بانوان و کارگاه های خودگردان خانگی

بانوان و کارگاه های خودگردان خانگی

گروه هنری آریستا بر اساس، آموزش، ایجاد اشتغال خانگی و خودگردانی تشکیل شد و از جمع زنانی حمایت می کند که شرایط کار در بیرون از منزل را به هر دلیل ندارند، ولی به اشتغال درخانه برای تأمین آرامش روانی، تغییر شرایط بد معیشتی و هر دلیل دیگر نیاز دارند.

هنوز هیچی

از 6,000,000 تومان

40 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

بانوان و کارگاه های خودگردان خانگی

بسیاری از بانوان جوان ما برای کسب درآمد و گذران زندگی، به دلیل این که حرفه ای بلد نیستند، یا سطح تحصیلات بالایی ندارند، نمی توانند شغل مناسبی برای خود بیابند. و گاهی بلاجبار به انواع مشاغل کاذب، مانند دست فروشی رو می آورند. طولی نمی کشد که در پیچ و خم زندگی، عزت نفس، سلامت جسمانی، سلامت روانی و اعتماد به نفسشان در خطر آسیب قرار می گیرد.

هدف از شکل گیری گروه هنری آریستا ایجاد کارگاه های خانگی خودگردان برای این بانوان است. قصدمان این است که خانم هایی که به هر دلیلی توانایی اشتغال مناسب، در بیرون از منزل را ندارند و از طرفی در مضیقه مالی هستند و مشکل معیشتی دارند، با داشتن اشتغال در خانه و عرضه محصولاتشان برای فروش، شرایط بهتری در زندگی برای خود و خانواده شان ایجاد کنند. تمرکزمان هم تا 90 درصد بر روی خانم های سرپرست خانوار است.

این ایده بر  اساس: آموزش، ایجاد اشتغال خانگی و خودگردانی شکل گرفت و قرار است از جمع زنانی حمایت کندکه حاصل دست­سازه ­های هنری خود را برای کسب درآمد در بازار اینترنتی عرضه می­ کنند.

نحوه­ ی کار این مجموعه به این شکل است که:

تیم آموزش در گروه تلگرام با یکدیگر هم اندیشی و هماهنگی دارند.

افراد را به فراخور استعداد و توانایی شان جذب می کنند. علاوه بر آن عضویت در کانال آموزشی برای همه رایگان و بلامانع است.

آموزش از طریق کانال تلگرام به اشتراک گذاشته می شود.

هنرجو می تواند کالا را به همان شکل ارائه شده، تولید کند یا به فراخور استعداد و نوآوری، کالای جدیدی را در آن زمینه تولید کند. در حال حاضر کالاهای تولید شده در وبلاگ گالری آریستا معرفی و عرضه می شود. 

سفارش توسط مشتری، با خرید اینترنتی ثبت شده و به هنرجو اطلاع رسانی می شود. کالا را برای مشتری اش ارسال می کند.

البته برای کسانی که کار با اینترنت را بلد نیستند و یا امکاناتش را ندارند، این کار توسط گروه آریستا انجام صورت می گیرد. حتی پیش آمده که کالا را در منزل نگهداری کرده ایم تا بتوانیم به موقع برای مشتری ارسال کنیم.

یعنی ما  آموزش می دهیم، هنرجو را یاری می کنیم تا در خانه، کالایی قابل عرضه و رقابت  تولید کند و فضایی برای معرفی و فروش کالایش در اختیارش می گذاریم.

حالا اگر کالایی مورد پسند فروشندگان عمده قرار بگیرد و سفارش بالا بگیرد که برای هنرجو عالی می شود. 

نکته مهمی که در این پرسه مورد توجه است،  خلق کالایِ جدید و کاربردی با در نظر گرفتن سلیقه ی عمومی است و  دیگر این که، هنرجو بعد از مدتی، با خودگردانی و مدیریت از این پرسه بیرون رفته و شخص دیگری جذب شود. اما اشتغال او ادامه دارد.

انواع کارهایی مثل، کوسن­های تزئینی، ساک و کیف خرید، کوله­ های پارچه ­ای، کوله­ های فانتزی برای کودکان، چرم دوزی، کار روی کاشی و سرامیک، بافتنی و غیره نمونه کارهای عرضه شده می باشد.  برخی را در آدرس­ های اینترنتی که در زیر می ­آید می ­توانید مشاهده کنید.

عده ای از بانوان هنرمند زحمت آموزش را تقبل کرده اند. قول داده اند تا رسیدن یک هنرجو به مرحله ی خودگردانی او را همراهی و راهنمایی کنند و خودشان هم کالاهایشان را در این فضا عرضه  و معرفی می کنند. این کار در حال انجام است. 

اما ما با مشکلی رو به رو هستیم که روند کار را خیلی کند و از هم گسیخته کرده است. ما فضای مجازی کافی برای عرضه ی اصولی کالاها در اختیار نداریم. در یک کلام ما به یک فروشگاه اینترنتی نیاز داریم که برای عرضه محصولات هنری دست ساز مناسب باشد.

اگر یک هنرجو بخواهد کالایش را در فروشگاه های اینترنتی دیگری عرضه کند باید درصدی بپردازد و با توجه به این که این کالاها ارزش ریالی چندانی ندارند، با وجود هزینه بسته بندی و پورسانتی که می گیرند، برایشان به صرفه نیست.

 

متشکریم که ما را در این امر یاری می دهید. باشد تا قدمی مثبت برای ساختن جامعه ای بهتر برداشته باشیم.

مبلغی که  برای دراختیار داشتن سایت نیاز داریم، حداقل 6000000 تومان است.

برای هر نوع توضیح می ­توانید از طریق شماره تلفن 09375081538  با ما در تماس باشید. 

لینک وبلاگ گالری آریستا: http://aristagallery.blog.ir /

لینک کانال تلگرام گالری آریستا: https://t.me/aristagaleri

لینک اینستاگرام گالری آریستا:  https://www.instagram.com/__arista.ir__/

 

 

 

کمک های بالای 50 هزارتومان

مبلغ 50,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 1 از 1 مانده

ارسال کاتالوگ محصولات و هدیه یکی از محصولات با طرح ویژه ی گالری آریستا


زمان تحویل: دی 1397 ارسال میشود هزینه ارسال: مجانی

همیاری بیش از 100 هزارتومان

مبلغ 100,000 تومان

0

حامی

درج لوگو در سایت گالری به مدت یک سال
اهداء یک عدد زمک با طرح ویژه ی گالری آریستا


زمان تحویل: دی 1397