حمایت از 10 جوان با انگیزه در راه اندازی یک کسب و کار دانش بنیان

حمایت از 10 جوان با انگیزه در راه اندازی یک کسب و کار دانش بنیان

از ما حمایت کنید تا بتوانیم بخشی از هزینه های مربوط به تامین فضای آموزشی و دفتر کارمان را فراهم آوریم و با حمایت خودتان در اشتغالزایی 10 جوان سهیم باشید. اجرکم عندالله

هنوز هیچی

از 8,000,000 تومان

60 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

حمایت از 10 جوان با انگیزه در راه اندازی یک کسب و کار دانش بنیان

من فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار هستم و در طول تحصیل در دانشگاه سعی نمودم تا مهارتهای مورد نیاز بازار کار در حوزه فناوری اطلاعات رو کسب کنم و خداوند منان رو شاکرم که کمک کرد تا به این هدف برسم.

در حال حاضر مشغول به کار در زمینه برنامه نویسی هستم ولی با توجه به اینکه کار برنامه نویسی بنا به ماهیتی که دارد نیازمند تیم میباشد تا بتواند توجیح اقتصادی داشته باشد. این شد که سعی کردم تا به نوعی تیمی رو تشکیل بدم تا بتونم در کنار چند نفر متخصص دیگر به توسعه نرم افزار بپردازیم.

ولی تشکیل دادن یک تیم از افراد متخصص از همون لحظه استخدام مستلزم هزینه های بالا از جمله پرداخت حقوق و مزابا به متخصصین داشت لذا دغدغه های خاص خودش رو داشت که بدلیل عدم تمکن مالی و تحمیل هزینه های زندگی از طرفی دیگر موفق به اینکار نشدم ولی از هدفم دست نکشیدم و سعی کردم راهکار دیگری برایش پیدا بکنم که نهایتا تصمیم گرفتم تا تعدادی دانشجو و فارغ التحصیل دانشگاهی رو که دغدغه مالی دارن و انگیزه و پشتکار لازم رو هم دارن اما مهارت لازم رو ندارن ، خودم آموزش بدم و در قبال آموزش رایگانی که در اختیارشان قرار میدهم آنها نیز متعهد شده اند که مدتی بدون چشم داشت از بابت حقوق و مزایا در یک دفتر کاری در کنار همدیگر مشغول به کار شویم تا هم آنها برای مدتی تجربه کسب کنند و هم من بتوانم درآمد گروه رو در در این مدت با دغدغه کمتری ارتقا بدم تا با کمک خداوند متعال همه این عزیزان بعد چند ماه یک درآمد مکفی داشته باشند و با اینکار بتوانیم برای 10 نفر دیکر نیز اشتغال ایجاد کنیم که خدارو شاکرم تا به امروز توانسته ام 25 جلسه آموزشی 3 ساعته رو برگزار کنم و بچه ها پیشرفت بسیار خوبی داشته اند و زمینه برای شروع کار حرفه ای با سرعت خوبی فراهم می شود ، با اینکه هزینه فضای آموزشی را خودم پرداخت میکنم و هیچ دستمزدی از دانشجویان بابت آموزش دریافت نمی کنم ولی متاسفانه قادر به تامین کل هزینه های مربوط به اجاره دفتر کاری نیستم و امیدوارم شما هموطنان عزیزم با حمایت های خودتان کمک کنید تا بتوانیم یک دفتر کار تامین کنیم و بچه ها بتوانند مشغول به کار شوند.

 

 

حمایت از این کار منجر به اشتغالزایی 10 نفر خواهد شد که هم اکنون در کلاسهای با پشتکار و امیدواری تمام در حال پیگیری آموزشها هستند.

امیدوارم شما هموطنان عزیز با حمایت های خودتان در این امر خدا پسندانه شرکت کنید تا 10 نفر سر کار بروند و بتوانند از معضلات و آسیب های بیکاری در امان بمانند . 

مشکل اشتغال در کشورمون وجود داره و شما بزرگواران خیلی خوب میدانید که کسی که شغل نداشته باشه خیلی چیزهارو نخواهد داشت و حمایت شما از طریق بستری که دوستان عزیز در دونیت فراهم آورده اند بسیار کمک کننده ست چونکه حامیان زیادی می توانند در این پروژه ها شرکت کنند و حتی مبالغ کم شما عزیزان روی هم مبلغ قابل توجهی خواهد شد و مشکل خیلی هارو حل خواهد کرد.

کسانیکه در این دوره شرکت داده شده اند به نوعی جز خانواده های کم بضاعت و اما با هوش و استعداد بالا هستند.

 

هزینه هایی که برای دوره لازم داریم : 

    # ما 4 ماه آموزش خواهیم داشت که برای فضای آموزشی مبلغ 2 میلیون تومان هزینه خواهیم کرد

 

هزینه اجاره دفتر کار بر اساس نرخ بازار فعلی : 

    # مبلغ 10 میلیون ودیعه

   # مبلغ 400 هزار تومان کرایه ماهانه

   # هزینه تهیه لوازم کار از جمله میز و صندلی و تجهیزات مرتبط با کار (مبلغ 10 میلیون تومان)

 

جمع مبلغی که برای راه اندازی این کسب و کار برای اشتغال 10 نفر ، در حداقل شرایط ، لازم داریم 22 میلیون تومان میباشد که با تامین بخشی از این مبلغ توسط اینجانب و بخشی نیز توسط چند خیر ، مبلغ 8 میلیون تومان کسری داریم که قصد داریم این مبلغ رو از طریق حمایت های شما عزیزان تامین کنیم.

 

محل اجرای طرح : استان زنجان

آموزش ها در آموزشگاه مهد رایانه زنجان ارائه می شود.

 

از شما هوطنان عزیزم خواهشمندیم مارو در این کار حمایت کنند.

 

پاداش ها :

به 500 نفر اول از حامیان عزیز یک بن خرید 50 هزار تومانی به رایگان تقدیم می شود تا در آینده بتوانند به اندازه مبلغ بن از محصولات ما خرید نمایند.

 

یک پاداش ویژه :

به توجه به اینکه محصولات تولیدی این گروه ، نرم افزارهای کاربردی میباشد،  کسانی که مبالغ بالاتر از 200 هزار تومان حمایت کنند یک وبسایت اختصاصی مدرن کاملا رایگان برای شان راه اندازی خواهیم کرد تا به معرفی شخص خود و یا شرکت و مجموعه ی خود در فضای اینترنت نمایند.

 

نبی مکرم اسلام(ص) فرمود: «خدا بندگانی دارد که در بهشت فرمانروایی می‌کنند، پرسیده شد چه کسانی در بهشت فرمانروایی ‌می‌کنند؟ فرمود: «کسانی‌که نیاز مؤمنی را برطرف می‌کنند و این کار را در بین خودشان مخفی نگه می‌دارند».​

 

 

بن خرید 50 هزار تومانی خرید محصولات ما

مبلغ 50,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 500 از 500 مانده

در صورتیکه با حمایت مالی شما توانستیم تیم نرم افزاری مورد نظرمان را شکل بدیم ، چند گروه از نرم افزارهای کاربردی رو تولید و عرضه خواهیم کرد که یک بن خرید 50 هزار تومانی به 500 نفر اول از حامیان اهدا می شود تا بتوانند به اندازه همین مبلغ از محصولات کاردبردی ما که بعدا در سایت مجموعه قرار خواهد گرفت خرید نمایند.


زمان تحویل: فروردین 1398