فروشگاه مجازی کالای دست ساز

فروشگاه مجازی کالای دست ساز

ایجاد فضایی در اینترنت برای عرضه کالاهای دست ساز خانم ها، طوری که تولید کننده با متقاضای مستقیم در ارتباط باشد.

هنوز هیچی

از 6,500,000 تومان

60 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

فروشگاه مجازی کالای دست ساز

شادی 38 سال سن دارد. پسرش هم قد خودش است، با او آماده تا تنها نباشد و کسی برایش مزاحمت ایجاد نکند. کنار چهار راه پررفت و آمدی، عروسک هایش را روی پارچه ای کنار هم گذاشته است. می گوید: «کانال تلگرام دارم، پیج اینستاگرام هم دارم. اما خیلی کسی اعتماد نمی کند. عصرها می آیم اینجا، اینطوری هزینه پست هم نداره، به صرفه تر است.»

طیبه فوق لیسانس است. نتوانسته کاری پیدا کند. کیف هایش را در خانه می دوزد و مراقب دختر هفت ساله اش است. دو سه مرحله دوره چرم دوزی را گذرانده و کارهایش بسیار زیبا و با کیفیت است. اما نتوانسته مشتری مناسب پیدا کند. جعبه های چیده شده روی هم، در کنار اتاق خواب، وسایل چرم دست دوز را در خود دارند که طیبه دوخته است. قطعا او نمی تواند جایی آنها را بفروشد. 

 

زمک اختصار دو کلمه زمین پاک. اینها ساک های خرید است که به منظور حذف کیسه های نایلونی از فروشگاه ها طراحی و دوخته شده است. این خانم هم نتوانسته کالایش را معرفی و عرضه کند. می گوید: «شش ماه است و فقط چهارتا فروختم، با این که با سود بسیار کمی قیمت گذاشته ام. اما هزینه برای تبلیغ و غیره ندارم.»

کم نیستند از این دست بانوان که فضایی برای معرفی هنر دست شان و عرضه ی آن لازم دارند. یا توانی اجاره ی مغازه ندارند. یا فروشان جزئی است و وقتی در کنار هم قرار بگیرد به چشم می آید.

حق هیچ زنی نیست کنار خیابان هنر دستش را بفروشد. او زحمتش را با ساخت کالاهایش کشیده است. فروشندگان یک درصدی از فروش را می خواهند تا این کالاها را در بین اجناسشان قرار بدهند.

ما قصد داریم فروشگاهی داشته باشیم که هر کدام از خانم ها خودشان پنلی برای فروش کالایشان داشته باشند. قصد نداریم دلالی کنیم و درصدی روی جنسشان بخوریم. هرکس خودش پنل خودش را مدیریت می کند. 

قصدمان این است که خانم هایی که به هر دلیلی توانایی اشتغال مناسب، در بیرون از منزل را ندارند ولی در مضیقه مالی هستند و مشکل معیشتی دارند، با ساخت محصولات هنر دست که به اصطلاح به آن handmade می گویند، و فروش آن در فروشگاه اینترنتی، شرایط بهتری در زندگی برای خود و خانواده شان ایجاد کنند. تمرکزمان هم تا 90 درصد بر روی خانم های سرپرست خانوار است.

این ایده بر  اساس: آموزش، ایجاد اشتغال خانگی و خودگردانی شکل گرفت و قرار است از جمع زنانی حمایت کندکه حاصل دست­سازه ­های هنری خود را برای کسب درآمد در بازار اینترنتی عرضه می­ کنند.

 

 

ما به یک فروشگاه اینترنتی نیاز داریم که برای عرضه محصولات هنری دست ساز مناسب باشد. 

هزینه یک سایت فروشگاهی تا تمام امتیازات حقوقی را کسب کند، 600000 میلیون تومان است. می توان با کمتر از این هم یک سایت کوچک راه اندازی کرد. اما برای این که بتوانیم تعداد بیشتری از خانم ها را جذب کنیم و هرکس بتواند پنل خود را داشته باشد، نیاز است که یک سایت کامل داشته باشیم. 

متشکریم که ما را در این امر یاری می دهید. باشد تا قدمی مثبت برای ساختن جامعه ای بهتر برداشته باشیم.

 

لینک وبلاگ گالری آریستا: http://aristagallery.blog.ir /

لینک کانال تلگرام گالری آریستا: https://t.me/aristagaleri

لینک اینستاگرام گالری آریستا:  https://www.instagram.com/__arista.ir__/