تامین کمک هزینه ساخت و تکمیل خانه برای نیازمند ناتوان

تامین کمک هزینه ساخت و تکمیل خانه برای نیازمند ناتوان

این خانواده در یک خانه(اتاق!) 6 * 3 درکنار تمام وسایلشون زندگی می کنند.پدر خانواده به مدت دو ساله که متاسفانه از ناحیه پا فلج شده و توان حرکت را ندارد.مخارج زندگی آنان با کمک های مردمی تامین می شود.اکنون بانزدیکی فصل سرما نگاه آنان برای خانه دارشدن به دستان بخشنده شماست

هنوز هیچی

از 6,000,000 تومان

70 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

تامین کمک هزینه ساخت و تکمیل خانه برای نیازمند ناتوان

بسم الله الرحمن الرحیم

خانواده ای نیازمند در شهر در غفلت سایر مردم زندگی خودشون رو به سختی سپری می کنند این خانواده یک زمین کوچک دارند که در این زمین یک اتاق 6*3 وجود دارد که به عبارتی خانه ی آنها برای زندگی کردن هست . همه وسایل زندگی آنها در همین اتاق قرار دارد و در کنار آنها در همین اتاق جا گرفته است. و فضایی اندک برای نشستن و خوابیدن آنها وجود دارد !

 

 

گرفتاری آنها در فصل زمستان شروع می شود که با چوبی و کاهگلی بودن سقف خانه و قدیمی بودن آن تمام وسایل آنها با بارش باران و چیکه کردن سقف خانه خیس می شوند . زمستان گذشته با بارش باران یخچال آنها سوخت که با کمک موسسه خیره یخچالی برای آنها تهیه شد .

پدر خانواده متاسفانه دو سال پیش توانایی حرکت و راه رفتن را از دست داده و امروز یارای کمک به بهبودی زندگی خود را ندارد . و تنها ناظر سختی های زندگی خود و فرزندان و همسر خویش است !

با کمک های مردمی و اندک کمکی از سایر نهادها بلوک چینی خانه کوچک آنها انجام شد که برای تکمیل خانه نیاز به کمک شما بزرگواران است . ما با کمک خود می توانیم آسایش و آرامش را به این خانواده باز گردانیم . ان شاالله بتوانیم خانه را بسازیم و با جمع آوری کمک ها وسایل مورد نیاز آنها را نیز تامین کنیم .

 

 

 

تصویر آشپزخانه !

 

و در پایان حدیثی از پیامبر اکرم (ص) نقل کنم که فرمودند : : هر كس نیازی از برادر مومن خود را برآورد، مانند کسی است كه عمر خویش را به عبادت خدا سپری کرده باشد

مادر خانواده بسیار چشم انتظار کمک های شما بزرگواران ست و دعای دل رنجور او همواره پشت سر شما خواهد بود ان شا الله .