه) است.

 

مکان اجرا:

مکان اجرای این پروژه در روستاهای فقیر نشین هرمزگان مانند طاشکوئیه، سیدجوزر (واقع در شهرستان حاجی آباد) و حاشیه نشینان بندرلنگه می باشد و در صورت تامین بودجه، روستاهای جاسک و بشاگرد نیز امسال جزو برنامه خواهد بود.

 

ما کی هستیم:

ما تعدادی از کارمندان ساکن استان هرمزگان (قشم، حاجی آباد، بندرلنگه) هستیم که از سال های گذشته با همکاری هم این پروژه را شروع کردیم. تیم ما آقایان محسن رنجبر انباردار یک شرکت خصوصی، آقای احسان کیانپوری کارمند یکی از بیمارستان های محلی، آقای عارف بازماندگان، آقای اسماعیل کیانپوری و خانم فاطمه رحیمی هستند.

 در تصاویر زیر تصاویر کمک های مردمی در سال های گذشته که بواسطه ما بدست محرومین و نیازمندان رسید را مشاهده می کنید: