تایید شده
حامد آقاقلیزاده معز

حامد آقاقلیزاده معز

از 2016-08-01 23:37:11 عضو سایت می باشد
حامد معز هستم ، رئیس هیئت مدیره شرکت داده پردازان وب مهراز (webmehraz.com) و صاحب امتیاز کانون تبلیغات راهبرد. از سال 1395 همکاری تنگاتنگ با موسسات مردم نهاد و خیریه اردبیل دارم و تمام تلاشم برای استفاده حداکثری از اوقات فراغتم برای امور عام المنفعه است.

راه اندازی کارگاه تولید چوب لباسی برای 3 جوان 18 ساله بی سرپرست

درود. هدف ما راه‌اندازی کارگاه تولید چوب لباسی برای 3 جوان 18 ساله بی‌سرپرست است. این افراد از بچه‌های موسسه نگهداری کودکان بی‌سرپرست هستند و بعد ترخیص از موسسه باید شغلی داشته باشن تا بتونن خرج خونه رو بدن و به امید خدا در زمان مناسب ازدواج هم بکنن و تشکیل خانواده بدن.

لپ تاپ برای دانش آموز نخبه بی سرپرست

سجاد 17 ساله در موسسه خیریه امام رضا (ع) اردبیل -مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست و بد سرپرست- ساکن است. او تحصیلات خود را بسیار مشتاقانه سپری می کند و جزو نخبگان کشوری رشته تاسیسات محسوب می شود. برای شرکت در المپیاد کشوری تاسیسات به تجهیزات آموزشی و کمک شما نیاز دارد.

تامین مکمل های تغذیه ای برای کودکان بی سرپرست و بد سرپرست اردبیل

سال های سال است که خیّرین ، به روش های مختلف ، پیگیر تامین نیازهای کودکان بی سرپرست می باشند. اما چیزی که به آن توجه نمی شود، تامین نیاز های اساسی تغذیه ای این کودکان می باشد. بسیاری از آنها در سنین رشد بوده و به علت نبود شرایط مناسب زندگی، از این موارد محروم می باش