ساختمان مهربانی

ساختمان مهربانی

با توجه به وجود مشکلات فراوان آموزشی فرهنگی تربیتی و معیشتی خانواده های ساکن شهرک مهرگان (خانه های مسکن مهر قزوین) ، بدنبال تهیه یک مکان ثابت و دائمی جهت رفع این مشکلات کودکان نیازمند و خانواده های بی بضاعت این شهرک می باشیم. (اطلاعات تکمیلی در قسمت جزئیات بیشتر)

هنوز هیچی

از 29,000,000 تومان

90 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

ساختمان مهربانی

اسم پروژه :   ساختمان مهربانی

{ تهیه یک واحد ساختمان چند منظوره ارزان قیمت در شهرک مهرگان قزوین ( خانه های مسکن مهر ) }

 

هدف پروژه :

 حل مشکلات آموزشی فرهنگی تربیتی معیشتی و ... کودکان نیازمند و خانواده های بی بضاعت شهرک مهرگان قزوین(خانه های مسکن مهر) می باشد.

 

همانطور که اطلاع دارید ساکنین خانه های مسکن مهر در سراسر ایران از اقشار کم درآمد و حتی بی بضاعت تشکیل شده اند که متأسفانه این خانواده ها با مشکلات عدیده ای همچون بیکاری و فقر آموزشی تربیتی فرهنگی و ... مواجه می باشند.

لذا ما پس از انجام تحقیقات و بررسی های لازم در شهرک مهرگان قزوین، تصمیم به انجام یک سری از فعالیت های داوطلبانه و رایگان جهت حل برخی از این مشکلات برای بچه ها و خانواده های ساکن این شهرک گرفته ایم.

 

برنامه های ما شامل :

1-آموزش رایگان دروس مدرسه

در محل ساختمان مهربانی (جهت دانش آموزان شهرک که هم در درس ها ضعیف می باشند و هم توان مالی گرفتن معلم خصوصی را ندارند ... )

 

2- آموزش رایگان زبان - موسیقی - نقاشی - ...

در محل ساختمان مهربانی (جهت بچه های با استعداد و علاقه مند اما بی بضاعت شهرک که توان مالی جهت ثبت نام در آموزشگاه های مربوطه را دارا نمی باشند ... )

 

3- اشتغال زایی و درآمد زایی

در محل ساختمان مهربانی ( جهت خانم های بی بضاعت و سرپرست خانوار شهرک که متأسفانه تنها درآمد برخی از آنان فقط یارانه ماهانه می باشد ... )

 

4- و همچنین نگهداری رایگان کودکان این خانم های شاغل در همان محل اشتغال ( ردیف 3 )

در محل ساختمان مهربانی (با توجه به اینکه اکثر این خانم های شاغل دارای فرزند کوچک می باشند و مشکل در نگهداری آنها را دارند ، لذا با توجه به عدم توان مالی جهت ثبت نام در مهدکودک ، در نظر داریم تا یه اطاق از این ساختمان را مثل مهد آماده کنیم جهت نگهداری این کودکان، تا هم امنیت این کودکان با بودن در کنار مادرانشان تأمین گردد و هم خیال این مادران با بودن در کنار فرزندانشان آسوده باشد ... )

 

5- برگزاری رایگان جشن و جشنواره

در محل ساختمان مهربانی ( مثل جشن تولد - جشن های ماهانه - جشن های اعیادی و ...  در ایام مختلف سال جهت بچه های بی بضاعت شهرک که حتی توانایی گرفتن یک جشن تولد ساده را نیز ندارند ... ) 

 

6-برگزاری رایگان اردوهای تفریحی و آموزشی

(با توجه به اینکه تنها تفریح خیلی از بچه های این شهرک با توجه به بضاعت کم خانواده ها، بازی کردن در داخل کوچه ها می باشد، در نظر داریم هر چند ماه اردوهای یک الی دو روزه جهت بچه های بی بضاعت شهرک برگزار نماییم )

 

لازم به ذکر می باشد که کلیه این برنامه ها با یک برنامه ریزی دقیق در محل همین ساختمان مهربانی که یک ساختمان چند منظوره است انجام خواهد گردید.

در حال حاضر برنامه های فوق به دلیل نداشتن مکان ثابت، به صورت موردی و سیار صورت می گیرد.

به همین دلیل به دنبال تهیه یک واحد ساختمان ارزان قیمت در خود شهرک مهرگان قزوین ( بنام ساختمان مهربانی ) برای انجام برنامه های مذکور به صورت ثابت و دائمی می باشیم

قیمت یک واحد ساختمان آماده و مناسب در این شهرک حدود 33 میلیون تومان می باشد، که تاکنون حدود 4 میلیون تومان آن توسط کمک های مردمی و افراد خیر جمع اوری گردیده است و حدود 29 میلیون تومان دیگر مورد نیاز می باشد.

بسیاری از امور آموزشی فرهنگی تربیتی و اشتغال زایی ( اجرای برنامه های فوق )، توسط اعضای گروه ساختمان مهربانی (که همگی دارای سوابق فعالیت در امور تدریس-مربی گری-کارآفرینی-مدیریتی و امور خیریه هستند) به صورت رایگان و خیریه انجام میگردد.

ضمنا" انشاالله پس از تهیه ساختمان مربوطه، تهیه سایر امکانات و لوازم مورد نیاز آموزشی فرهنگی هنری و سایر هزینه ها جهت تکمیل این ساختمان را تعدادی از صنوف و دوستان خیر تقبل نموده اند.

انشاالله پس از تهیه ساختمان ، در نظر داریم اسامی کلیه مشارک کنندگان در این طرح به همراه عکس آنها در تابلویی آماده و در ساختمان مورد نظر جهت رویت عموم مردم نصب نمائیم.

همچنین در جشن های مختلف که در ساختمان مهربانی برگزار خواهد گردید، از مشارکت کنندگانی که بیشترین حمایت ها را از این پروژه داشته باشند جهت حضور در این مراسم ها ومعرفی به مردم ، دعوت تا از آنها تقدیر و تشکر بعمل آید