طراحی سایتی به منظور واگذاری اسباب بازی

طراحی سایتی به منظور واگذاری اسباب بازی

با توجه به قیمت بالای اسباب بازی های امروزه و کاهش قدرت خرید نوی این اسباب بازی ها برای خیلی ها برآن شدم که سایتی طراحی کنم که کسانی که اسباب بازی سالم دارن و بچه هاشون بزرگ شدن و استفاده نمیکنن رو با قیمت پایین (دست دوم) قرار بدن و برای این اقشار کم درآمد بفروشن

60,000 تومان

از 700,000 تومان

49 روز

زمان باقی مانده

8 نفر

حامی پروژه

9%
9% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

طراحی سایتی به منظور واگذاری اسباب بازی

سلام من احسان نفرخلج از آذربایجان شرقی هستم دارای کارشناسی رشته مهندسی منابع طبیعی - محیط زیست از دانشگاه پیام نور به شماره تماس 09221899683 و ایمیل: [email protected] .com هرگونه سوال و ابهامی داشتین قبل از حمایت لطفا بپرسین و ادرس پستیتان را هم ارسال کنین.

با توجه به قیمت بالای اسباب بازی های امروزه و کاهش قدرت خرید نوی این اسباب بازی ها برای خیلی ها برآن شدم که سایتی طراحی کنم که کسانی که اسباب بازی سالم دارن و بچه هاشون دیگه با اونا بازی نمیکنن و یا بزرگ شدن و استفاده نمیکنن رو با قیمت پایین (دست دوم) قرار بدن و برای این اقشار کم درآمد بفروشن مثل دیوار که همه چیز رو توش قرار میدن یا شیپور ولی این اختصاصی تره و خاص کودکان و نوجوانان این مرز و بومه.

اینجوری افراد کم درآمد جامعه هم میتونن اون اسباب بازی و عروسک و بازی ها و خیلی چیز های دیگه مثل کتاب و لوازم التحریر و کارتون و... رو که تو سایت با قیمت پایین تر از بازار گذاشته شده و سالم و بدون استفاده موندن رو اگه لازم داشتن و کودکشون ازش خوشش اومد بخرن و کسایی که اونا رو برای فروش گذاشتن هم بفروشن و سود کنن.

البته بخشی از سود حاصل از فروش در سایت هم برای کودکان کار و کمک به آینده اونهاست تا ان شاء الله وقتی بزرگ شدن افراد خوبی برای جامعه بشن و اعتیاد و فساد و تبهکاری رو با حمایت شما از بین ببریم.