حمایت مالی از استارت آپ

حمایت مالی از استارت آپ

استارت آپ فروش قطعات و تجهیزات برق و الکترونیک با نام پارت الکترونیک که جهت رفع خلا های بازار برق توسط ما راه اندازی شد. اما اکنون به دلیل نوسانات ارز و تغییرات زیاد قیمت ها می بایست محصولات را به صورت عمده تهیه نماییم و این امر مستلزم داشتن یک سرمایه است.

هنوز هیچی

از 30,000,000 تومان

30 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

حمایت مالی از استارت آپ

استارت آپ فروش قطعات و تجهیزات الکترونیک حدودا یک سال هست که جهت رفع خلا های بازار برق توسط ما راه اندازی شد. ما در ابتدا اجناس را به صورت جزئی خریداری می کردیم اما اکنون به دلیل نوسانات ارز و تغییرات زیاد قیمت ها و برای بقا در بازار کار و ادامه مسیر می بایست محصولات را به صورت عمده تهیه نماییم و این امر مستلزم داشتن یک سرمایه می باشد.

ما برای این سرمایه برنامه زیر را دنبال می کنیم:

از آنجا که تنوع محصولات مصرفی در بازار برق و الکترونیک زیاد است، خرید عمده تمامی محصولات سرمایه ای بالغ بر 200 میلیون تومان نیاز است. بنابراین ، لیستی از محصولات پر فروش و پر مخاطب را آماده نموده ایم و در صورت تامین سرمایه از طریق حمایت شما عزیزان به سرعت اقدام به خرید این محصولات خواهیم کرد تا ضمن گردش حساب و ایجاد اعتبار در بازار به واسطه خرید عمده، این سرمایه افزایش یابد.

هدف ما برای راه اندازی این استارت آپ پر کردن خلا ها و کمبودهای بازار فروش قطعات و تجهیزات الکترونیک است 

  • دریافت سفارش در قالب لیست خرید و تهیه قطعات لیست مورد نظر با شناسایی مناسب ترین قیمت در بازار:

با توجه به اینکه بورس اصلی قطعات و تجهیزات الکترونیک در تهران است، دانشگاه ها و شرکت هایی که در شهرستان هستند برای تهیه تمامی قطعات مورد نیازشان 2 راه دارند یا برای خرید به تهران سفر کنند و یا محصولات خود را با قیمت بالاتر و از چندین فروشگاه تهیه کنند.

  • بسیاری از قطعات که پیش تر در بازار موجود بودند اکنون به دلیل تحریم ها و دیگر مسایل در بازار یافت نمی شوند. عدم وجود یک منبع برای معرفی جایگزین قطعاتی که در بازار ایران موجود هستند به شدت حس می شود
  • مشخص نمودن محصولات اصل، کپی و ... تا کاربر با خیال راحت محصول خود را انتخاب کند.

مواردی که ذکر شدند هدف اولیه ما از راه اندازی این استارت آپ است

ما در سایت پارت الکترونیک، که هم اکنون در حال کامل شدن است، به دنبال ایده های نو و پیاده سازی امکانات سایت های مشابه خارجی هستیم. یکی از این ایده ها معرفی محصولات الکترونیکی ساخت ایران است تا عزیزانی که شرایط فروش محصولات خود را ندارند بتوانند از این بستر استفاده کنند.

سایت پارت الکترونیک: partelec.ir

مطالبی که در اینجا ذکر شد صرفا جهت آشنایی با کسب و کار، مشکلات و به تصویر کشیدن آینده ی این استارت آپ بود

و در پایان از صبر و شکیبایی شما سپاس گذاریم.

 

 

 

طرح سرمایه گذاری

مبلغ 0 تومان

0

حامی

در صورتی که دوستان تمایل داشته باشند می توانند در این استارت آپ سرمایه گذاری کنند. یعنی مبلغی را در بازه زمانی مشخص در این استارت سرمایه گذاری می کنند و هر ماه درصدی (توافقی) از سود ماهیانه دریافت می کنند.
در پایان بازه ی زمانی تعیین شده نیز اصل پول خود را دریافت می کنند.