کمپین تبلیغاتی برای اپلیکیشن مکیال

کمپین تبلیغاتی برای اپلیکیشن مکیال

اپلیکیشن مکیال در جهت ترویج فرهنگ دعا برای امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف توسط گروه مکیال و با صرف هزینه بالا طراحی و تولید شده است. پروژه حاضر در جهت تامین مالی این اپلیکیشن تعریف شده است.

هنوز هیچی

از 1,400,000 تومان

30 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

کمپین تبلیغاتی برای اپلیکیشن مکیال

بسم الله الرحمن الرحیم

دعا برای سلامتی امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و تعجیل در فرج ایشان یکی از مهم ترین وظایف منتظران آن حضرت در دوران غیبت می باشد. اهمیت این موضوع در ادعیه ای که برای وجود مبارک امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف وارد شده و نیز در گفتار و کردار معصومین علیهم السلام کاملا آشکار است. 

گروه مِکیال که متشکل از جمعی از محبین امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف می باشد، با عقیده و باور راسخ به این که «دعا برای امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف وظیفه مهمی است که بر عهده تک تک منتظران آن حضرت قرار دارد و منتظران به بسیار دعا کردن برای ایشان سفارش شده‌اند»، با هدف "ترویج فرهنگ دعا برای امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف در بین منتظران آن حضرت در سراسر جهان" تشکیل شده است. این گروه، نیل به این هدف را از طریق فرهنگ سازی در فضای مجازی و حقیقی (با تمرکز بر فضای مجازی) و با تولید محصولات متنوع (از جمله اپلیکیشن های موبایل) به زبان های مختلف دنبال می‌کند. 

 اپلیکیشن "مکیال" (MIKYAL) یکی از محصولات این گروه می باشد که با صرف هزینه و زحمت بسیار تولید شده است و حال برای معرفی این  اپلیکیشن به کاربران در سراسر ایران نیاز به اجرای کمپین تبلیغاتی می باشد. نسخه اندرویدی این برنامه در حال حاضر در مارکت های بازار و مایکت منتشر شده و نسخه آی او اس در دست تولید می باشد.

بنابراین از شما دعوت میشود در صورت تمایل، درصدی از این مبلغ را تامین کنید تا ان شاالله ضمن برخورداری از ثواب اخروی در ادامه پیدا کردن یک کار فرهنگی سهیم باشید.

با تشکر از شما

لینک دانلود نسخه اندرویدی

"مکیال " در مایکت: 
http://myket.ir/app/com.khezri.hosein.pmikyal/


‏"مکیال" در بازار:
http://cafebazaar.ir/app/?id=com.khezri.hosein.pmikyal&ref=share