تایید شده
خیریه رهجویان عترت حضرت محمد رسول الله

خیریه رهجویان عترت حضرت محمد رسول الله

از 2018-04-02 14:57:52 عضو سایت می باشد

به نام ایزد منان خیریه رهجویان عترت حضرت محمد رسول الله، موسسه ای غیر انتفاعی، غیر دولتی وغیر سیاسی است که مجوز فعالیت خود را از سازمان بهزیستی با شماره ثبت 1653 دریافت کرده است. این موسسه با انگیزه والای جلب رضایت پروردگار و به پشتوانه فرهنگ، سابقه و اعتبار جمعی از خدمت گذاران به کشور وهم میهنان شکل یافته است، در چارچوب منشور اخلاق این خیریه ارزش های جامعه و حفظ کرامت انسانی و حقوق تمامی شهروندان به خصوص محرومان کشور بعنوان شعار اصلی و سرلوحه اقدامات این مجموعه بوده و از سویی شفافیت، پاسخگویی و قدرشناسی ممتاز‌ ترین ارزش‌هایی اند که در قبال نیات خیر و حمایت های نیکوکاران به دنبال تحقق آن هستیم. این خیریه واسطی است میان خیرین و محرومان کشور عزیزمان ایران ، ما می کوشیم؛ با برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری در سه حوزه اجتماعی، پیشگیری و توانبخشی مشارکت های خیرین را جلب و سازماندهی نماییم تا بخشی از نیازهای محرومین را مرتفع سازیم.

 • مدیر عامل: رسول رشیدی
 • شماره ثبت: 1653
 • نوع سازمان: موسسه خیریه
 • زمینه فعالیت: سایر
 • 09022013948
 • ملی راه/ خیابان زاویه 2/ خیابان شهید خلف کعبی

طرح توشه برکت

فراخوان حمایت از طرح توشه برکت بمناسبت فرا رسیدن نیمه شعبان : تهیه و توزیع 100 سبد مواد اولیه غذایی بین 100خانواده نیازمند که اعضای آن خانواده ها به دلیل مشکلات شدید مالی دچار سوء تغذیه شدید شده اند و در معرض آسیب های فراوان می باشند.

طـرح خـشت هـای بهـشـتی

مشارکت درفازاول طرح خشت های بهشتی بمنظورایجاد پایگاهی جهت انجام فعالیت های اجتماعی در ابعاد بزرگتر که بتوان در آن به انجام کارهای خیرخواهانه و نیکوکارانه توسط تیم خیریه پرداخت.شما با کمک به این طرح به تکمیل و تجهیز پایگاه جدید خیریه کمک می کنید تا تحولی بزرگ ایجاد کنیم.

طرح توشه برکت (2)-بیاییم دست به دست هم دهیم و مهربانی را به سفره های خالی هدیه کنیم.

فراخوان حمایت از طرح توشه برکت(2) تهیه و توزیع 250 عدد سبد مواد اولیه غذایی بین 250 خانواده نیازمند که اعضای آن خانواده ها به دلیل مشکلات شدید مالی در معرض آسیب های فراوان می باشند. مهربان باشیم - شاید فردا نباشیم.

مشارکت در فاز اول طرح کرامت

طرح کرامت با رویکرد اعطای تسهیلات مالی (وام) به نیازمندان تحت پوشش خیریه با شرایط و ضوابط مشخص به صورت انفرادی، خانوادگی و تجمعی برای ایجاد یا توسعه اشتغال و خودکفایی نیازمندان طرح ریزی شده است.

مشارکت در فاز دوم طرح کرامت

طرح کرامت با رویکرد اعطای تسهیلات مالی (وام) به نیازمندان تحت پوشش خیریه با شرایط و ضوابط مشخص به صورت انفرادی، خانوادگی و تجمعی برای ایجاد یا توسعه اشتغال و خودکفایی نیازمندان طرح ریزی شده است.

پویش ماشین مهربانی

مشارکت همگانی نیکوکاران و خیرین عزیز در جهت؛ خرید یک دستگاه ماشین مهربانی برای رفع حوائج محرومین و نیازمندان

طرح مائده های بهشتی

فراخوان حمایت از طرح مائده های بهشتی تهیه و توزیع 65 سبد مواد اولیه غذایی بین 65خانواده نیازمند که اعضای آن خانواده ها به دلیل مشکلات شدید مالی در معرض آسیب های فراوان می باشند.

گرما را در سرما هدیه دهیم

فراخوان تهیه و تامین لوازم گرمایشی برای افراد نیازمند/ بیایید همه با هم خانه‌های سرد خانواده‌های نیازمند را گرم کنیم.

نخستین طرح نیکوکارانه قربانی مرغ

این طرح قرار است پیام آور شادی به خانه های مردم مناطق محروم باشد تا سال جدید رابا لبی خندان آغاز نمایندبچه های خیریه قصد دارند در این طرح با خرید مرغ های قربانی شده آنها را میان نیازمندان توزیع نمایند.

 • فاطمه دهقان نیری

  فاطمه دهقان نیری

  سلام. از شما دعوت می کنم، «پروژه بانوان و کارگاه های خودگردان خانگی» را مطالعه کنید و در صورت موافقت تأیید نمایید. با سپاس https://2nate.com/votes#judge-project-id-2604

 • رضا تقی یاری

  رضا تقی یاری

  سلام لطفا تنها نگاهی به این لینک بیاندازید. https://b2n.ir/393292 سپاس