مشاوره روانشناسی به مناطق محروم

مشاوره روانشناسی به مناطق محروم

ما گروه "هفتادی" قصد داریم به سراغ جوانان دهه هفتادی در مناطق محروم کشور برویم تا به آنها در حوزه روانشناسی کمک کنیم. مناطقی که شاید هیچوقت چهره یک روانشناس را از نزدیک نبینند و مسائل بی شماری برایشان "مساله" بماند.

هنوز هیچی

از 10,000,000 تومان

90 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

مشاوره روانشناسی به مناطق محروم

برای بخش بسیار بزرگی از جوانان کشور ما، گفتگوی یک ساعته با یک مشاور و روانشناس، از محالات است. بخش بسیار بزرگی اصولا به این فکر نمی‌کنند که می‌توانند حداقل قسمت کوچکی از مسائل، دردها، رنج و مشکلاتشان را با کسی در میان بگذارند و به اصطلاح خودمانی، "درد دل" کنند!

ما از حدود ۶ ماه قبل که پروژۀ "هفتادی" را آغاز کردیم، به فکر این بودیم که بالاخره باید یک روز از فضای اینترنت هم بیرون بیاییم و به سراغ مناطقی برویم که یا دسترسی محدودی به اینترنت دارند و یا اگر هم دارند، حرفهایشان را در آن پیدا نمی‌کنند چرا که هر کدام حرف خودشان را دارند.

نتایج برخی تحقیقات از یکسال گذشته در خصوص آسیب‌های اجتماعی نظیر خودکشی نشان داد که حداقل ۵ نقطه کشور به طور عمده با آن درگیر هستند. این خروجی گوگل ترندز از ۱۲ ماه قبل به این سو است.

تصمیم بر این شد تا با چند نفر از فارغ التحصیلانی که در رشته روانشناسی تحصیل کرده اند، یک نقطه را برای شروع، هدف بگیریم و به آن سمت برویم. دوستان ما به واسطه آنکه فارغ التحصیل در یکی از مقاطع کارشناسی و یا ارشد هستند، در قدم نخست به سراغ مدارس خواهند رفت و پس از شرح موضوع با مدیران، جلساتی به شکل گروهی و در صورت لزوم، به شکل فردی با دانش آموزان خواهند گذاشت و شنونده مسائل و مشکلاتشان خواهند بود و راهنماییشان خواهند کرد.

لازم به توضیح است که کمک های شما، بخشی کوچکی از هزینه های سفر و بخش بزرگی از مجموعه را (وبسایت و سایر اجزا) برای بهتر شدن و ارتقا دادن در بر خواهد گرفت. حاصل این خواهد بود که با شناساندن مجموعه، ما می توانیم پذیرا و پاسخگوی سوالات همان نوجوانان و جوانان باشیم و به آنان جسارت بدهیم که طرح مشکل و مساله آنها، نه خجالت آور است و نه ناراحت کننده.

قدردانی از شما در وبسایت

مبلغ 500,000 تومان

0

حامی

نام شما برای همیشه در وبسایت مجموعه هفتادی، به عنوان فردی که در یک مقطع تاریخی، به فکر سلامت فرزندان این کشور در نقاط دورافتاده بود، ثبت خواهد شد.

قدردانی و ارسال کتاب

مبلغ 1,000,000 تومان

0

حامی

نام شما در مجموعه و تاریخ برای همیشه ماندگار خواهد شد و در کنار آن، کتابی ارزشمند در حوزۀ روانشناسی و فلسفه زندگی که قطعا می‌تواند بخشی از زندگیتان را متحول کند، از ما به یادگار خواهید گرفت.


زمان تحویل: خرداد 1399 ارسال میشود هزینه ارسال: مجانی

کمک به ارتقای محصول شما

مبلغ 2,000,000 تومان

0

حامی

نام شما در مجموعه، برای ثبت در تاریخ و قدردانی از شما درج خواهد شد.
همچنین کتابی در حوزۀ روانشناسی و فلسفه زندگی بدون دریافت هزینه به شما تقدیم می گردد.
و همچنین به مدت ۲ ساعت به شما بهترین مشاوره در خصوص ارتقای محصول/برندتان داده خواهد شد. این مشاوره می‌تواند به فروش بهتر آنچه که شما عرضه می‌کنید کمک شایانی کند.