تایید شده
انجمن حمایت از توسعه فضاهای آموزشی و فرهنگی حامی

انجمن حمایت از توسعه فضاهای آموزشی و فرهنگی حامی

از 2015-10-25 08:44:08 عضو سایت می باشد

انجمن حامی، سازمانی مردم نهاد و داوطلبانه است که بر پایه اعتماد عمومی و جذب کمکهای نقدی ، معنوی و بشر دوستانه نیکوکاران و حمایت نیروهای متخصص با تکیه بر همراهان بومی تلاش میکند تا ضمن ساخت ، بازسازی ، توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی و فرهنگی و همچنین نظارت و پشتیبانی و ارتقاء دائم آنها در مناطق بسیار دور افتاده و محروم امکان تحصیل ، رشد فرهنگی و ارتقاء سطح کیفی آموزش را برای کودکان و نوجوانان این مناطق فراهم آورد و دسترسی آنها را به فرصتهای مناسب برای رشد آموزشی و فرهنگی و بروز توانائی‏های شخصی میسیر ساخته و از استعدادهای این مناطق در جهت ارتقاء فرهنگ و ایجاد زیر ساخت جامعه ای سالم و کارآمد توانمند نماید.

 • مدیر عامل: محمدحسین مقبلی
 • شماره ثبت: 13564
 • نوع سازمان: سازمان های مردم نهاد و خیریه
 • زمینه فعالیت: آموزش و پژوهش

کوله‌ی کتاب

هدف پروژه رساندن کتاب به روستائیان بالاخص کودکان و زنان روستاهای محروم و دور افتاده استان سیستان و بلوچستان شهرستان سراوان در مرز پاکستان است که به دلیل دوری از مراکز فرهنگی و پراکندگی روستاها امکان دسترسی به کتاب را ندارند و در حسرت مطالعه هستند.

تجهیز کتابخانه حامد، روستای سوراب شهرستان ایرانشهر

كتابخانه سوراب را خانواده حامد به یاد او ساختند.ما فكر ميكنيم كتابخانه اي در دل یک روستا نبايد هيچ چيز كمتر از كتابخانه یک شهر داشته باشد.چرا كه قرار است آنجا صدها حامد جوانه بزنند، رشد كنند و در ميان كتاب ها آينده‌شان را بسازند.با ما همراه شويد تا تجهیزش کنیم.

دستانی که می خوانند؛ تجهیز کتابخانه نابینایان

دانش آموزان نابینای شهرستان سراوان سیستان و بلوچستان بدلیل نداشتن دسترسی به امکانات ویژه آموزشی مانند کتاب‌های برجسته‌نما و گویا، کامپیوتر و غیره از چشیدن طعم دلنشین آگاهی محروم مانده‌اند. با ما همراه شوید تا با تجهیز کتابخانه‌ای مخصوص نابینایان به دنیایشان وسعت بخشیم.

کمپین نوشت‌افزار حامی 96

امسال هم همراه با شما 5000 هزار آرزو را برآورده می‌کنیم و برق چشمان هزاران کودک را به نظاره می‌نشینیم. قرار است به رسم هر سال با بسته‌های هدیه نوشت‌افزار حامی، کودکان مناطق محروم را در شادی اول مهر فرزندانمان شریک کنیم. شما از چند دانش آموز حمایت می‌کنید؟

منو می بینی؟ - حمایت از دانش آموزان پیش دبستانی مناطق محروم

پیش دبستانی دوره ای طلایی است که از چرخه ی اصلی تحصیل بویژه در مناطق محروم ایران جا مانده است و ما می خواهیم امسال با کمک شما از 1000 کودک پیش دبستانی حمایت کنیم تا هزینه ی تأمین لوازم التحریر، دلیل دیگری بر فراموشی این دوره نباشد.

 • نوید کرباسیون

  نوید کرباسیون

  سلام و روز بخیر ما طرح کتابتوجابذار را شروع کردیم، آیا مایل هستید همکاری های مشترک داشته باشیم؟ ما می تونیم کلیه کتاب های طرح ها شما را نیز شماره گذاری و دارای هویت واقعی کنیم، یعنی روند های حمایتی شما در زیر مجموعه روند پیگیری های ما پیش بره. یا هر پیشنهاد دیگه ای که به توسعه کتاب خوانی کمک بکنه. با سپاس

 • میلاد محمدی

  میلاد محمدی

  سلام.عید شمامبارک باشه.از پروژه هر ایرانی ،بیست کتاب حمایت کنید تا ایشالله با کمک های شما به سوی فرهنگسازی مطالعه کتاب گامی بزرگ و بلند برداریم

 • محمد پارسا

  محمد پارسا

  سلام شما هم بانی و شریک در کار خیر برای امام حسین (ع) شوید https://2nate.com/projects/1746

 • حسین کیانی نیا

  حسین کیانی نیا

  سلام. با احترام از شما دعوت میکنم از پروژه ما جهت بازسازی خانه زلزله زدگان بازدید کنید و در صورت تمایل با کمکهاتون ما را در انجام این پروژه یاری کنید. https://2nate.com/g-sahebzaman/zelzele