تایید شده
رسول رشیدی

رسول رشیدی

از 2018-04-01 15:21:57 عضو سایت می باشد
به نام خدا موسسه خیریه رهجویان عترت حضرت محمد رسول الله با مجوز رسمی از سازمان بهریستی با شماره ثبت 1653 با هدف فعالیت در حوزه های اجتماعی، پیشگیری، توابخشی و فرهنگی تاسیس گشته است.

نخستین طرح نیکوکارانه قربانی مرغ

این طرح قرار است پیام آور شادی به خانه های مردم مناطق محروم باشد تا سال جدید رابا لبی خندان آغاز نمایندبچه های خیریه قصد دارند در این طرح با خرید مرغ های قربانی شده آنها را میان نیازمندان توزیع نمایند.

گرما را در سرما هدیه دهیم

فراخوان تهیه و تامین لوازم گرمایشی برای افراد نیازمند/ بیایید همه با هم خانه‌های سرد خانواده‌های نیازمند را گرم کنیم.

طرح مائده های بهشتی

فراخوان حمایت از طرح مائده های بهشتی تهیه و توزیع 65 سبد مواد اولیه غذایی بین 65خانواده نیازمند که اعضای آن خانواده ها به دلیل مشکلات شدید مالی در معرض آسیب های فراوان می باشند.

پویش ماشین مهربانی

مشارکت همگانی نیکوکاران و خیرین عزیز در جهت؛ خرید یک دستگاه ماشین مهربانی برای رفع حوائج محرومین و نیازمندان

مشارکت در فاز دوم طرح کرامت

طرح کرامت با رویکرد اعطای تسهیلات مالی (وام) به نیازمندان تحت پوشش خیریه با شرایط و ضوابط مشخص به صورت انفرادی، خانوادگی و تجمعی برای ایجاد یا توسعه اشتغال و خودکفایی نیازمندان طرح ریزی شده است.

مشارکت در فاز اول طرح کرامت

طرح کرامت با رویکرد اعطای تسهیلات مالی (وام) به نیازمندان تحت پوشش خیریه با شرایط و ضوابط مشخص به صورت انفرادی، خانوادگی و تجمعی برای ایجاد یا توسعه اشتغال و خودکفایی نیازمندان طرح ریزی شده است.

طرح توشه برکت (2)-بیاییم دست به دست هم دهیم و مهربانی را به سفره های خالی هدیه کنیم.

فراخوان حمایت از طرح توشه برکت(2) تهیه و توزیع 250 عدد سبد مواد اولیه غذایی بین 250 خانواده نیازمند که اعضای آن خانواده ها به دلیل مشکلات شدید مالی در معرض آسیب های فراوان می باشند. مهربان باشیم - شاید فردا نباشیم.

طـرح خـشت هـای بهـشـتی

مشارکت درفازاول طرح خشت های بهشتی بمنظورایجاد پایگاهی جهت انجام فعالیت های اجتماعی در ابعاد بزرگتر که بتوان در آن به انجام کارهای خیرخواهانه و نیکوکارانه توسط تیم خیریه پرداخت.شما با کمک به این طرح به تکمیل و تجهیز پایگاه جدید خیریه کمک می کنید تا تحولی بزرگ ایجاد کنیم.

طرح توشه برکت

فراخوان حمایت از طرح توشه برکت بمناسبت فرا رسیدن نیمه شعبان : تهیه و توزیع 100 سبد مواد اولیه غذایی بین 100خانواده نیازمند که اعضای آن خانواده ها به دلیل مشکلات شدید مالی دچار سوء تغذیه شدید شده اند و در معرض آسیب های فراوان می باشند.