سیستم آموزشی مشاغل جدید و کاریابی آنلاین

برنامه تلفن همراهی که با ارائه دانش شغلی گسترده و جذب سرمایه گذار به روند بهبود وضعیت شغلی کاربرانش کمک می کند. و از 3 فاز مستقل تشکیل شده فاز اول آگهی شغلهای موقت به صورت پروژه ای و فری لنسر فاز دوم قسمت آموزش شغلهای جدید و.... فاز سوم پروژه جذب سرمایه گذار برای...

هنوز هیچی

از 95,000,000 تومان

90 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

سیستم آموزشی مشاغل جدید و کاریابی آنلاین

ما گُرشین را ساختیم تا در زمینه ساخت برنامه برای موبایل فعالیت کنیم،

تا ایده های مان را پیاده سازی کنیم .

 

همه ما از شرایط فعلی اقتصادی و شغلی جامعه باخبریم، می دانیم یکی از اولین نیازهای جوانان ما شغل مناسب است، شغلی که علاوه بر درآمد مناسب  ، شان و منزلت اجتماعی انسان را حفظ کند.

 

با نگاهی اجمالی به وضعیت فعلی جامعه متوجه خواهیم شد که درصد رضایت افراد از شغل فعلی بسیار اندک است. حتما در اطراف خودمان هستند کسانی که شرایط شغلی مناسبی ندارند.

 

برای رفع این نیاز ایده بسیار مناسبی داریم، ایده ای که کمک خواهد کرد هر شخص صرف نظر از وضعیت اقتصادی فعلی ، صرف نظر از سن ، صرف نظر از جنسیت ، صرف نظر از موقعیت جغرافیایی محل زندگی  بتواند یک کارفرمای موفق شود

تصمیم گرفتیم این ایده را تحت قالب یک وبسایت و اپلیکیشن تلفن همراه پیاده سازی کنیم، تا دسترسی به مطالب جدید و پیدا کردن شریک کاری یا سرمایه گذار برای همه امکان پزیر باشد.

 

پس از نزدیک به 1 سال تحقیق و بررسی توانستیم منابع مورد نیاز برای پیاده سازی پروژه را گردآوری کنیم و به طرح کلی پروژه برسیم.اطلاعات و مشخصات سیستم مدنظر ما به صورت زیر مشخص شده.

ما قصد راه اندازی سیستمی داریم تا بتونه وضعیت کسب و کار جامعه رو بهبود ببخش.

 • فاز اول پروژه

برنامه ریزی کردیم تا هر فرد با توجه با تخصص و هنری که داره بتونه به صورت فری لنسر پروژه هایی و برای انجام دادن دریافت کنه.

مثلا در نظر بگیرید شخصی می خواد نقاشی آپارتمانش رو به یک نقاش واگذار کنه. این سیستم به این صورت عمل میکنه که مشخصات آپارتمان و متراژ و نوع رنگ به صورت آگهی در اپلیکیشن قرار میگیره. و نقاشان ساختمان با توجه به مشخصات قیمت پیشنهادی خودشون رو برای انجام کار ارائه میکنن .

هر فرد میتونه تو این سیستم ثبت نام کنه و با توجه به تخصص هایی که داره پروژه و کارهایی که با تخصصش همخوانی داره رو دریافت کنه.

مثلا یک نفر هم نقاش ساختمان هست هم لوله کش. با ثبت نام در سیستم میتونه آگهی های مربوط به نقاشی و لوله کشی و دریافت کنه .

الگوریتم پروژه طوری طراحی میشه که اطلاع رسانی آگهی ها برای اشخاص به صورت نوتیفیکیشن و بر اساس لوکیشن شخص ارسال میشه. یعنی هر شخص آگهی های نزدیک به محل زندگیش و دریافت میکنه. اما میتونه با جستجو در قسمت تمام آگهی ها از پروژه های دیگه هم اطلاع پیدا کنه.

ثبت نام و ارسال آگهی در فاز اول پروژه که تا اینجا خدمتتون توضیح دادیم رایگانِ و برای همیشه رایگان خواهد بود.

 

 • فاز دوم پروژه

فاز دوم پروژه سیستم آموزشی هست. که شامل درسهای آموزشی کسب و کارهای زیادی به صورت ویدئو . فایل متنی و کتاب صوتی هست.

مثلا هر شخص میتونه با ثبت نام در قسمت آموزش اپلیکیشن علاقه خودش و از بین کسب و کارها انتخاب کنه و با پرداخت هزینه منصفانه در دوره آموزشی اون کسب و کار ثبت نام کنه .

ما طوری برنامه ریزی کردیم که سیستم آموزش کسب و کارهامون به صورت کامل رفع نیاز کاربرهامون و بکنه. علاوه بر این امکان اصلاح و تکمیل و قراردادن آموزش های جدید توسط کاربرها امکان پزیره . لازم میدونم این نکته رو هم بگم در قسمت. آموزشی سیستم در نظر داریم بخشی و قرار بدیم که ایده های شغلی جدید و با آموزش کامل در اختیار کاربرها قرار بده.

 

 • فاز سوم پروژه

فاز سوم سیستم مربوط به سرمایه گذاران و ایده پرداز هایی میشه که نیاز به سرمایه گذار دارن.

در این قسمت اپلیکیشن کاربر توضیحات مختصری در ارتباط با ایده شغلیش مطرح میکنه و مبلغ مورد نیازش و به صورت حدودی برآورد میکنه . علاوه بر این میتونه توضیحاتی راجب توافقات کاری با سرمایه گذار احتمالی و هم قرار بده مثل درصد تقسیم سود و .....

و اینطوری میتونه سرمایه گذار مطمئن و علاقه مندش و جذب کنه.

 

 

ما برای راه اندازی این پروژه نیاز به کمک مالی قابل توجه ای داریم و راستش روی کمک شما حساب کردیم.

بخشهایی که این هزینه صرف میشه شامل .

 • بخش برنامه نویسی اندروید
 • بخش برنامه نویسی آی او اس
 • بخش برنامه نویسی و طراحی وبسایت.
 • هزینه خرید هاست با حجم فضای مناسب برای عضویت کاربرها و قرارگرفتن آگهی ها و آموزشها
 • هزینه ترجمه متن انگلیسی 500 ایده شغلی 2018 برای راه اندازی فاز سوم حدود 1000 صفحه
 • هزینه طراحی گرافیکی پروژه شامل گرافیک آموزشها گرافیک وبسایت و اپلیکیشن
 • هزینه راه اندازی سیستم آموزشی همراه با ساخت ویدئو های آموزشی حرفه ای
 • و البته هزینه تبلیغات.
 • و.......

 قلباً ایمان داریم می توانیم چراغی در ذهن دوستانمان روشن کنیم.

البته کمکهای غیر نقدی شما عزیزان هم میتونه به ما خیلی کمک کنه.مثلا اگه در زمینه ترجمه . برنامه نویسی و طراحی سایت میتونید به ما کمک کنید برای ساخت و اجرای  این ایده حتما باهامون تماس بگیرید.