کتاب جان من

کتاب جان من

کتاب جان من در قالب داستانی به خاطرات همسر یکی از شهدای انقلاب اسلامی مشهد مقدس پرداخته است. این کتاب توسط جمعی از خیران چاپ شده است و بنا داریم مسابقه کتابخوانی آن را برگزار نمائیم.برای تامین جوایز مسابقه کتابخوانی به حمایت شما نیازمندیم تا انگیره ای برای خوانش آن باشد

هنوز هیچی

از 1,200,000 تومان

10 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

کتاب جان من

من مهدی ابراهیمی هستم. پیش از این تجربه برگزاری مسابقه همه باهم بخوانیم را دارم و تاثیرات خوبی در رشد کتاب خوانی داشته است. برای ترویج کتاب های خوب و تشویق مردم به خواندن انگیزه لازم است.برای بالابردن انگیزه ها پاداش یکی از مهم ترین راه کارهاست.کتاب جان من خاطرات یکی از شهدای انقلاب اسلامی مشهد است.خانواده و شهدای انقلاب اسلامی از سایر شهدا مظلوم تر هستند. متاسفانه جنگ تحمیلی عراق علیه ایران و هشت سال دفاع مقدس فرصت نداد تا به شهدای انقلاب اسلامی آن طور که بایسته وشایسته است پرداخته شود.

نویسنده خاطرات زندگی همسر شهید به نوعی معرف این مظلومیت است و سختی هایی که خانواده شهدا تحمل کرده است را در قالب داستان زندگی همسر یک شهید منتشر کرده است.این کتاب که با کمک تعدادی از فرهنگ دوستان چاپ شده است و بنا داریم در قالب مسابقه کتابخوانی به دست اقشار مختلف مردم برسانیم.

هدایایی که شما پرداخت می کنید فقط جهت خرید جوایز نفرات اول تا سوم و خواهد شد.بخشی از هزینه نیز به طراحی و اطلاع رسانی مسابقه پرداخت خواهد شد.

سوالات مسابقه همراه با کتاب توزیع و به کسانی که پاسخ سوالات را درست داده باشند به قید قرعه به 5 نفر جایزه نقدی هر نفر 200 هزار تومان پرداخت خواهد شد.