نوسازی و تعمیرات دو خانه نیازمند روستایی در آستانه سال جدید

نوسازی و تعمیرات دو خانه نیازمند روستایی در آستانه سال جدید

قصد داریم تا با یاری شما مردم نوع دوست و همت جهادگرانمان دو خانه نیازمند روستایی در خوزستان را در آستانه سال جدید تعمیر، نوسازی و رنگ آمیزی کنیم که امیدواریم با حمایتهای ویژه شما عزیزان این پروژه به سرانجام برسد.

افزودن به علاقه مندی ها

793,000 تومان

از 11,500,000 تومان

موفق نشد! :(

13 نفر

حامی پروژه

7%
7% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عضویت در دونیت، اگر پروژه‌ای که از آن حمایت کرده‌اید، نتوانست مبلغ مورد نظر را تامین کند، مبلغ پرداختی شما به «کیف پول شما در دونیت» بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

نوسازی و تعمیرات دو خانه نیازمند روستایی در آستانه سال جدید

داشتن سرپناه مناسب حق همه انسان هاست. اما در بعضی مناطق کسانی هستند که از این امکان بی بهره اند که غالبا هم بدسرپرست یا بی سرپرست می باشند.

 

ما چند نفر از این انسان ها را شناسایی کردیم و قصد داریم تا با همت جهادگران دو خانه نیازمند روستایی در استان خوزستان را در آستانه فرا رسیدن سال جدید تعمیر، نوسازی و رنگ آمیزی کنیم تا این خانواده ها نیز همانند سایر ایرانیان از نوروزشان لذت ببرند. برای انجام این مهم مبلغ 11،500،000 تومان نیاز است که امیدواریم با حمایتهای ویژه شما نوع دوستان گرامی این پروژه به سرانجام برسد.

 

* اهمیت مسکن

باید به این واقعیت مسلّم توجه داشت که مسکن نه به عنوان سرپناه بلکه به مثابه وسیله ای است که می بایست معیارهای اساسی لازم برای ایجاد پیوند بین زندگی خانواده و محیط را دارا باشد. واحد مسکونی محور اصلی زندگی والدین و فرزندان است و باید شامل فضای کافی برای غذا(تهیه، مصرف و ذخیره)، دورهم نشستن،خوابیدن،فعالیت های فردی از قبیل انجام تکالیف اعضاء و کوشش های دیگر باشد، مسکن بربهره وری و ثبات خانواده تأثیر می گذارد و احساس عزّت و سربلندی و نیز حاکمیت امنیت و آسایش برساکنین آن باید تحقق یابد. به همین دلیل رسول اکرم(ص) برخوردار بودن از خانه خوب را از نشانه های سعادت دانسته اند.

خانه سازی آنقدر در اسلام اهمیت دارد که از روزی که مسلمانان در پی تهیه وجهی برای احداث آن است دوست خدا شمرده شده و برای چنین مبلغی نباید خمس بدهد.

 

* چرا جهاد و محرومیت زدایی در خوزستان؟

این استان از ۳۱ شهریور ۱۳۵۹ تا واپسین روز جنگ ایران و عراق همواره صحنه عملیاتهای گوناگون ایران برای بازپس گیری مناطق اشغال شده توسط نیروهای ارتش عراق بود. در آغاز جنگ شهرهایی چون آبادان، سوسنگرد، بستان، دزفول، اندیمشک، خرمشهر، و اهواز که مرکز استان بود مرتباً هدف حملات موشکی و توپخانه ارتش عراق قرار داشتند.

خوزستان از جمله استان‌هایی است که در طول جنگ هشت ساله دچار آسیب و خسارت فراوانی شد. اشغال طولانی‌مدت برخی مناطق استان، موشک‌باران دایمی برخی شهرها و حملات هوایی و زمینی به شهرهای دزفول، بستان، هویزه، سوسنگرد، اهواز، شوش، شوشتر، شادگان، اندیمشک و بسیاری از مناطق دیگر، همه و همه باعث آسیب‌های فراوان به سرمایه‌های طبیعی و انسانی و زیرساخت‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی آن شد که هنوز هم مردم این استان با این آسیبها دست و پنجه نرم می کنند.

امروز اما کسانی هستند از جنس مردان همان روزگار که کمر همت به آبادانی خوزستان قهرمان بسته اند. گرچه دستشان خالی است اما دلشان پر از عشق و امیدواری است.

 

برای اطلاع از فعالیتهای ما به کانال زیر در تلگرام بپیوندید:

https://t.me/nobatejahad

ضمنا افرادی که علاقه مند به همکاری با ما برای حضور در اردوهای جهادی هستند می توانند برای ما پیام بفرستند.

 • ساره اسعدی

  ساره اسعدی

  اگر امکانش هست..پول را به آنها بدهید...اگر پروژه موفق نشد؟

  حسین کیانی نیا

  حسین کیانی نیا

  سلام. ممنون از حمایتهای شما خیر گرامی. تا آنجا که بنده اطلاع دارم طبق رویه دونیت اگر پروژه ای 100 درصد اعتبارات لازم را به دست نیاورد ناموفق و همه حمایتهای سایر کاربران به حساب آنها باز می گردد. اما اگر این امکان بود خیلی خوب بود. اما خب با توجه به اینکه مسئولان سایت دونیت هم تلاش خود را برای موفقیت پروژه ها انجام می دهند به یاری خدا پروژه موفق می شود. شما هم دعا بفرمایید. با تشکر

 • حسین کیانی نیا

  حسین کیانی نیا

  تا الان 35 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • (حمایت میهمان)

  (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • ناشناس

  ناشناس

  تا الان 16 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • مهدی ونائی

  مهدی ونائی

  تا الان 5 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • ساره اسعدی (حمایت میهمان)

  ساره اسعدی (حمایت میهمان)

  تا الان 9 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • ناشناس

  ناشناس

  تا الان 9 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • ناشناس

  ناشناس

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • ساره اسعدی (حمایت میهمان)

  ساره اسعدی (حمایت میهمان)

  تا الان 10 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • امیر کاکایی

  امیر کاکایی

  تا الان 4 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • ناشناس

  ناشناس

  تا الان 30 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • ناشناس

  ناشناس

  تا الان 74 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • برزو بسطایی (حمایت میهمان)

  برزو بسطایی (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • ناشناس

  ناشناس

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده