نجات میلاد ( دانشجوی ۲۰ ساله دارای تومور نخاعی)

نجات میلاد ( دانشجوی ۲۰ ساله دارای تومور نخاعی)

میلاد اسم یکی از دانشجو های کشور عزیزمونه که توانایی حرکت دادن اندامش رو از گردن به پایین به خاطر تومور نخاعی از دست داده و خانوادش برای درمانش تمکن مالی لازم رو ندارن .به همین دلیل جمع های دانشجویی برای انجام کار هاش پول جمع میکنن و از شما هم درخواست کمک داریم .

هنوز هیچی

از 5,000,000 تومان

20 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

نجات میلاد ( دانشجوی ۲۰ ساله دارای تومور نخاعی)

سلام .

میلاد ، اسم یکی از دانشچو های کشور عزیزمونه که بخاطر تومور نحاعی توانایی حرکت دادن اندامش رو از گردن به پایین از دست داده و طبق نظر دکترا برای درمان کامل بیماری خودش باید به کشور آلمان اعزام بشه و همه ما میدونیم که اعزام به کشور آلمان چقدر میتونه برای خانواده یک بیمار ایرانی کمر شکن باشه .

اما متاسفانه خانواده میلاد توان مالی برای درمان میلاد بصورت کامل رو ندارن و فقط شاهد ذره ذره آب شدن جوون عزیزشون هستن . بخاطر همین جمع های دانشجویی کشور و بعضی چهره های فعال دانشگاهی مثل دکتر سعید زیباکلام یا آقای سلمان کدیور پیشقدم شدن برای جمع شدن کمک به خانواده میلاد و یه شماره حساب هم اعلام شد برای اینکه کمک ها یک جا متمرکز بشه که میتونید لینک بعضی هاشو این زیر مشاهده کنید :
لینک پیام تو کانال جنبش عدالتخواه دانشجویی : https://t.me/edalatkhahi/2987
لینک پیام تو کانال آذرنامه ( صدای دانشجو) : https://t.me/azarname_ir/1440
لینک پیام تو کانال دکتر سعید زیبا کلام :  https://t.me/Saeidzibakalam/458

خیلی جاهای دیگه هم لطف کردن پیشقدم شدن تو کمک جمع کردن برای میلاد .. مثل آقای سلمان کدیور ، کانال عدالت قضایی ، کانال تریبون مستضعفین و ..

حالا با توجه به هزینه های کمر شکن درمان این بیماری چه داخل و چه خارج از کشور از شما درخواست میکینم شما هم به میلاد کمک کنید .

در باره این که پول شما کجا خرج میشه باید بگم باهاش هزینه های جاری میلاد رو تامین میکنیم ( که خیلی بالاست ) و اگر بتونیم کمک های لازم رو جمع کنیم تا فرستاده بشه آلمان که به امید خدا کامل درمان بشه.

این هم تصاویر چند صفحه از مدارک بیمارستانش .. ببخشید اگه مشخصاتش رو پوشوندیم ..

 

نجات میلاد

 

 

نجات میلاد


نجات میلاد