تکمیل تجهیزات برای انتشار معارف قرآن کریم و اهل بیت (س)

تکمیل تجهیزات برای انتشار معارف قرآن کریم و اهل بیت (س)

کار اصلی ما: انشاالله قصد داریم معارف قرآن کریم و اهل بیت (س) را در هر شکلی که بشه در دسترس مردم قرار بدیم: از نوشتن یه حدیث به عنوان یه نظر دریه سایت، دیوار نویسی و شبرنگ نویسی آیات و احادیث روی شیشه ماشین ها و نصب تابلو فلزی روی نرده های ادارات، تا هر جایی که بشه...

هنوز هیچی

از 6,000,000 تومان

90 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

تکمیل تجهیزات برای انتشار معارف قرآن کریم و اهل بیت (س)

 عده ای از علاقه مندان به کار فرهنگی و مذهبی انشاالله جهت انتشار معارف غنی دین مبین اسلام در فضای مجازی و فیزیکی  و در سایه عنایات قطب عالم امکان حضرت مهدی (عج) با تمام توان پا به عرصه فعالیت نهادند. ما ابتدای راهیم...با یاری خدا  تبلیغ اسلام را تا عرصه جهانی ادامه می دهیم...انشاالله.
همواره این دغدغه برای من وجود داشت چکار کنم که آسیب های اجتماعی جامعه به حداقل ممکن برسد...اولین چیزی که به ذهن من و خیلی ها می رسید بحث فرهنگ سازی بود...برای فرهنگ سازی نیاز به مستندات محکمی وجود داشت که بر پایه اون بشه آگاهی، آموزش و فرهنگ سازی را در حد اعلایی بالا برد. سراغ علوم مختلف رفتم، ولی با جستجوی ساده متوجه شدم خیلی از این مستندات محکم نیستند و هر روز از طرف دانشمندان بعدی به راحتی نقض میشن...به این نتیجه رسیدم که محکمترین مستندات از معارف قرآن کریم و اهل بیت (س) وجود داره که اگه به اونها عمل کنیم آسیب های اجتماعی چون طلاق، اعتیاد، کودک آزاری و غیره، دیگه وجود نخواهد داشت، کما اینکه در سیره اهل بیت و حتی رهروان این مکتب چون سلمان و ابوذر و... مشاهده میشه؛ هر چند بعضی ها از دین سوء استفاده کردند، ولی: اسلام به ذات خود ندارد عیبی * هر عیب که هست از مسمانی ماست و همچنین: من در میان شما دو امانت گرانبها به یادگار می گذارم، اگر به آن دو چنگ زنید؛ هرگز گمراه نمی شوید (بحارالنوار - جلد 23 - ص 14).

کار اصلی ما:

انشاالله قصد داریم معارف قرآن کریم و اهل بیت (س) را در هر شکلی که بشه در دسترس مردم قرار بدیم: از نوشتن یه حدیث به عنوان یه نظر دریه سایت، دیوار نویسی و شبرنگ نویسی آیات و احادیث روی شیشه ماشین ها و نصب تابلو فلزی روی نرده های ادارات، تا نوشتن اذکار صلوات روی کوه ها و خلاصه بگم: از هر فرصتی استفاده کنیم که هیچ کس از این منابع بی بهره نباشه...

مجموعه ما مدتی است شروع به کار کردیم و در حال حاضر دفتر هم داریم، منتها نیازمند تکمیل و دفترمون هستیم که بتویم کار را با سرعت بیشتر و فراگیرتر حتی در سرتاسر ایران داشته باشیم... در زیر لیست تجهیزاتی که نیاز داریم را خدمتتون ارائه میدم...انشاالله حمایت شما جوابی به یاری دین خدا و حمایت و انگیزه دوچندان ما برای ادامه راه باشه... منتظر طرح ها و ایده های جالب ما در آینده نزدیک باشید...انشاالله.

ای خدای من کیست که شیرینی محبت تورا چشیده باشد و غیر تو دیگری را طلب کند ؟ و کیست که به قرب تو انس گرفته باشد و دوری از تو را طلب کند ؟ (صحیفه سجادیه)

لیست تجهیزات مورد نیاز:

1- یک عدد کامپیوتر و تجهزات جانبی آن مثل میز : 1000000 تومان

2- یک عدد دستگاه 4 کاره (پرینتر، کپی، اسکن و فکس): 1200000هزار تومان

4- یک عدد دستگاه برش شبرنگ: 3000000 تومان

3- یک عدد قفسه کتابخانه: 300000هزار تومان

4- خرید کتاب های مهم: نهج البلاغه، تفسیر قرآن، صحیفه سجادیه، نهج الفصاحه و...: 500000 هزار تومان

 

گزارش ها در اسرع وقت با تصویر به اطلاع شما خواهد رسید...از طریق پل های ارتباطی زیر  با ما همراه باشید...

وبسایت ما: www.rahe14.ir     تلگرام: [email protected]

آدرس: چهارمحال و بختياري - لردگان - خیابان شهید مطهری - کوچه 6 - تلفن: 03834440595