نذر فرهنگی برای کودکان

خیلی وقتا غذاي روح مهم تر از غذاي جسم هست! تصمیم گرفتیم تا بچه ها رو تو ایام محرم با فرهنگ عاشورا بیشتر آشنا کنیم، کوله هایی رو طراحی کردیم كه داخلش محصولات فرهنگی مناسب بچه هاست و می خوایم اونها رو بین بچه های مناطق محروم پخش کنیم. شما هم تو این نذر فرهنگی سهیم باشید.

هنوز هیچی

از 8,000,000 تومان

60 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

نذر فرهنگی برای کودکان

خيلي وقتا غذاي روح مهم تر از غذاي جسم هست

تصمیم گرفتیم تا بچه ها رو تو ایام محرم با فرهنگ عاشورا و امام حسین (علیه السلام) بیشتر آشنا کنیم، اونم به سبک و شیوه خودشون همراه با بازی و سرگرمی. پس کوله هایی رو طراحی کردیم كه داخلش محصولات فرهنگی از جمله کتاب قصه های کربلا، کتاب رنگ آمیزی کربلا، مداد رنگی، پرچم امام حسین و سربند و خوراکی داره كه باعث ميشه بچه ها سرگرم بشن و سر و صدا نكنن تو هيأت و در عين حال يه خاطره خوب براشون ساخته بشه. از اول محرم در جاهاي مختلف اين طرح رو پياده كرديم و بازدهي خيلي خوبي داشت.

تعدادی رو تو استانهای مختلف از سیستان بلوچستان تا مازنداران پخش کردیم، و حالا براي ادامه اين نذر فرهنگي نيازمند كمك شماييم. برنامه پخش بعدي رو گذاشتيم براي اربعين و الان به مبلغ ۸.۰۰۰.۰۰۰ تومان برای پخش ۵۳۳ کوله باقیمونده احتیاج داریم.

شما هم تو این نذر فرهنگی سهیم باشید.

محتوای بسته های فرهنگی کودکان

مجموعه کتابهای قصه های کربلا

کتاب رنگ آمیزی قصه های کربلا و مداد رنگی

ما بعد از مشورت و همفکری با مادران بچه دار و تلاش و همکاری و البته لطف خدا، تونستیم یه بسته فرهنگی ویژه کودکان عاشورایی تهیه کنیم، شماهم می تونید سهمی تو تأمین هزینه ی این بسته داشته باشید

محتویات این بسته مناسب رده سنی ۲ تا ۵ سال طراحی شده و دقت شده که همه چیز حتی چوب پرچمی که داخل بسته هست مناسب بچه ها باشه و براشون خطری نداشته باشه تا مادرها بتونن با خیال راحت به روضه و هیئت برسن و بچه هاشون هم تو همون موقع، هم سرگرم باشن هم با فرهنگ عاشورا آشنا بشن

اینم مشخصات محتویات "بسته سرگرمی ویژه کودکان عاشورایی"

 ۱ جلد کتاب داستان عاشورایی (از مجموعه ۵ جلدی قصه های کربلا)

 ۱جلد کتاب رنگ آمیزی (از مجموعه دو جلدی کتاب رنگ آمیزی قصه های کربلا)

 یک جعبه مداد رنگی ۶ رنگ

 یک سربند (با کش مناسب کودکان)

 یک پرچم

یک بسته اسمارتیز

یک بسته بیسکوییت جنگل

یک ژله کوچولو

و تمام این محصولات داخل یک کوله جمع و جور و بامزه هست تا بچه ها بتونن خودشون بندازن روی کولشون و ببرن هیئت :)

 

مبلغ تقریبی هر کوله: ۱۵.۰۰۰ تومان

  • کسانی که مشارکت می کنند چه چیزی به دست می آورند؟

ما تصمیم گرفتیم تا به جای نذر غذا و نوشیدنی در ایام محرم، نذر فرهنگی داشته باشیم تا فرزاندانمون رو بیشتر با فرهنگ عاشورا آشنا کنیم. بدون شک ثواب این حرکت نیز به تمامی مشارکت کنندگان این کمپین خواهد رسید.

  • مخاطبان این نذر فرهنگی چه کسانی هستند؟

کودکان ۲ تا ۷ سال مناطق محروم