حمایت از پخش فیلم مرگ نقش

اولین فیلم تحلیلی و آموزشی ، در راستای فرهنگ‌سازی برخورد با حیوانات ،دوستی با طبیعت با حضور و همکاری هنرمندان سینما و تآتر و کارشناسان و مسئولین مربوطه به کارگردانی فرزاد فره وشی ، به صورت بسیار محدودمنتشر شده است

هنوز هیچی

از 10,000,000 تومان

40 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

حمایت از پخش فیلم مرگ نقش

اولین سریال تحلیلی و آموزشی ، در راستای فرهنگ‌سازی ، با حضور و همکاری هنرمندان سینما و تآتر و کارشناسان و مسئولین مربوطه در 10 قسمت 90 دقیقه ای به کارگردانی فرزاد فره وشی ، که از سال 1390 مراحل پژوهش و تولید را آغاز نموده به شرح ذیل معرفی می‌گردد:

قسمت اول با عنوان " مرگ نقش " با دریافت پروانه‌ی پخش از سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (96-179578/154) به تعداد محدود در تاریخ 20/6/1396 منتشر شده است.

موضوع اثر در چند سرفصل قرار می گیرد : زنده گیری ( حیوانات آسیب دیده ) – غذا رسانی – بررسی و طرح مشکلات حیوانات خیابانی – بررسی روحیات و نیازهای حیوانات خانگی – فرهنگ برخورد با افراد حامی حیوانات ( از ساحت مذهبی و اجتماعی )

از قرن های بسیار دور که انسان تصمیم به ساخت شهر و زندگی اجتماعی می گیرد ، حیوانات طبیعت اطراف دچار مشکلات جدی در امور روزانه و همچنین آرامش خود شده اند. این روزها موضوع آزار حیوانات و تصاویری که گاها منتشر می شود باعث نگرانی جدی حامیان حیوانات و خداشناسان شده است. هدف از تولید این سریال ، آشنایی و فرهنگ سازی برخی هموطنان در برابر این مسائل است و در نهایت یافتن  یا پیشنهاد راهی برای درک حقوق حیوانات و در شکل آرمانی ، تصویب قانون حمایت از حیوانات است. برای تولید این مجموعه جمع کثیری از حامیان حیوانات که از آن میان هنرمندان و نام آوران ایران زمین هم هستند ، به یاری ما شتافتند تا در این حرکت ملی قدمی کوچک اما تاثیر گذار برداریم. در قسمت اول : رضا بنفشه‌خواه – حسن پورشیرازی – رضا بابک – امیر کربلایی‌زاده – بیوک میرزایی – سیاوش چراغی‌پور – ایمر دژاکام – کاظم هژیرآزاد و امید ظهری حضور دارند. امید است مارا در راستای اهداف مذکور یاری رسانید تا بتوانیم این حرکت خودجوش را به عمل مثبت تبدیل نماییم : حاصل این تلاش ، بسته ای شامل 1 قسمت 90 دقیقه ای ( 1 دی وی دی ) که با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط موسسه‌ی فرهنگ و هنر رهافیلم ، تنها موسسهی ویدیو رسانه در حوزه‌ی تخصصی مستند ، در مراکز فرهنگی سراسر کشور به طور گسترده توزیع خواهد شد. سیاست همیشگی رها فیلم در تولید و عرضه محصولات فرهنگی ، قیمت گذاری مناسب برای مخاطبین علاقمند به هنر و فرهنگ بوده تا طیف وسیعی از این گروه هدف ، از محصولات بهره مند گردند. تعرفه‌ی مالی مشارکت در این محصول ملی تنها بر مبنای هزینه‌ی تولید خام و بسته بندی کالا ، جهت تسهیل فرآیند انتشار، محاسبه شده است و هزینه‌های بیش از 6 سال کار مستمر گروه تولید که بسیار فراتر از این مبالغ است لحاظ نشده است. آنونس‌های تولید شده از مجموعه در وبسایت آپارات و www.farzad-farahvashi.com بارگذاری شده است.

لازم به ذکر است که قسمت دوم این مجموعه با همکاری : هدیه تهرانی ، رضا رشیدپور ، مارال فرجاد ، پری‌ناز ایزدیار ، محمد پنجعلی ، مونا فرجاد ، شبنم فرشادجو و... هم اکنون در مرحله‌ی ضبط می باشد

مشارکت در امور فرهنگی و نوع دوستانه و اثبات مسئولیت اجتماعی بالا ، امروزه از تاثیرگذارترین روش‌ها برای ایجاد وفاداری در مشتریان محسوب می شود.

قدردانی از حامیان مالی

مبلغ 80,000,000 تومان

0

حامی

پس از تامین مبلغ مورد نظر در عنوان‌بندی فیلم (تیتراژ پایانی) قسمتی به نام " حامیان مالی " افزوده خواهد شد که نام گرامیانی حمایت کننده نوشته خواهد شد.


زمان تحویل: بهمن 1396

تقدیم DVD امضا شده

مبلغ 20,000 تومان

0

حامی

پس از انتشار محصول نسخه‌ی امضا شده ی " مرگ نقش " ارسال خواهد


زمان تحویل: بهمن 1396 ارسال میشود هزینه ارسال: مجانی

ساخت آنونس با حضور حامیان

مبلغ 0 تومان

0

حامی

از ابتدای سال 1396 برای انتشار فیلم " مرگ نقش" آنونس های زیادی ( 17) در بستر مجازی منتشر شد که بسیار مورد استقبال قرار گرفت. در همین راستا تا پایان سال (از بهمن ماه) در هفته یک آنونس تولید و منتشر می شود با حضور حامیان تا مراتب قدردانی ما از شما گرامیان باشد


زمان تحویل: بهمن 1396