گردشگری لایزنگان با رویکرد اشتغال و خیریه

گردشگری لایزنگان با رویکرد اشتغال و خیریه

باسلام روستای هدف گردشگری لایزنگان واقع در دارابِ فارس منطقه ایست کوهستانی و بسیار خوش آب و هوا که متاسفانه دارای محرومیت های بسیاریست که باعث مهاجرت اهالی به شهرها شده است. هدف پروژه بازگرداندن اهالی و ایجاد اشتغال می باشد و در فاز دوم حمایت از محرومین و نیازمندان...

هنوز هیچی

از 108,300,000 تومان

89 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

گردشگری لایزنگان با رویکرد اشتغال و خیریه

باسلام و درود

- روستای هدف گردشگری "لایزنگان" واقع در شهرستان دارابِ فارس، منطقه ایست کوهستانی و بسیار خوش آب و هوا که متاسفانه دارای محرومیت های بسیاریست که باعث مهاجرت اهالی به شهرها شده است. هدف پروژه بازگرداندن اهالی و ایجاد اشتغال می باشد و در فاز دوم حمایت از محرومین و نیازمندان که متاسفانه کم هم نیستند.

- در خصوص اشتغالزایی پروژه باید به این نکته اشاره کنیم که طبق بررسی های انجام شده می توان تا 30 نفر بصورت مستقیم و تا 80 نفر بصورت غیر مستقیم اشتغال ایجاد کرد که به نسبت محیط روستایی تعداد قابل توجهی می باشد. و این اشتغالزایی مانع بسیاری از بی بندوباری های رایج در بین جوانان شده و کمک بسیاری به سلامت جامعه می کند. با توجه به شرایط اقتصادی متاسفانه آمار ازدواج پایین و آمار طلاق به شکلی عجیب بالا رفته است.

- در مبحث خیریه لازم به توضیح است که از دو کانال جهت کمک به نیازمندان اقدام خواهیم کرد، اول از طریق بخشی از سود مجموعه که مبلغ آن اعلام خواهد شد و کانال دوم فعال کردن زیرمجموعه خیریه که با شناسایی و تحت پوشش قرار دادن نیازمندان با توکل برخدا محرومیت را ریشه کن کنیم.

موارد فوق بخشی از اهداف پروژه بود که خدمت شما عزیزان مطرح گردید.

پروژه پیش رو ساخت و راه اندازی مجموعه اقامتی و گردشگری در روستای هدف گردشگری لایزنگان می باشد. این مجموعه شامل 10 واحد اقامتی با سبک سنتی می باشد که در اصطلاح اقامتگاه بوم گردی نامیده می شود اما این اقامتگاه در کنار خود دارای خدمات ویژه مانند سالن پذیرایی جهت برگزاری مراسم های تولد، ازدواج و . . . می باشد و برنامه های دیگری که با حامیان در میان گذاشته خواهد شد.

بصورت کلی این مجموعه شامل واحدهای اقامتی، سالن پذیرایی، حیاط بزرگ و زیبا، غرفه های قابل واگذاری و . . .  می باشد.

برای راه اندازی کامل پروژه 10برابر این مبلغ مورد نیاز است اما در تلاش هستیم مابقی را از کانالهای دیگر تامین کنیم...

بنده حسین اعتمادی دارای چند سال سابقه مدیریت در فست فود، رستوران و قنادی می باشم.

در این پروژه اولویت اولم خدمت به مملکت و سپس زادگاهم است. سالها به این مسئله فکر کردم و با تامین سرمایه در کوتاهترین زمان ممکن پروژه فعال خواهد شد. گزارشات بصورت دقیق تهیه در اختیار درخواست کنندگان قرار خواهد گرفت. به هیچ عنوان منافع شخصی در پروژه دخیل نیست و تنها به اندازه نیاز شخصی برداشت کرده و مابقی خرج مسائل خیریه و عام المنفعه خواهد شد. 

پیشاپیش از حمایت تک تک عزیزان تشکر و قدردانی می کنم.

و من الله التوفیق