تایید شده
قرارگاه جهادی صاحب الزمان(عج)

قرارگاه جهادی صاحب الزمان(عج)

از 2017-04-24 15:56:43 عضو سایت می باشد

قرارگاه جهادي حضرت صاحب الزمان(عج) در پاییز 1394 متشكل از گروه های جهادی قدیمی و نوپا، جهادگران پيشكسوت و تازه جهادگران، با هدف ترويج گفتمان حركت هاي جهادي بر اساس تعالیم دین مبین اسلام، زمینه سازی برای تحقق عدالت جهانی بر پایه مهدویت و خشنودی قلب نازنین حضرت صاحب الزمان(عج) و با تاثي از سيره شهدا در زمينه اردوهاي جهادي و ساير فعاليت هاي خيريه به صورت خودجوش و مردمي شروع به كار نموده است. این قرارگاه به صورت تخصصی در عرصه های محرومیت زدایی، خدمت رسانی، جهاد فرهنگی، علمی و اقتصادی و آغاز یک حرکت جهادگونه در فضای مجازی ایجاد شده و فعالیت می نماید.

  • مدیر عامل: حسین کیانی نیا
  • شماره ثبت: 946811702001
  • نوع سازمان: سازمان های مردم نهاد و خیریه
  • زمینه فعالیت: تجهیز و عمران

مرمت و نوسازی 3 خانه نیازمند روستایی

قصد داریم تا با همت جهادگران 3 خانه نیازمند روستایی در خوزستان را تعمیر، نوسازی و رنگ آمیزی کنیم که امیدواریم با حمایتهای ویژه شما نوع دوستان گرامی این پروژه به سرانجام برسد.

کمک به پذیرایی از ذائران حسینی در موکب اربعین

پذیرایی وخدمت به زائران حضرت سیدالشهدا یکی از آرزوهای محبین آن حضرت میباشد. جهادگران قرارگاه صاحب الزمان بر حسب وظیفه قصد خدمت رسانی و پذیرایی از زائران اربعین حسینی سال 1396 را دارند. چشم انتظار حمایتهای شما سروران گرامی هستیم...

تعمیرات دو مدرسه در روستاهای شهرستان هویزه

قصد داریم تا با همت جهادگران 2 مدرسه روستایی در استان خوزستان را تعمیر، نوسازی و رنگ آمیزی کنیم و به سرویسهای بهداشتی رسیدگی کنیم. امیدواریم با حمایتهای ویژه شما عزیزان این پروژه به سرانجام برسد.

مهر مهربان ؛ حامی دانش آموزان نیازمند و با استعداد باشیم

با همت شما نیکوکاران گرامی میخواهیم به کودکان مستعد و بی بضاعت و در عین حال با استعداد استانهای خوزستان، کهکیلویه و بویراحمد و مناطق حاشیه ای تهران، که کم توان و یا فاقد توان مالی جهت تحصیل می باشند، کمک کنیم تا امسال را با خیال راحت تحصیل کنند.

  • سید هادی محمدی

    سید هادی محمدی

    فصل سرما در راه رسیدن به کرمانشاه هست... به رسم دل دادگی داریم با مشارکت و کمک هموطنان تنور انسانیت را گرم کنیم. از طریق این پروژه می خواهیم برای کودکان زلزله زده کرمانشاه که بعد زلزله در شرایط بسیار سخت زندگی می کنند لباس گرم تهیه کنیم. https://2nate.com/helalmah/buy-kermanshah-clothing-and-heating-supplies