فوتبال برای همه

فوتبال برای همه

در پروژه فوتبال برای همه (Football Forall) قصد داریم مناطق محروم و روستاهای دورافتاده کشور عزیزمان را شناسایی نموده و اقدام به برگزاری یک دوره کوتاه مدت آموزش فوتبال برای کودکان و نوجوانان در جهت ایجاد ساعاتی خوش و هدایت استعداد ایشان نماییم.

130,000 تومان

از 5,000,000 تومان

60 روز

زمان باقی مانده

2 نفر

حامی پروژه

3%
3% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

فوتبال برای همه

فوتبال جذابترین، محبوبترین و فراگیرترین ورزشدنیا می باشد. در دنیای امروز محبوبیت این ورزش به قدری است که همه از پیرو جوان و مرد و زنرا درگیر خود کرده است. دیگر امروز فوتبال بخشی از زندگی مردم شده است.

اما سهم بسیاری از مردم مناطق دور افتاده کشورمان از این ورزش محبوب و مفرح چقدر است. 

مدتی پیش بر آن شدم که به نوبه خود سهمی در گسترش این قوتبال در مناطق محروم کشور نمایم. بنابراین به فکر ایجاد پروژه ای خیرخواهانه به نام "فوتبال برای همه" (Football Forall) افتادم.

در پروژه فوتبال برای همه سعی خواهد شد علاوه بر ایجاد ساعاتی خوش (هرچند کوتاه) برای فرزندان عزیزمان در حد توان از نقرات مستعد حمایت و آنها را برای رسیدن به مراتب بالاتر حمایت نماییم.

در ایتدای هردوره تجهیزات و امکانات لازم مانند دروازه متحرک، توپ، لباس، کفش و لباس ورزشی تهیه و در اختیار عزیزانمان قرار خواهد گرفت.

در انتهای هر دوره اهدای مدال و جوایز برای تمامی عزیزان تدارک خواهیم داد.

در راستای اهداف فوق و و به عنوان اولین قدم یکی از محروم ترین روستاهای کشور با نام "کمب" در چابهار انتخاب و رایزنی لازم جهت اجرای پروژه در این منطقه با شهرداری محترم چابهار انجام شده است.

در حال حاضر شبکه @FootballFor در تلگرام فعال می باشد و به زودی و پس از تامین منابع اولیه وب سایتی جهت ارایه گزارش فعالیت ها و صورت های مالی تهیه و در دسترس شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

امید است با یاری شما عزیزان اولین گام این پروژه محکم برداشته شود.

با بهترین آرزوها 

فرشید عرفانی / سرپرست و مجری پروژه فوتبال برای همه