سامانه برطرف کننده نیاز مالی زنان سرپرست خانوار و معلولین توانمند

سامانه برطرف کننده نیاز مالی زنان سرپرست خانوار و معلولین توانمند

شما ترجيح ميدهيد پولی که در راه نیکی می دهید نیاز مثلا 200 نيازمند را در کوتاه مدت برطرف کند يا به روشی بهینه تر نیاز بسیار زیادتری از نیازمندان را در بلند مدت تامین کند؟ کدام را ترجيح ميدهيم؟برطرف کردن نیاز بلند مدت یا کوتاه مدت ؟ لطفا حمایت کنید.

هنوز هیچی

از 25,000,000 تومان

45 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

سامانه برطرف کننده نیاز مالی زنان سرپرست خانوار و معلولین توانمند

موضوع پروژه  :

راه اندازی سامانه کارجویی و کارفرمایی برای زنان سرپرست خانوار و معلولین توانمند.

 

هدف پروژه  :

هدف اولیه در فاز اول راه اندازی این سامانه و بهره وری از آن است. در هدف های بعدی و با حمایت بیشتر , سامانه گسترده تر خواهد شد و شناساندن این سامانه به بخش بزرگتری از مردم صورت خواهد گرفت و با آشنایی بخش بزرگتری از مردم با این سامانه , در نتیجه نیازمندان بیشتری بی نیاز خواهند شد و در فازهای بعدی , گروه های نیازمند دیگر را در این سامانه جای خواهیم داد

.

چرا باید این سامانه راه اندازی شود؟

آیا میدانستید 3 میلیون و 200 هزار زن سرپرست خانوار در کشور وجود دارد که تنها 200 هزار نفر از آنها حمایت میشوند؟

آیا میدانستید 1 میلیون و 300 هزار معلول در کشور وجود دارد که تنها 100 هزار نفر از آنها حمایت میشوند و بیش یک میلیون نفر از آنهای تقاضای حمایت داده اند؟

کارجویی برای یک زن سرپرست خانوار و معلولین توانمند بسیار دشوار است.
اما اگر سامانه ای باشد که کارفرما با  هدف اصلی کاردهی به معلولین توانمند و زنان سرپرست خانوار به سامانه مراجعه کند , مشکلات نیازمندان این گروه به حداقل ممکن خواهد رسید .


این سامانه به زنان سرپرست خانوار و معلولین توانمند کمک خواهد کرد که با دردسر کمتری به دنبال شغل بگردند و استخدام شوند و نیازهای مالی آنها برطرف شود .
بیایید با همیاری در راه اندازی این سامانه , به جای برطرف کردن نیازی کوچک و کوتاه مدت برای این نیازمندان , نیاز بلند مدت آنها را تامین کنیم

.

مراحل پروژه :

در گام نخست باید سرمایه اولیه برای راه اندازی این سامانه جمع آوری شود.بعد از جمع آوری سرمایه , سامانه توسط متخصصان it برنامه نویسی و طراحی خواهد شد.بعد از ساخته شدن سامانه , نیاز است که کمپین های اطلاع رسانی و تبلیغاتی در جهت شناساندن این سامانه به جامعه صورت گیرد.
از آنجا که نیازمندان این گروه ها در یک نقطه از کشور متمرکز نیستند و در سراسر کشور حضور دارند , در نتیجه کمپین های تبلیغاتی بودجه بالایی را به خود اختصاص خواهند داد.
برآورد این است که نیاز مالی این سامانه در پوشش سراسری برای مدت زمان یک سال فعالیت , مبلغی نزدیک به 100 میلیون تومان خواهد بود و امید این است که کمک های مردمی در طول راه یاری رسان باشد تا همواره سامانه پابرجا بماند و در جهت بهبود زندگی نیازمندان گام برداریم.

 

صرف مبلغ پرداختی حامیان :

از 25 میلیون تومان , 7.63 درصد کارمزد سایت دونیت میباشد = 1,907,501 تومان

باقی میماند = مبلغ 23,092,499 تومان

هزینه طراحی و برنامه نویسی سامانه = 12 میلیون تومان

باقی میماند = 11.092.499 تومان که  این مبلغ در ایجاد کمپین های اطلاع رسانی و تبلیغاتی هزینه خواهد شد

 

مزیت این طرح نسبت به طرح های خیریه ای دیگر :

نگاه سنتی و قدیمی جامعه و البته خیریه ها در زمینه کمک رسانی باعث شده است که یک نیازمند برای همیشه نیازمند باقی بماند.
در نگاه سنتی فرض بر اين ميگيرند که يک گروهي گرسنه است پس با کمپین های خیریه , پکيج هاي خوراکي آماده ميکنند يا درماني يا آموزشي يا هر کمک ديگري را پخش ميکنند. البته این ها کار نادرستی نیست و هدف اصلی آنها کمک رسانی است و جای تشکر دارد اما همچنان این گونه سیستم های کمک رسانی ضعیف و ناکارامد هستند.


اينگونه کمک ها هيچگاه بهبود دهنده زندگي در ميان مدت و دراز مدت نخواهند بود.چرا که هزينه هاي زيادي صرف ميشود تا فقط نيازي کوتاه مدت و بعضا چند روزه نيازمندان برطرف شود.
اگر همين مبالغ به صورت بهينه , در جهت بهبود زندگي نيازمندان هزينه شود بهره وري بسيار بالايي مشاهده خواهيم کرد.

 

این سامانه کمک خواهد کرد که بخشی از نیازمندان کشور(زنان سرپرست خانوار و معلولین توانمند) وضعیتشان سامان دهی شود و نیازهای مالی آنها تامین شود در نتیجه خیریه ها میتوانند مبالغ جمع آوری شده خود را به گروه های دیگر اختصاص داده و در بهبود زندگی سایر گروه های نیازمند گام های بیشتر بردارند.

 

منفعت حامیان از این پروژه :

پرداخت های شما برای راه اندازی این سامانه , ارزش چند برابری خواهد داشت.چرا که پرداخت شما تنها برای یکبار نیازی را برطرف نمیکند و این سامانه تا مدت زمان زیادی فعال خواهد بود و به تعداد زیادی نیازمند کمک خواهد کرد.
شما با همیاری در راه اندازی این سامانه سودی به دست نخواهید آورد یا مالک چیزی نخواهید شد اما میباشند 100 ها تنی از ایران , که از صمیم قلب و با عشق راستینشان سپاسگذار شما باشند.
 

 

 

در انتها من این سوالات را از شما دارم :

چرا بايد کمک های مالی که توسط مردم اهدا میشود , برطرف کننده نياز تعداد مشخصی از افراد نیازمند باشد در صورتي که ميتوان با صرف بهينه همين مبالغ , نياز تعداد بسیار زیادی از نيازمندان را تامين کرد؟
آيا بهتر نخواهد بود اگر به جاي تهیه بخشی از نیاز يک نيازمند , نیاز کلی او را برطرف کنیم؟
شما ترجيح ميدهيد پولی که در راه نیکی می دهید نیاز مثلا 200 نيازمند را در کوتاه مدت برطرف کند يا به روشی بهینه تر نیاز بسیار زیادتری از نیازمندان را در بلند مدت تامین کند؟
فکر ميکنيد مردم نيازمند کدام را ترجيح ميدهند؟ما کدام را ترجيح ميدهيم؟

برطرف کردن نیاز بلند مدت یا کوتاه مدت ؟